2016 - 24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
máchal
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 457
Registrován: 11 led 2008

2016 - 24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO

Příspěvek od máchal »

Ahoj kamarádi, přátelé, majitelé brouků, busů, ponorek, buggyn, karmannů a ostatních vzduchem chlazených vozů VW,
přijměte pozvání na již


24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO konané v Třebíči ve dnech 17.-19.6.2016 v AUTOKEMPU POUŠOV.


TERMÍN: 17.-19.6.2016

MÍSTO KONÁNÍ: AUTOKEMP POUŠOV TŘEBÍČ

UBYTOVÁNÍ: http://www.kemppousov.cz/

ÚČASTNICKÝ POPLATEK: 0KČ

Pořadatel: AMK MACOCHA VW BROUK CLUB BLANSKO ve spolupráci s Generali Pojišťovna a.s, Agentura Váp Brno, Autodílna Procházka Blansko, Autocolor Jaroslav Procházka, KOMIDA



KONTAKT NA POŘADATELE:

Pavel Procházka: +420 516 418 765, mobil: +420 602 159 919 E-mail: autodilnaprochazka@bk.cz

Jakub Látal mobil: +420 774 999 649 E-mail: vwmachal@seznam.cz

http://www.autodilnaProchazka.bk.cz


KONTAKT NA UBYTOVÁNÍ:

p.VODÁK MIROSLAV mobil: +420 774 624 773, +420 773 624 772

E-mail: info@kemppousov.cz




PROGRAM 24. SETKÁNÍ VW BROUK KLUBU BLANSKO KONANÉHO OPĚT V TŘEBÍČÍ

17.června 2016 - PÁTEK

od 9.00 h příjezd a ubytování účastníků v Autokempu Poušov

Cesta k autokempu je značena v Třebíč směrovkami.

Volná zábava.


18.června 2016 - SOBOTA

10.00 h - Oficiální zahájení 24. Mezinárodního setkání VW BROUK.

10.30 h - Odjezd z Poušova spanilou jízdou na zámek Příseka.

12.00 - 15.00 h -individuální prohlídka MUZEA AUTÍČEK na zámku Příseka


http://www.muzeumauticek.cz/cz/uvodni-stranka.html

odjezd do Autokempu Poušov samostatně

Délka spanilé jízdy 25km



Program v prostorách Autokempu Poušov:

15.00 – 19.00 h - pohoda, klídek, tabáček....

- Vyhlášení ankety o nejhezčí brouka,bus,cabrio a buggy

- Volná zábava, Disco .

Občerstvení je zajištěno po celou dobu 24.srazu v Restauraci přímo v areálu autokempu vedle recepce

Restaurace je otevřená pouze pro účastníky srazu.

21.00 - ??. 00 h - Volná zábava, disko,tanec.



19.6.2016 – NEDĚLE

9.00 - 11.00 h - Snídaně

- Rozloučení s účastníky srazu, postupný odjezd vozidel


Sraz je tradičně pořádán VW BROUK CLUBEM BLANSKO a jeho ilegální a stále drsněší brněnskó sajtnó B.B.C. :supz: [smilie=lmao.gif]

Esi bude rumplovat zocna jak blbá, můžete rovnó v kempu kalit škopek, glgat zonku anebo tlačit do hlavy ten ledové točené valčík co maj névíc rádi kindoši. Kdyby ale byl fakt hic jak prase, je lepčí zbalit dečmen pod klepeto a valit na kópák čumět po koc, lapat bronz a cachtat se ve vyladěné vasrůvce. Gdo to negóme, temu ani gůgl nehelfne :lol:

http://www.lagunatrebic.cz/koupaliste-polanka.html


TĚŠÍME SE NA VÁS!!!! :wink:

Za všechny pořádající a zúčastněné

Máchal
VW plakat 2016.jpg

máchal
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 457
Registrován: 11 led 2008

Re: 2016 - 24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO

Příspěvek od máchal »

Neleníme, makáme :P

Na pátek jsme pro Vás připravili hóóódně muziky. Hrát bude DJ L.u.d.v.a.!!!! Připravte si hlasivky a vemte si chráníče kolen! Ano správně, i píseň Na kolena toho večera zazní :lol:
V sobotu bude pro naše ratolesti připraven SKÁKACÍ HRAD a pro každého účastníka zdarma řádně vychlazené PIVO a parádní opékaná KLOBÁSA! Kdo bude chtít, může si klobásu opéct sám, ohniště bude k dispozici.
Trasa spanilky je letos obvzláště vydařená. Téměř celou délku trasy je parádní asflat, čekají nás dlouhé rovinky, kde na sebe budeme všichni krásně vidět :wink:
Kromě piva, limodnáy, uzeného a pečeného masa bude mít pan Vodák připravenou opět i vyníkajíci zmrzlinu!!! Na nedělní ráno je objednaná dršťková polévka :wink:

Těšíme se na VÁS!!!

Máchal a spol.

máchal
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 457
Registrován: 11 led 2008

Re: 2016 - 24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO

Příspěvek od máchal »

K dnešnímu dni jsou všechny chatky v kempu obsazeny. Ti z Vás, kdož si objednávali chatky sami přímo přes recepci a mají potvrzenou rezervaci, se nemusí bát, rezervace platí ( Ruda,Tom...chatky máte vedle sebe,chatky č.10,11,12). Ostatním nezbýva než vlastní stan, bus,karavan....
Pro vítěze nejhezčích vozů dle kategorií čekají krásné ceny od našeho hlavního sponzora GENERALI pojištovna a.s. :wink:

Již brzy naviděnou!!!

Máchal a spol.

Uživatelský avatar
Jan
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2224
Registrován: 11 úno 2008
Bydliště: Červené Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO

Příspěvek od Jan »

Bohužel jsem byl dnes na sobotu povolán do práce :( tak Vám přeji pěkné počasí a ať se sraz podaří! :D
Nejkrásnější pohled na svět je od volantu VW ...

VW Brouk Kolín www.vwbroukkolin.cz
Beskydsport Kempík (1981)
VW Brouk 1303 "Čert" (1975)

máchal
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 457
Registrován: 11 led 2008

Re: 2016 - 24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO

Příspěvek od máchal »

Tak to je škoda. Určitě ale doporučuji navštívit někdy muzeum autíček, stojí to za to!
Pro chystající se návštěvníky našeho srazu: Počasí je domluveno na nejvyšších místech, takže by mělo být srazově, kdo by nestihnul páteční večírek s DJ L.u.d.v.o.u., ten nemusí truchlit,v sobotu si to zopákneme! Samolepky,diplomy,dárečky...všechno je připravené!
V pátek nastartuje své vzduchem chlazené miláčky a tradá do Třebíče!

TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

Máchal a spol.

máchal
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 457
Registrován: 11 led 2008

Re: 2016 - 24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO

Příspěvek od máchal »

Aktuálně máme volnou jednu čtyřlůžkovou chatku,pokud má někdo z vás zájem, pište,volejte mně na tel.774999649

Máchal

Uživatelský avatar
liba
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1027
Registrován: 08 srp 2010
Bydliště: Black Village u Vodňan

Re: 2016 - 24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO

Příspěvek od liba »

Tak jsme v pořádku doma, akce na výbornou výstava hraček =D> setkání s přáteli =D> pohodová atmosféra =D> víno od Jarise =D> pan hostinský :x po příjezdu domů jsem zjistil že se motůrek nějak počůral,musím zjistit kde je to samej olej :( děkujeme pořadatelům =D>

Uživatelský avatar
buggy99
Příspěvky: 188
Registrován: 09 zář 2007
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO

Příspěvek od buggy99 »

Budějická chasa taky v pořádku doma,děkujeme za super akci, pohodička =D>

Jano
vtipkár fóra flat4.org
Příspěvky: 177
Registrován: 04 bře 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO

Příspěvek od Jano »

Foto????????

Uživatelský avatar
Jan
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2224
Registrován: 11 úno 2008
Bydliště: Červené Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO

Příspěvek od Jan »

Tak jsem nakonec dorazil :D

Táta jel s Kominíkem, a já s myšlenkou že jdu v sobotu do práce šel na jinou akci dělat obsluhu ke grilu. V půl páté volali z práce, že v sobotu nikam nejdu. Po dalším rozhovoru s tátou bylo rozhodnuto, že dojedu! Rychle sehnat za mě náhradu ke grilu, sbalit věci a v půl sedmé jedu směr Třebíč. Zatímco já poslouchal v radiu zápas ČR-Chorvatsko táta už stavěl stan a okukoval jedno auto co přijelo do kempu na čumendu.
Obrázek
Obrázek
Po příjezdu jsem už nemusel stavět stan a tak se hned šlo pro pivo a pak vítání s již dorazivšími. Při tom se klasicky ukazovaly ty naše poklady ze všech možných i nemožných úhlů :lol:
Obrázek
Na zbytek večera jsem měl velké plány, ale v půl dvanácté jsem to zabalil a zalezl do spacáku.
Po probuzení a snídani se kolem desáté vyrazilo na vyjížďku do zámku Příseka.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ti šťastnější parkovali s nádherným výhledem na ves a na zrekonstruovaný zámek. Na nás z chvostu kolony zbylo parkoviště u pole :lol:
Obrázek
Obrázek
Pak přišla naprostá BOMBA. Zámek Příseka a expozice autíček doplněná o pár vláčků, letadýlek a lodí. Dle slov jednoho pána tam je 8 až 10 tisíc exponátů a je to zhruba půlka sbírky majitele. Popsat co je k vidění je nadlidský úkol. Autíčka - osobní, náklaďáky, vojenská, závodní ...dvacátá, padesátá, šedesátá ... léta, z Československa, NDR, SSSR. V každé místnosti bylo slyšet ... To jsem měl ... To máme doma na půdě ... To měl kamarád a já mu to záviděl ...
To se nedá popsat ani fotit, to se musí vidět!
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Po prohlídce jsem zašli do místní kavárny, kde se probíralo vše viděné. Co by to bylo za sraz aby při odjezdu neměl někdo problémy :wink:
Obrázek
Cestou zpátky zastávka na pozdní oběd a pak zptáky do kempu k zevlingu.
K večeru přišlo vyhlášení soutěže elegance.
Obrázek
Brouk
Obrázek
Bugy
Obrázek
Brouk kabrio
Obrázek
Bus
Obrázek
S přibývajícím večerem jsme utvořili hlouček osob chodících od jednoho vozu k druhému a zkoumajících každý detail dobový či nedobový. To probíhalo až do hluboké tmy. Hodně dlouho jsem se tak nenasmál :lol: :lol:

Jediné mínus a za to kluci nemůžou bylo, že výčepní zavřel v sobotu stánek v půl jedenácté, jednáct. Argumentovat tím, že lidi sedí u aut a on nic nevytočí je pitomost. Když to zavřel tak tam přišlo dost lidí pro pivko, jenže už bylo pozdě :? Nějakou korunu by vydělal, takhle akorát docílí toho, že se lidi příště přivezou svoje, na něj se vybodnou a on zavře v devět. Je to jeho boj.

V neděli už jen sbalit a domů. Moc pěkný sraz, pěkný počasí, autíčka ... jen ten hostinský je nějakej divnej :lol:
Tak zase za rok kluci!
Fotky: http://vw1303.rajce.idnes.cz/VW_Blansko_17.-19.6._2016/
Nejkrásnější pohled na svět je od volantu VW ...

VW Brouk Kolín www.vwbroukkolin.cz
Beskydsport Kempík (1981)
VW Brouk 1303 "Čert" (1975)

máchal
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 457
Registrován: 11 led 2008

Re: 2016 - 24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO

Příspěvek od máchal »

Tak i já jsem si konečně našel chvíli na poděkování.
Milí účástníci našeho srazu, mnohokrát vám všem děkujeme za přízeň, vytrvalost a chuť navštívit náš (váš) v řadě již 24.sraz. Byl to moc fajn, pohodovej, prosluněnej srázek. Dle ohlasů už v kempu byla návštěva muzea autíček trefa do černého, kdo jste nepřijel, nelitujte a vyražte do muzea v létě. Opravdu to stojí zato!
Díky sponzorům, kamarádům a rodinám za pomoc při organizaci a vám, komu není líto času a financí, že jste dorazili!!!

Ahooooj Máchal....asi vítr,né?

Uživatelský avatar
JARIS
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 378
Registrován: 21 čer 2004
Bydliště: Studenec TR

Re: 2016 - 24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO

Příspěvek od JARIS »

Musím se zastat majitele kempu,ani se mu nedivím, že to zavřel,zkus se vžít do toho kdyby jsi měl hospodu ty byl tam pro lidi,a nikdo ti tam nepřišel a všichni by seděli před tvoji hospodou a pili svoje pivo.Byl by si nasranej ůplně stejně.

máchal
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 457
Registrován: 11 led 2008

Re: 2016 - 24. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ VW BROUK CLUB BLANSKO

Příspěvek od máchal »

No,nedá mi to.
Sraz v kempu u p.Vodáka jsme nedělali prvně. A ani p.Vodák není v kempu první sezonu a moc dobře ví,jak se věci mají. Vychází nám ve všem maximálně vstříc, vše na čem jsme se domluvili vždy platilo. Naopak, sám vždy dokáže přinést ještě něco navíc. Aby vše fungovalo, musíme i my, organizátoři, dodržovat nějaká pravidla a respektovat jeho podmínky. My se chceme bavit, on vydělat. Nic víc v tom není a nebude. Kdyby byla u výčepu fronta a děvčata by nestačila točit piva a nalívat kořalky,vězte, že by tam s námi někdo byl až do rána. Jsou to jednoduchý počty. My jsme s ním byli takhle domluveni a nebude tomu jinak. To jen tak za mě na vysvětlenou.
Jene, neber si tohle prosím nějak osobně. Stejný pocit mohlo mít víc lidí. Proto reaguji a uvádím věci tak, jak se mají. A díky za fotky;-)

Máchal

Zamčeno