2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

Příspěvek od Herbie »

bubli bubli :)

zřejmě jazyková bariéra :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

Příspěvek od Sam »

tarmara píše:on to ještě někdo kromě kolegy CZ nepoznal?? To je evidentní, že někteří nemají zkušenost jak pronikavě benzín (jako benzín, ne zbytkové výpary v kanystru plném vody na nádobí) voní. A navíc je na jazyku lehce štiplavý... Občas má kašlání na údržbu palivové soustavy vozu své výhody. Ale opravdu jen občas.
A mne se smejete, ze ochutnávám a kloktám odrezovač. :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Kosťa
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 472
Registrován: 08 črc 2012
Bydliště: S wallym Praha 9 "skorovenkov"

Re: 2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

Příspěvek od Kosťa »

Jinak Andy dělal vrchního navigatora, já s Emickou a Akimem odborný dohled. Slo nám to skvěle. A ještě jsem stihla dělat vofuky u pexesa :)
DSC_4257.JPG
mom little devil.... :twisted: ....vybzuk a počmáraná holčička

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Re: 2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

Příspěvek od Mišu... »

tarmara píše:on to ještě někdo kromě kolegy CZ nepoznal?? To je evidentní, že někteří nemají zkušenost jak pronikavě benzín (jako benzín, ne zbytkové výpary v kanystru plném vody na nádobí) voní. A navíc je na jazyku lehce štiplavý... Občas má kašlání na údržbu palivové soustavy vozu své výhody. Ale opravdu jen občas.
hehe, já to třeba poznala hned, ale já nesoutěžila...mám taky pár benzínových příhod..jako rozleptanej spacák a pod :lol:
...a na to se napijem...
:drinkers:

Uživatelský avatar
tarmara
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 880
Registrován: 14 zář 2013
Bydliště: Lissa an der Elbe

Re: 2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

Příspěvek od tarmara »

Mišu... píše:
tarmara píše:on to ještě někdo kromě kolegy CZ nepoznal?? To je evidentní, že někteří nemají zkušenost jak pronikavě benzín (jako benzín, ne zbytkové výpary v kanystru plném vody na nádobí) voní. A navíc je na jazyku lehce štiplavý... Občas má kašlání na údržbu palivové soustavy vozu své výhody. Ale opravdu jen občas.
hehe, já to třeba poznala hned, ale já nesoutěžila...mám taky pár benzínových příhod..jako rozleptanej spacák a pod :lol:
A když nateče do očí, tak kurevsky pálí...což je velmi podstatná vlastnost, když ležíte pod zamčeným autem v lese, okolo široko daleko nikdo a v autě máte jen dvoulitrovku kokakoly...ale to už se skoro zase dostáváme k Samovu kloktání odrezovačem...i když v kole není tanát
VW T2b "Zoran" (1977)
Kdyby mi to stálo, jako mi to visí, koupil bych si velkostatek u nás v Lysý!

Uživatelský avatar
Jan
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2224
Registrován: 11 úno 2008
Bydliště: Červené Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

Příspěvek od Jan »

Zapoměl jsem, že jsem nepodal report :?

Jak už psali jiní přede mnou ... byla to naprostá bomba.

Nádherně vyšlo počasí, Adršpach a okolí je překrásné místo.
V pátek nás po ubytování a pivku čekala klasika PUS - krájení cíby a masa na guláš.
Obrázek
Večer pak zábava a soutěž v opékání buřtů.
V sobotu dopoledne byl odjezd do Teplice nad Metují do muzea stavebnice Merkur. Je těžko představitelné co všechno jde z Merkuru postavit - Tower bridge, Karlštejn a různá auta a domečky, soustruhy ... V druhém patře byly vláčky, mašinky a hlavně Ocelové město.
Obrázek
Obrázek
Pokud do těch míst pojedete tak se tam zastavte, stojí to za to.
Hned vedle muzea Merkuru je Muzeum papírových modelů. Kdo si kupoval Ábíčko tak bude vědět. Někdy se to slepit moc nepovede, ale když se to povede, tak by člověk ani netušil, že to je z papíru. K vidění byly tanky, lodě, letadla, auta, hrady, města a další. Klobouk dolů před těmi co toto dokáží vytvořit.
Obrázek
Obrázek
V obou muzeích by se člověk zasekl na půl dne. Ale my museli jet do kempu na guláš :D
Po obědě se razilo na orienťák. Cestou byly úkoly různých obtížností - vyhrát pexeso, najít něco v mapě, mít co nejvíc věcí povinné výbavy a další.
Obrázek
Jeden z úkolů nás zavedl do westernového městečka, kde byl úkol se vyfotit. Táta to pojal až moc aktivně ... prý pak už koník nikoho nevozil :lol:
Obrázek
Naší posádku letos rozšířil Karlos, za což moc děkujeme. Jeho chvíle přišla u Sama, jenže Sam si řekl, že letos přitvrdí a body nedá zadarmo.
Obrázek
Orienťák vesele ubíhal až přišel jeho konec. Poté nastaly diskuze kdo co jak udělal, až přijela návštěva - Red Bull bus [-o<
Obrázek
S večerem přišlo i vyhlášení. Bylo to napínavé, neboť došlo i na dva rozstřely. Poté OB vysvětloval chyby na sběratelských kartičkách které na PUS připravil a došlo i na dražbu originálu účastnického listu. Za tak napínavou dražbu by se nemusely stydět ani světové aukční síně. Dílo nakonec odcestovalo na Slovensko. Pak už se zase diskutovalo a veselilo až do druhého dne.

Byla radost se opět zúčastnit a budeme se Milošáku a spol tešit příští rok =D> =D> =D>
Foto: http://vw1303.rajce.idnes.cz/Podzimni_u ... 4.9._2016/
Obrázek
Nejkrásnější pohled na svět je od volantu VW ...

VW Brouk Kolín www.vwbroukkolin.cz
Beskydsport Kempík (1981)
VW Brouk 1303 "Čert" (1975)

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Re: 2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

Příspěvek od Mišu... »

Hezké, aspoň někdo to zdokumentoval =D>
Akorát, Honzo, tys nafotil takových fotek z muzea, že už tam nikdo ani nemusí chodit :lol: :lol:
...a na to se napijem...
:drinkers:

Uživatelský avatar
tarmara
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 880
Registrován: 14 zář 2013
Bydliště: Lissa an der Elbe

Re: 2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

Příspěvek od tarmara »

Co byly zač ty dvě kočky, co se tam objevili s tou redbull károu?? A hlavně, proč tam nezůstali k obveselení mužstva i přes noc :) ??
VW T2b "Zoran" (1977)
Kdyby mi to stálo, jako mi to visí, koupil bych si velkostatek u nás v Lysý!

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

Příspěvek od Sam »

Jan píše: Naší posádku letos rozšířil Karlos, za což moc děkujeme. Jeho chvíle přišla u Sama, jenže Sam si řekl, že letos přitvrdí a body nedá zadarmo.
Toho naděláte. Schválně jsem do každé sady namíchal pár jednoduchých věcí :D

Obrázek
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: 2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

Příspěvek od TomB »

Jan píše:Zapoměl jsem, že jsem nepodal report :?
Super report!!!
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

Příspěvek od Milosak_1 »

Ahoj všem, omlouvám se za tak trochu opožděnou reakci. Po PUS jsem v pondělí brzo ráno jel k moři, vrátil se o týden později a rovnou do práce, tak píšu až tedˇ.
Trasování nám letos trvalo nezvykle dlouho, jezdili jsme 3 dny po okolí a večer když jsem se podíval na itinerář, tak jsem byl hluboce zklamaný - nepřibilo skoro nic. Příroda nádherná, ale skoro bez zajímavých věcí na orienťák, nebyla tam žádná nit. Byl jsem z toho tak zoufalý, že jsem vážně uvažoval o zrušení srazu, prázdnota itineráře mě pomalu ale jistě drtila a tak jsem se postěžoval pár VW Aircooled kámošům. Nevěřili byste, jak mě hned nahodili zpět, doplnili mi baterky a nastartovali další motivaci. Tak jsme závod během chvilky přikrmili dalšími 4 kontroly a vymysleli nespočet dalších bejkáren. Bez těchto motivátorů bych to letos fakt nedal a jsem jim za to vděčen a moc děkuji.
Samotný závod dle vás co jste ho jeli, byl kratší než tradiční předchozí Milošákovi maratonské. I sám jsem překvapen, když jsem z kempu volal na jednotlivá stanoviště a dozvídal jsem se jak to pěkně odsejpá. Z kempu odjela poslední posádka, vrátili se Eliška s Herbiem, štelovali další kontrolu a za chvilku už přijela nazpět první posádka. A pak už jsme začali vyhodnocovat a za chvilku vyhlašovat. Z mého hlediska, snad nejlepší závod, všichni jste se vraceli v pravidelných periodách, nečekalo se moc u kontrol (aspoň u těch co byli v kempu), Liba se neztratil, Suky s vyjímečnou posádkou dojel zpět. I ti co jeli PUS orienťák prvně se bez většího kufrování vrátili.
A ve finále musím moc poděkovat celému týmu, který se postaral aby naše pupíky byli plné dobrůtkami, aby bylo chlazené a dobré pivo (chválím sám sebe :-) ) aby bylo dřevo na oheň a abyste se při závodě a vyhlášení nenudili, a že se nám to letos doufám povedlo.

Děkuji všem, kteří jste nás přijeli i letos podpořit. Váš potlesk v sobotu večer mi vždy dodá obrovské množství energie - děkuji :-)

10. ročník PUS se bude konat 1-3.9.2017 v okolí Českého Brodu. Těšte se, bude to těžké...
Naposledy upravil(a) Milosak_1 dne 18 zář 2016, celkem upraveno 1 x.
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

Příspěvek od Milosak_1 »

A protože je to sraz o autech a nejen o lidech, tak jsem letos vyhodnotil nejhezčí auto srazu - sakra zaslouženě =D>
(Honzo, půjčil jsem si tvojí fotku, já letos nefotil, díky...)
P1070950.jpg
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
Suky
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 734
Registrován: 25 led 2008
Bydliště: Most

Re: 2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

Příspěvek od Suky »

Milošáku,všechny srazy máš užasný! Ale tenhle byl fakt nejlepšejší.Hluboká poklona tobě a celemu PUS teamu.Už se teším na další ročník =D>
jak říká Hydraulik,já jsem jen Béčko

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - 9. Podzimní uzavírání silnic 02-04.09.2016

Příspěvek od Milosak_1 »

Rádo se stalo, bez nich bych to sám nedal... :-)
Jan píše:Obrázek
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Zamčeno