2015 - Podzimní Podmitrov

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

2015 - Podzimní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Ahoj, prosím o prominutí, ale mylně jsem řadu lidí (i adresář akcí) informoval o termínu podzimního Podmitrova.
Po ověření s majitelem sděluji, že správný termín je 18. - 20. září 2015. V sobotu bude na http://www.vw-bus.cz" onclick="window.open(this.href);return false; formulář přihlášky.
Prosím Milošáka o opravu v tabulce termínů.
Jirka Vendelín Popleta Nešpor

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2015 Podzimní Podmitrov

Příspěvek od pulenejksicht »

škoda , že to koliduje s ponorkama #-o
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2015 Podzimní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Taky mě to mrzí, ale museli jsme ustoupit lukrativnějším zákazníkům a já jsem si tu změnu nějak neuložil na harddisk :(
Jirka

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2015 Podzimní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Ahoj, skřítci nám dojebali stránky, takže prosím o případné přihlášky zasláním vyplněné horní části na e-mail jirka@vw-bus.cz, pokud možno co nejdřív, nejpozději do 15. září. Potřebujeme zhruba vědět, kdo přijede kvůli plánu jídla, piva a dalších věcí.

Jméno/přezdívka:
počet dospělých:
počet dětí:
chatka pro kolik lidí?
elektřina?
perníková chaloupka - počet?


Termín: 18.-20. září (lze přijet i ve čtvrtek večer).
Cena:
- 300 Kč/auto/pobyt, 50 Kč/dospělý nad 15 let /pobyt
- chatka: osoba nad 10 let 1 noc = 100 Kč – bude se platit záloha, omezený počet chatek, kdo dřív….
- elektřina mimo chatky (omezený počet pro děti, těhotné a nemocné) = 100 Kč/noc
- perníková chaloupka - stavebnice = 100 Kč/kus
Díky a omlouvám se za komplikace. A Vencovi s Xenou i všem ostatním za změnu termínu. Stává se mi to maximálně jednou za 23 srazů.

Jirka Vendelín Nešpor

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2015 Podzimní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Ahoj, tak už máme 25 osádek, snad změna termínu lidi neodradí. Jsou ještě i volné chatky, kdo má zájem, napište mi mejl na jirka@vw-bus.cz
Jirka

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2015 Podzimní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Ve své podstatě platí předchozí mail. Chatky jsou volné už jen tři. Budeme ale schopni uspokojit více el. přípojek, pokud nebudete topit i přes den [-X
JIrka

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

2015 - Podzimní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Tak mě navnadil návod z Ponorek, jak se udržet na TOP 3 a opět oživuji pozvánku na největší, nejstarší a samozřejmě nejlepší busí sraz na Podmitrově. Máme rádi všechny busy (jsem zvědavw, jestli dojede letos i nějaká T6), ale i jinou VW havěť. Tak neváhejte a napište na jirka@vw-bus.cz , jestli dojedete. Ještě máme volné i chatky a tím pádem i elektřinu mimo chatky. A prý rostou i houby. A příští víkend 18. - 20.9. (lze přijet už ve čtvrtek) ,má být i hezky.
Tak hezkou sobotu a pokud chcete dojet, raději mi napište. Abyste náhodou nebyli bez guláše.
Jirka Vendelín

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

2015 - Podzimní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Tak si ještě naposledy odpovím :)
Jedeme už ve čtvrtek jako štáb, kdo chce přijet dřív, není problém. Ještě i 2 chatky a nějaká elektřina se najde. A zkusíme dít dohromady 1. fotbalové utkání mezi Vzduchem chlazenými a Vodníky. Doufám, že vzducháči. V minulosti jsme měli mače mezi Kulaťáky a Hranaťáky (T3), pak začali jezdit Čumáci (jak já říkám T4 a T5) a měli převahu, tak jsem zápasy demokraticky a tiše zrušil :)
Kdo přijede, prý najde i dost hub v lese. Začaly růst.
Tak se těším na všechny. A budou samozřejmě i palačinky, loutkové divadlo, blešák, soutěže pro děti a jiné taškařice. A přijede Artek z Garbojamy. Asi ho jmenuji konzulem v Polsku :)

Jirka Vendelín

kratatom
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 288
Registrován: 20 lis 2005

Re: 2015 - Podzimní Podmitrov

Příspěvek od kratatom »

Dekujeme Jirkovi a spol. za pohodovy sobotni program a super pocasi. My cekali zimu a zatim prisel ... babi leto :-). Tak zase na jare. Uz ted se tesime! Zdravi Tom K.

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2015 - Podzimní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Ahoj všem, kteří dorazili. počasí i vše ostatní dopadlo dobře. Dorazilo 62 aut.
Já jsem dojel právě teď (v úterý) rovnou do práce. Hlavně vyřiďte všem, že sraz už byl. Jsem zvědav, kolik aut tam v pátek dorazí :)
Pokud máte nějaké fotky, pochlubte se.
Jirka

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Fotky 2015 - Podzimní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Ahoj, Flašin se pochlapil a dal na Rajče pěkný fotky http://flasin.rajce.idnes.cz/Podmitrov-9-2015#
Jirka

Zamčeno