2016 - 15. Jarní sprinty

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od martin_100 »

No vida já nic nepašoval jel jsem dle pokynů ovestovaných pořadatelů a to dokonce o přímo kolem tebe cca metr a půl daleko.
Ještě jsem si říkal že je to dobrý když se neškatulkuje zbytečně víc než je nutný. Místa hafo vešli jsme se všichni a ještě by se dalších 30++ aut klidně vešlo kdyby se chtělo.

Uživatelský avatar
Radek
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 770
Registrován: 10 bře 2004
Bydliště: mezi Libercem a Děčínem

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Radek »

martin_100 píše:Ano a pak bych odděli mexika od němců, superky od torzek, karmany od typu 3, tuningy od sérií, holky od kluků, klobásy od chleba, mlíka bych taky volil jednobarený páč ty štráfatý nejsou estetický a hlavně všichni povinně stejnej účes a oblečení ať nevypadáme jak nějaká sebranka... i kdyby jen kvůli focení.... #-o :lol: :lol: :lol: :lol:
No tak o moc jinou reakci jsem nečekal :D
Já si T3 s chutí prohlídnu a naopak mi to přijde zajímavý, pokud by stály někde u sebe a člověk mohl porovnávat modely, vybavení atd.
Kdyby to nebyl organizační problém, tak by mi ze stejnýho důvodu fakt nevadilo oddělit i busíky a brouky, jako to bývalo na Vítkově.
U veteránů je vyčlenění zvláštního prostoru logický a funguje.

(Ale když už to mám u hranaťáků rozlitý, tak si rejpnu ještě jednou – zatímco naprostá většina účastníků bere sprinty jako prestižní podnik a před akcí auta pucuje a načechrává (teda až na Samovy vraky :P ), některé T3 s chutí prezentovaly cestovní patinku a vevnitř ukázkový bordel. Žádný předpis na to samozřejmě není a to je dobře, nicméně jde o přístup každého soudruha k hezké akci. Možná že je to ale právě proto, že nepočítali s tím, že budou na hlavním place)
Naposledy upravil(a) Radek dne 25 dub 2016, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15179
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Sam »

Vždyť vás nikdo nevyhání, jen je třeba dodržovat pravidla. Patnáct let je sprint pro vzduchem chlazené Volkswageny, fórum Flat4 se zabývá vzduchem chlazenými motory, předem bylo požádáno o to, aby vodou chlazení parkovali v přilehlých uličkách. Já nemohu přeci lítat po place a vysvětlovat každému osobně co a jak, nemám na to sil. Příští rok se ale na toto více zaměříme, doufám, ku spokojenosti všech stran.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od eLzyx »

a neměly by ty vodníci soutěžit spolu se schwimmwagenama? Kdo doplave na protější břeh, může parkovat kde chce :lol:
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Uživatelský avatar
Jan
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2224
Registrován: 11 úno 2008
Bydliště: Červené Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Jan »

Bylo to nádherné otevření sezony =D>
Areál je prostorově velkorysý, což by s počtem kolem 170 vozů byl na Vítkově problém. Catering trochu pokulhával, ale ti z toho stánku nemohli tušit kolik lidí přijde. Věřme že do příštího roku to vylepší. Sprint na Vltavě byl moc pěkným zpestřením. K trati mám zhruba to co psali kluci výše. Moc mě potěšilo, že jsem se probojoval až do třetí rozjížďky :D Je mi každoroční záhadou jak to děláte s počasím. Déšť přišel až po skončení závodů, v noci a v neděli nás potkalo sněžení. Posezení na Žampachu pak bylo třešničkou na velmi dobrém dortu.
Budeme se těšit za rok :D

Fotky http://vw1303.rajce.idnes.cz/15._Jarni_ ... 24.4_2016/

Pro mě nej auto srazu =D>
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nejkrásnější pohled na svět je od volantu VW ...

VW Brouk Kolín www.vwbroukkolin.cz
Beskydsport Kempík (1981)
VW Brouk 1303 "Čert" (1975)

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od martin_100 »

Sam píše:aby vodou chlazení parkovali v přilehlých uličkách.
No same to je te problém ty boční uličky.
V autě dvě kola věci na celej víkend na kempování a cyklovýletování.... nech to v praze v boční uličce.
Na Vítkově to bylo v cajku prostě sme s T3 stáli za cílem. V šumu kde bylo kvanta lidí a pohoda.
Tady v modřanech by bohatě stačilo na konci areálu udělat malej plac pro vwodníT3 tam nás všechny vykázat a bylo by.
Přecijen ty opuštěný uličky mezi industriálním vystrkovem plný bordelu kam nevstoupí krom fetky živá duše to neni nic co by dodávalo klidu při pomechání naloženýho auta.

A Vítkovem bych se moc neoháněl páč jak všichni víme každej rok bylo pár vwyvolených co prostě s vodníkama stáli mezi ostatníma busama na place.
Já nechci sprintovat. Nemam na to ambice chci si jen užít sraz pohodu a ne bejt imrvére popotahovanej kvůli jednomu kousku plastu navíc proti vizuálu vzducháče. Tak kastle je furt stejná. Kdyby tam chtěl někdo s brazilskym kombi tak ho taky budete vyhánět? Odpovím si sám. Nikoli páč na to budou všichni zvědaví včetně luftových puristů.
nechci aby mi někdo auto chválil nebo nějak obdivoval. Chci jen v klidu přijet postavit se někam na okraj dění kde budu mít o autě nějakej přehled aspoň trochu a pobejt s váma kamarádama a stejně spřízněnýma dušema.

Omlouvam se za ty litanie. Jen prostě něchápu v čem je problém. Dokud nevotevřu motor tak nikdo u stojícího auta v podstatě neví co se pod tou postelí ukrejvá. Pochopim že s golfem nebo T4 tam člověk nemá co dělat když ty auta nikdy nebyly vzduchem chlazený. Ale u T3 tomu vážně nerozumim.

BTW až například Luke-jeep vyjede s T2 vodníkem taky mu bude "zakázanej" vjezd na srazy?

A teď pár cvaků:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Šíša »

Cesi si stale pletou demokracii s anarchii a jeste si na, defacto, soukrome akci dovoli drzkovat a nedodrzovat, byt nerecena, pravidla. A to ohaneni se tim ze "nekde/nekdy/nekdo to udelal taky" je "nam" take blizke. Ne ze by se zacalo samo u sebe... Sorry, ja musel, klidne smaznout.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15179
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Sam »

Peace ! Já nemám nic proti vodou chlazené T3, svalovat rozdíl jen na plastovou mřížku je lhaní si do kapsy. Někde zkrátka ta hranice být musí. Voda/vzduch je si myslím jasně daná. Můžeme se pobavit o pravidlech na příští rok a třeba T3/voda povolit. Mne je to fuk. Co mi vadí je nerespektování předem jasně daných pravidel. Povolíme T3/voda a za rok budou na place objevovat T4ky se stejnou logikou, pak T5, T6, NewBeetle, atp. Pokud to tak chcete, prosím.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od martin_100 »

Ne Same rozhodně tu nechci vyvolávat nějaký boje [-X
Lhaní si do kapsy? Hele krom pár "pošuků" (v dobrym) tam ty rozdíly 90% návštěvníků nevidí.
Ale argumetnt že když někam do kouta pustíme T3 tak tam zachvíli budeme mít newbeetly nebo T4/5 je lichej.

A Šíšo ty už ani nemůžeš tušit jak srazy vypadají když se nikde neukážeš :lol:

Víc bych to nerozebíral ze svý strany. Moje (myslim si rozumný) názory znáte tak není třeba nic dodávat.
Snad jen že příští rok bych si s dovolením rezervoval místo mezi tou krásnou perA a Samovým brezlem :lol:
Naposledy upravil(a) martin_100 dne 25 dub 2016, celkem upraveno 1 x.

myclassicrideeu
Příspěvky: 19
Registrován: 30 bře 2015

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od myclassicrideeu »

Michal se posadil do křesla pro hosta a.k.a. Co-Pilot's Seat na My Classic Ride a dal si to ve velkým stylu, moc povedenou galerií z broučích sprintů... A gratulace mu patří i ke čtvrtýmu místu s rozbitou převodovkou!!

Obrázek

Uživatelský avatar
Jan
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2224
Registrován: 11 úno 2008
Bydliště: Červené Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Jan »

Wally má neskutečně pěkný fotky =D>
Když vidím o trochu výše fotku Samby, byl někdy bez toho plnovousu? Si ho nedokážu nějak bez něj představit :lol:
Nejkrásnější pohled na svět je od volantu VW ...

VW Brouk Kolín www.vwbroukkolin.cz
Beskydsport Kempík (1981)
VW Brouk 1303 "Čert" (1975)

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15179
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Sam »

martin_100 píše:Snad jen že příští rok bych si s dovolením rezervoval místo mezi tou krásnou perA a Samovým brezlem :lol:
OK, beru tě za slovo, Kup toho švédského brezela na eBay a doraž. Rok 1951 stále chybí v našem veteránském okénku.
Plaťák s řidičem, občerstvení a ubytování zajistíme, ať nejsi škodný. Hlídání vozidla před dětmi a neukázněnými návštěvníky je samozřejmostí.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
František
Příspěvky: 2
Registrován: 24 dub 2016

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od František »

Ahoj
Nemate nekdo odkaz na video z toho drona co tam poletoval. Budou to jiste fajnove zabery.
Diky predem.
team František
SPA- Soňa, Pavel, Adélka

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Herbie »

Jan píše:Wally má neskutečně pěkný fotky =D>
Když vidím o trochu výše fotku Samby, byl někdy bez toho plnovousu? Si ho nedokážu nějak bez něj představit :lol:
Byl :) jednou jsem ho viděl oholenýho, ale už je to moooc dlouho :)
... a vůbec !

okoutsky
Příspěvky: 1
Registrován: 25 dub 2016

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od okoutsky »

Ahoj, byli jsme pěšky, ale pár foteček jsme udělali, takže můžete kouknout zde: http://koutsky.cz/albums/15-jarni-sprin ... ta-kudrny/

Obrázek

Uživatelský avatar
Petr Marek
Příspěvky: 42
Registrován: 03 srp 2014
Bydliště: Praha - Kunratice

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Petr Marek »

Díky za opět velice povedenou akci a tady je jedna fotografie vozu, který je mému srdci nejbližší.
DSC01897.JPG
Ostatní fotografie si lze prohlédnout na mém Rajčeti.
Petr Marek ~ p_marek@email.cz ~ 603793424 ~ VW Golf Cabrio '99 ~ Volvo 240 kombi '93 ~ Volvo 240 sedan '90

Uživatelský avatar
Merlin
Příspěvky: 206
Registrován: 10 dub 2013
Bydliště: Žacléř

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od Merlin »

Brej vecir ve spolek!
Tez se pripojuji se slovy chvaly. Bohuzel nemuzu srovnat s Vitkovem, ale vzhledem k predem nerovnymu boji aur danych mist, bych rekl, ze nove misto je dustojnym nastupcem a prinasi dalsi moznosti, kam sprinty posouvat a rozvijet.
K debate okolo respektovani/nerespektovani pravidel apod. dodam jen tolik. Jako neznaly mista a orientujici se pomoci rozpominani se, jak to v planku vypadalo, vjel jsem netusic pod viadukt...aha, rekl jsem si, sem ne, to uz je moc, tam nemam co delat. Chtel jsem se otocit a soupnout T3 nekam bokem. Jenze v tu na nas mava poradatel ve vesticce a do okynka mi sdeluje, ze se tam misto jeste najde, do ruky mi vrazi mapku, at jedu dal. S rozporuplnymi pocity tedy vyrazim a jedu se nekam, pokud mozno bokem, schovat. A ted babo rad...

1) Potesilo to, protoze T3 je preci jen posledni generaci spriznenou se vzducharskymi predchudci a tak jsem si rekl proc ne, Gazarka je naladena obdobne a funguje to, rekl bych vic nez naramne. (T4, T5, new beatle a spol. bych se zas tolik nebal, neb tam je orientace na VW vzduchace prchavejsi nez bublinky v sodovce..)

2) Cestou jsem zahledl par reakci na klapot ropaka a trochu me zamrazilo... jenze, neni cas kopat hroby, sprinty co nevidet zacnou, tak se hold musim nekam schovat.

3) A nakonec, deleni, prerozdelovani az uplny kotrmelcovani... je vzduch, neni vzduch... Sprint, tam je to jasny, to je zalezitost, kterou hrajou vzduchaci mezi sebou. Stejnak veterani... byla by skoda, aby se krcily nekde mezi "obycejnymi" auty. Ale ta barevna vesnicka, ktera tomu dodava kulisy a tudiz pro fajnsmekra hraje druhy housle, asi jako skutr na moto GP v Paddocku, ale zaroven zaujme kolemjdouciho nic netusiciho smrtelnika... proc tam kopat prikopy a stavet ploty... To je tedy muj pohled na vec... samozrejme pravidla dany poradajicim klubem by mely byt respektovany, ale pozde bycha honit, kdyz i poradatele pak davaji rozporuplne instrukce...

Diky vsem, bylo to hezky a za rok urcite dorazime znovu, Merlin.
Sousedi
Sousedi
IMGP6584.JPG (143.39 KiB) Zobrazeno 6984 x
IMGP6585.JPG
IMGP6585.JPG (184.05 KiB) Zobrazeno 6984 x
Co dodat...
Co dodat...
IMGP6587.JPG (186.67 KiB) Zobrazeno 6984 x
Kdo to asi muze byt...?
Kdo to asi muze byt...?
IMGP6598.JPG (117.11 KiB) Zobrazeno 6984 x
IMGP6599.JPG
IMGP6599.JPG (167.18 KiB) Zobrazeno 6984 x
V rade
V rade
IMGP6615.JPG (181.48 KiB) Zobrazeno 6984 x
Zahrat nejen motory...
Zahrat nejen motory...
IMGP6646.JPG (185.7 KiB) Zobrazeno 6984 x
A bude to stacit...?
A bude to stacit...?
IMGP6658.JPG (205.2 KiB) Zobrazeno 6984 x
Ale co...
Ale co...
IMGP6620.JPG (188.16 KiB) Zobrazeno 6984 x
...stejne jsme jedna rodina
...stejne jsme jedna rodina
IMGP6636.JPG (119.89 KiB) Zobrazeno 6984 x
Dalsich par kousku v zapeti na blogu, at to vrci Plantaznici.
"Modrej" VW Transporter T3 1,9 TD AAZ
"Zarivka" SKODA Rapid 130
----------------------------------------------
http://www.coffee-garage.blogspot.com

mirky75
Příspěvky: 18
Registrován: 10 bře 2016

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od mirky75 »

okoutsky píše:Ahoj, byli jsme pěšky, ale pár foteček jsme udělali, takže můžete kouknout zde: http://koutsky.cz/albums/15-jarni-sprin ... ta-kudrny/

Obrázek
Moc pěkný fotky

mirky75
Příspěvky: 18
Registrován: 10 bře 2016

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od mirky75 »

To bych taky rád viděl. Pěkně zhora

mirky75
Příspěvky: 18
Registrován: 10 bře 2016

Re: 2016 - 15. Jarní sprinty

Příspěvek od mirky75 »

František píše:Ahoj
Nemate nekdo odkaz na video z toho drona co tam poletoval. Budou to jiste fajnove zabery.
Diky predem.
To bych taky rád viděl. Pěkně zhora

Zamčeno