2016 - 15. Jarní sprinty

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
KnightT
Příspěvky: 114
Registrován: 10 úno 2009
Bydliště: Tábor

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od KnightT »

Ahoj všem,

srazík byl super, hrozně jsem si ho užil po zimě bez brouka.
Na to počasí musí být fakt dobrá smlouva :-)
Fotky z dronu zkusím požádat, aby je sem Ráďa vložil.

Kuba

Radakovicrad
Příspěvky: 30
Registrován: 24 dub 2016

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Radakovicrad »

Uz jsme sem jednu fotku nahraval. Pridam dalsi. Vic jich nemam, zbytek jsem tocil video.
Videa by mel mit typek co celou akci tocil. tak treba nejakej zaber do finalniho videa pouzije.
DJI_0012a.jpg
DJI_0007a.jpg
DJI_0005a.jpg
DJI_0004a.jpg
DJI_0003a.jpg

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3152
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od OB »

Vážení přátelé,
každý rok děkuji všem co se zúčastnili Jarních sprintů. Vzhledem k tomu, že jsem již poděkoval všem v sobotu přímo na setkání si dovolím dnes poděkovat zejména pořadatelům.
Zvláštní poděkování patří Martinovi a Andymu, kteří dokázali v rekordním čase zajistit nový areál a povolení závodů. Poděkování samozřejmě patří i ostatním kamarádům, kteří přiložili ruku k dílu.
Velmi děkuji za všechny konstruktivní kritiky a věřte, že si problém s dráhou uvědomujeme a v příštím roce uděláme všechno pro to, aby jsme možná rizika minimalizovali.
Co se týče vjezdu T3, tak problém vidím na obou stranách. Jak na straně pořadatelů, tak i na straně majitelů T3. My jako pořadatelé budeme o této problematice hovořit a uvidíme, zda budeme pokračovat v tom, že sraz je jen pro vzduchem chlazené VW, nebo VW rodinu rozšíříme i o T3.

Za tým BŽR
Ondra Brom
Co přijde dál???

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od pulenejksicht »

závody nejsou nic pro mě ..nemám na ně auto ..ale jinak dobrej start sezony :wink: i když jsem kvůli práci pobyl jen chvíli ..
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Kůča »

Nám se to líbilo moc.Nové místo také pěkné,nemohu nic vytknout.Díky všem.
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od TomB »

Já si (bez dovolení) lehce plknu jelikož jsem hlava hrozně zvědavá.. :D
Když vidím ty fotky z drona (mimochodem jsou vážně fajn). Vidím jak je tam půlka asfaltového parkoviště obsazena moderními osobními vozy. To jsou auta pořadatelů či zaměstnaců areálu? Já jen že se tam potenciálně můžou nastrkat vodníci.. Areál je to velkej a někam stranou by se mohli odsunout....
Na druhou stranu jsem měl v hlavě Jarní sprinty vždy za akci veteránskou, a to brouků a kulatejch busů a všechmožných vehiklů na tomto základě postavených. Naopak hranatá T3 i když se vzducháčem mi z těch oblích tvarů poněkud vyčnívala... :D

No na druhou stranu aspoň bych příště mohl přijet jedničkovim Golfem, to je vlastně taková zmenšená T3. :D
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
lobovsky
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1518
Registrován: 22 čer 2010
Bydliště: Malinovo

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od lobovsky »

Za ACM WS, ... skúsený tím akým je Bratrstvo Žlutejch rukavic opäť nesklamal. Aj keď narýchlo zmena miesta preverila "bojaschopnosť" a tá bola v plnom nasadení. =D> . Čo už odznelo, ... dráha úzka a dosť nebezpečná, miesto parádne, vzácnejšie vzhľadom na prezentáciu schwimmov, spanilka, ... vzhľadom na tradíciu - treba pouvažovať. Pre nás krajinkárov vzácnejšie ako samotný pretek :)

Tento rok sme dorazili len na čumendu s vodníkom, ale dúfam, že budúci rok to vyjde a dáme nejakú kolonku z Bratislavy. Rád som stretol po dlhej dobe niektorých ľudí čo potešilo.

Veľmi pekne to napísal Merlin a asi sa treba zamyslieť nad vstupom T3 v celej plejáde. Na vstupe treba vypustiť vodu z chladiča a je po probléme. :lol: (ako na Gazárke)

Wally a Merlin, super fotky. Je pasia pozerať vaše "výtvory". Sú niečim iné. Foto z dronu tiež paráda.

Zopár mojich tuctových fotiek na: http://lobovsky.rajce.idnes.cz/Jarny_sprint_Praha_2016/
na svete je veľa ťažkých havárii, no najťažšia je zrážka s blbcom

Uživatelský avatar
Pejsok
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 333
Registrován: 20 úno 2013
Bydliště: Teplice hudcov

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Pejsok »

Děkujeme všem za super sraz bylo to super
Už chci byt mezi vama

Uživatelský avatar
bobo88
Příspěvky: 242
Registrován: 03 bře 2016

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od bobo88 »

U mě dobrý ,super =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Uživatelský avatar
nesteakex
Příspěvky: 125
Registrován: 10 zář 2013
Bydliště: Praha-západ (kousek od Prahy)

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od nesteakex »

Ahoj, srazík byl supr .. moc se nám líbil... už se těším na příští rok :) níže přikládám odkaz na fotky .

Dobrou noc :) K.

http://kikkristynka.rajce.idnes.cz/15.V ... y_23_4_16/

Uživatelský avatar
Koci
Příspěvky: 51
Registrován: 28 črc 2013

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Koci »

Ahoj. Nemá někdo natočené sprinty speciálů u stopky? :-)

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Herbie »

myslíš to, jak moc si to probzdil ? :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Sam »

TomB píše:Já si (bez dovolení) lehce plknu jelikož jsem hlava hrozně zvědavá.. :D
Když vidím ty fotky z drona (mimochodem jsou vážně fajn). Vidím jak je tam půlka asfaltového parkoviště obsazena moderními osobními vozy. To jsou auta pořadatelů či zaměstnaců areálu? Já jen že se tam potenciálně můžou nastrkat vodníci.. Areál je to velkej a někam stranou by se mohli odsunout....
Část parkoviště byla vyhrazena pro návštěvníky restaurace. Byla to jedna z podmínek majitele areálu.
Jinak dle zákulisních informací bylo na place 170 vzducháčů a z toho asi 8 vodouchů krabičáků.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Koci
Příspěvky: 51
Registrován: 28 črc 2013

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Koci »

Herbie píše:myslíš to, jak moc si to probzdil ? :)
Zajímá mě, jak moc jsem se hýbal... Z pohledu řidiče jsem samozřejmě dle pocitu stál a přišlo mi, že bylo spousta casu tak bych se na to rad podíval :) #-o

Uživatelský avatar
Kosťa
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 472
Registrován: 08 črc 2012
Bydliště: S wallym Praha 9 "skorovenkov"

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Kosťa »

Mišákovi se taky zdálo, že stal. Zvlášť když na něj prilit ten kužel, co na něj byl odhozen otevřením dveří :mrgreen:... Bylo by dobrý nějaký video, pac má člověk pocit že stojí.
mom little devil.... :twisted: ....vybzuk a počmáraná holčička

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Sam »

Kosťa píše:Mišákovi se taky zdálo, že stal. Zvlášť když na něj prilit ten kužel, co na něj byl odhozen otevřením dveří :mrgreen:... Bylo by dobrý nějaký video, pac má člověk pocit že stojí.
Z tohoto důvodu vždy přijedu, zastavím, vykouknu z okénka, zkontroluju kolo, poté počkám na komisaře až mi kývnou že je jako vše v pořádku, zařadím za jedna a plynule se rozjíždím k cíli. :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od lišák »

Sam píše:...zařadím za jedna a plynule se rozjíždím k cíli. :D
To je ideální stav, ale v mém případě jsem si připadal jak první ročník, protože ta jednička mě tam za prase nešla zařadit :D .
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
Radek
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 770
Registrován: 10 bře 2004
Bydliště: mezi Libercem a Děčínem

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Radek »

Ty sis to myslím ještě pojistil couvnutím, ne? :)
Jinak brzdný sektor je bohatě zásoben poskakující skupinou čumilů a příznivců závodníků, kteří ostře sledují práci komisařů, pokřikují na ně a kibicují (včetně mne). Nedej bože aby se spletli... Ale co jsem tam byl – ovšem ne ceý závod - tak rozhodně nikomu neoprávněně červenou nedali.

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Želvák Bob »

:D zlatá buggy - kouknu vlevo a vidím, jestli se asfalt hýbe nebo ne :D

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od martin_100 »

TomB píše: bych příště mohl přijet jedničkovim Golfem, to je vlastně taková zmenšená T3. :D
A jeje tak to je to o čem mluvil Sam ..... Hele nejsem si tak moc jsitej kolik se vyrobilo vzduchem chlazených G1 s motorem vzadu ale určitě jich bylo hodně moc méně než vzduchem chlazených T3 kterym i přes vodu motor vzadu zůstal :twisted:

Jak koukam na fotky z dronu (mimochodem moc pěkný =D> ) tak úplně vpravo je asfaltová propojka závodní dráhy s cyklodráhou a vpravo od ní je ještě trávník... co tak pro příště udělat právě tam "hranatý vyhnanství" ? [-o<

Zamčeno