2015 - Broukem (opět) k moři aneb dovča 2015

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Uživatelský avatar
Luke-Jeep
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1322
Registrován: 06 čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

2015 - Broukem (opět) k moři aneb dovča 2015

Příspěvek od Luke-Jeep »

Né všichni jsou facebookem obdaření, hodím proto sestřih naší letošní vzduchem chlazené dovči i semka... Letos kamerkováno, pokusili jsme zachytit atmošku letos obrázkama hejbacíma... Příjemnou zábavu ;-) Odkaz na video: https://vimeo.com/137573649" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek
Debilní nick ale teréňáka u mě už nehledejte... teď už jen Porscheho vozítka... Brouček Speedster, T2 přechoďák Westy a winterwagen Porsche 944 II
dragbug.com team

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2015 - Broukem (opět) k moři aneb dovča 2015

Příspěvek od Vendelin »

Lukeho obdivuji, jak do toho svého pseudobrouka naskládá věcí, co já táhnu v busovi i v kempíku :)
J.

máchal
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 457
Registrován: 11 led 2008

Re: 2015 - Broukem (opět) k moři aneb dovča 2015

Příspěvek od máchal »

Mooooc pekny sousede! :wink: Hele, nepeskovali Te nekde nekdy cetnici,ze Ti chybi kapota?

Uživatelský avatar
Luke-Jeep
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1322
Registrován: 06 čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015 - Broukem (opět) k moři aneb dovča 2015

Příspěvek od Luke-Jeep »

Kapku tam toho taháme no :twisted:

Čoveče sousede ani v Rakousku ani nehlesnuli a to jsem se tam tentokrát motal docela slušně a i jich hodně potkal... Ale klid [-o<
Naposledy upravil(a) Luke-Jeep dne 31 srp 2015, celkem upraveno 1 x.
Debilní nick ale teréňáka u mě už nehledejte... teď už jen Porscheho vozítka... Brouček Speedster, T2 přechoďák Westy a winterwagen Porsche 944 II
dragbug.com team

máchal
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 457
Registrován: 11 led 2008

Re: 2015 - Broukem (opět) k moři aneb dovča 2015

Příspěvek od máchal »

Toz to mas sakra kliku! V Trebici jsme prave rozebirali,jak nekteri prislusnici maji problemy i s koncovkama vyfuku,ktery couhaj pres naraznik. A couhaji vsechny :lol: ,pokud to nemas zasity pod blatnikama. Co teprve odkrytej motor... Ale je to pekny Te videt takto jet,kor z okna ze 4.patra :wink:

Zamčeno