2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Uživatelský avatar
Kosťa
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 472
Registrován: 08 črc 2012
Bydliště: S wallym Praha 9 "skorovenkov"

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Kosťa »

Nooo..stroj je to sice pekelnej, ale ridic budu ja..takze jisty neni nic...sanci maji uplne vsichni :D :D
mom little devil.... :twisted: ....vybzuk a počmáraná holčička

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od prak »

moraváky a další venkovské čekám v pátek na rozpravu
hadice na sobotní mytí připravena
:mrgreen:
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Kůča »

OB píše:
Kůča píše:Dnes jsem dostal pozvánku,moc děkujeme a už se na všechny moc těšíme .
Není zač. Jenom mne zaráží, že jsi ji dostal až teď.
Já chodím do schránky dost nepravidelně ;-)
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Pavlínka
la femme fatale...
Příspěvky: 1763
Registrován: 01 bře 2004

Re: JARNÍ SPRINT VÍTKOV 2015

Příspěvek od Pavlínka »

OB píše:Systém registrací funguje ale v ojedinělých případech se může stát, že se nebudete moci prokliknout na potvrzení registrace. (Viz příspěvek Jana). V tom případě napište sem na Flat dotaz, zda jste byl opravdu registrován. Nejpozději do 24 hodin Vám odpovíme, zda Vaše registrace proběhla úspěšně.

Tým BŽR
Prosim o kontrolu tatinkovi registrace, dekuji uctive :wink:

Uživatelský avatar
firestorm69
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1090
Registrován: 21 bře 2009
Bydliště: Bratislava

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od firestorm69 »

Jozef píše:Ide aj nejaký súdruh ze Slovenska? Asi sa pridám. Život je krátky.

Súdruh ide, ale štýlom "vítr z hor" (ráno tam, poobede naspäť)
carpe diem

Uživatelský avatar
m.k.
Příspěvky: 188
Registrován: 20 kvě 2009

Re: JARNÍ SPRINT VÍTKOV 2015

Příspěvek od m.k. »

Pavlínka píše:
Prosim o kontrolu tatinkovi registrace, dekuji uctive :wink:
Ahoj,
registrace OK, těšíme se kaďoura ...

Tým BŽR

Uživatelský avatar
lobovsky
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1520
Registrován: 22 čer 2010
Bydliště: Malinovo

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od lobovsky »

lišák píše:
Jozef píše:Ide aj nejaký súdruh ze Slovenska? Asi sa pridám. Život je krátky.
Život je krátký a já doplním, že kdo nebyl na Vítkově jako by nebyl .
... svatá to pravda. Mrzí ma, že nám to tento rok nevychádza. :?
na svete je veľa ťažkých havárii, no najťažšia je zrážka s blbcom

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3162
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od OB »

Vážení přátelé,
chtěl bych Vám oznámit termín ukončení online registrací k závodům. Online registrace budou ukončeny ve středu 22. dubna 2015 ve 13.00 hodin. V každém případě další možností je, přihlásit se k závodům v sobotu 25. dubna 2015 přímo na Vítkově. Podotýkám a připomínám, že startovní pole je omezeno 80 startujícími vozidly. Kdo bude lenoch a přijede těsně před 11 hodinou, tak se může stát, že již nebude do závodů registrován i přes to, že byl přihlášen online!!!!!

Tým BŽR
Co přijde dál???

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15201
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Sam »

Nejenom v Evropě již všichni netrpělivě čekají na zahájení Jarních sprintů na Vítkově.

Do začátku akce zbývá již jen 7 dní
Přílohy
444445.JPG
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Slamak
Příspěvky: 117
Registrován: 16 lis 2008
Bydliště: ja vim kde

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Slamak »

CHci se zeptat,jestli pojede někdo z okolí České lípy,že bychom si dali spycha a jeli na vítkov v koloně.Honza.
Kolik brouků máš, tolikrát jsi člověkem.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15201
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Sam »

Stejně jako v minulých letech se odpoledne vydáme spanilou jízdou krz Prahu k pensionu Troníček. Dovolte mi tedy, abych oprášil vaše znalosti pravidel jízdy v koloně které jsme sepsali do tzv. desatera. Tyto pravidla jsou závazné pro každého. Je třeba si uvědomit, že pojedeme za běžného provozu a tedy sebemenší chyba znamená rozdrobení kolony a nebezpeční kolize pro ostatní.

DESATERO zásad, jak se chovat při jízdě v koloně

1) Při jízdě v koloně je bezpodmínečně nutné dodržovat minimální bezpečný odstup od vozidla jedoucího před Vámi. V případě nedodržení této zásady se mezi vozidla kolony dostanou běžná vozidla a tím dojde k rozpadu kolony, protože běžná vozidla zastaví na každou červenou. My jedeme za doprovodu Policie ČR, čímž pro nás červená světla neplatí!

2) V koloně je zakázáno předvádět zrychlení svého vozu. To znamená zpomalit jízdu vozidla tak, aby vznikla několikametrová mezera, a pak zrychlit vozidlo a dojet vozidlo před sebou. Ten, kdo má vozidlo s vyšším výkonem, se může pochlubit při závodech. Ne však v koloně!

3) Řidič vozidla v koloně je povinen sledovat provoz na komunikacích, aby nedošlo k nehodě s agresivním řidičem jiného vozidla mimo kolonu. Nezapomeňte na to, že naše kolona jede v doprovodu Policie ČR. To znamená, že máme absolutní přednost na křižovatkách a přednostech.

4) Řidič by neměl bez vážného důvodu zastavit vozidlo.

5) V koloně nepředjíždějte, jen s výjimkou vozidla s defektem nebo překážky na silnici. Při předjíždění dbejte na to, aby nedošlo k roztržení kolony. Pokud dojde k roztržení kolony, snažte se co nejdříve tuto mezeru dojet, ale myslete také na vozidlo jedoucí bezprostředně za Vámi, aby pro změnu nevznikla mezera za Vámi.

6) V případě, že dojde k defektu vozu, je nutné, aby řidič tohoto vozu dal znamení varovnými světly a vyjel z kolony, pokud mu to možnosti dovolí. Povinnost vozidla za tímto vozem je co nejdříve zacelit mezeru v koloně. Řidič vozidla s defektem musí dát znamení poslednímu pořadatelskému vozidlu kolony. Nemusíte se bát, že Vám kolona odjede a my Vás necháme svému osudu. V případě, že se Vám nepodaří závadu odstranit, zavolejte nám a my Vám pomůžeme s odtahem vozu. Telefon: 606 608 242 Ondra Brom.

7) Použijte varovná světla skutečně jen při defektu vozidla nebo jen ve skutečně nebezpečné situaci. Ulehčíte práci organizátorům.

8) Myslete na množství paliva v nádrži včas, abyste ho měli dostatek jak na sprinty, tak i na spanilou jízdu. V případě, že přesto budete muset tankovat při jízdě v koloně, zařaďte se, prosím, již od počátku za poslední vozidlo organizátora. Vyhneme se tím zbytečnému roztržení kolony.

9) Pokud víte, že s kolonou nepojedete až do cílového místa (hotel Troníček, Žampach), ale přesto si chcete spanilou jízdu vychutnat, měli byste se zařadit až na konec kolony za poslední vozidlo organizátora.

10) Jezdci s menšími jezdeckými zkušenostmi nebo mimopražští účastníci jezdí výrazně pomaleji než je udávaná rychlost kolony Policií ČR a obvyklé tempo jízdy pražských řidičů. Proto je nutné, aby se tito jezdci zařadili na začátek kolony, za vedoucí vozidlo.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19868
Registrován: 02 led 2003

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Pětišroub »

Můj vůz nemá varovných světel...ale také se neporouchává....
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15201
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Sam »

Pětišroub píše:Můj vůz nemá varovných světel...ale také se neporouchává....
Jsme na tom podobně, já těch světel mám ještě o něco méně... :wink:
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3162
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od OB »

V hotelu Troníček jsou ještě volné dva 3lůžkové pokoje. Pokud někdo ještě váhá je nejvyšší čas si objednat ubytování.
Připomínám, že uzávěrka online přihlášek do závodů končí tuto středu 22. 4. 2015 ve 13.00 hodin.
Tým BŽR
Co přijde dál???

Uživatelský avatar
marena1989
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 271
Registrován: 04 led 2009
Bydliště: Nový Bor - (Liberec)

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od marena1989 »

Slamak píše:CHci se zeptat,jestli pojede někdo z okolí České lípy,že bychom si dali spycha a jeli na vítkov v koloně.Honza.
Slamáku zdravím tě, kolem 7:30 jedu z Boru směr Č. Lípa - Jestřebí - Dubá - Mělník - Vítkov jedu s klidem ale v půl osmé z borského náměstí odjezd možná pojede i Hubis ... ;-) Budu se kochat nemám těch kobyl tolok jako ty ... ;-)
VW Brouk 1200 Mexico 1982, Edice Special Bug ... :wink:

Uživatelský avatar
Slamak
Příspěvky: 117
Registrován: 16 lis 2008
Bydliště: ja vim kde

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Slamak »

Marku bezva,budem tam v půl osmý,kdyby se něco dělo,tak tel.na mě-723698705.Čau Honza. :D :D
Kolik brouků máš, tolikrát jsi člověkem.

Uživatelský avatar
Tom
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 293
Registrován: 22 dub 2006

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Tom »

Taky tam tak nějak kolem půla budeme a kdyby ne tak vás dojedeme :)

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15201
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Sam »

Já vím že jsem s tím již otravný, ale dovolím si rozpitvat hned první bod desatera:

1) Při jízdě v koloně je bezpodmínečně nutné dodržovat minimální bezpečný odstup od vozidla jedoucího před Vámi. V případě nedodržení této zásady se mezi vozidla kolony dostanou běžná vozidla a tím dojde k rozpadu kolony, protože běžná vozidla zastaví na každou červenou. My jedeme za doprovodu Policie ČR, čímž pro nás červená světla neplatí!

Jedeme tedy v koloně kterou povede Policie a pojedeme jako štrůdl housat jeden pěkně za druhým. Jedině tak je možné kolonu bez úhony prohnat celou Prahou. Pokud někdo zpanikaří a zastaví na červených světlech, kolona se roztrhne a rázem pro všechny vzdadu platí běžná pravidla silničního provozu.
Totéž platí když necháte do kolony vjet cizí vozidlo které na první křižovatce zastaví nebo dá někomu džentlmensky přednost. Zkrátka to chce kázeň a nejezdit ani blízko ani daleko od sebe, hlavně plynule žádný zrychlování ani zpomalování. Jako byste vezli na zadní sedačce hrnec drštkové polévky a nechtěli jej rozlít. :D Pak už vám zbudou jen oči pro pláč

Obrázek
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
nesteakex
Příspěvky: 126
Registrován: 10 zář 2013
Bydliště: Praha-západ (kousek od Prahy)

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od nesteakex »

Zdravím, konečně se jarních sprintů zúčastní více žen ;-) a to rovnou 5 ;-) .Mám s toho radost aspon nebudu jedina :wink,. Ahoj .K.

Uživatelský avatar
Radek
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 771
Registrován: 10 bře 2004
Bydliště: mezi Libercem a Děčínem

Re: 2015 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Radek »

A já tu svojí nemůžu ukecat :-(
Auto je a řidič chybí...mohla být speciální kategorie "dámy v modrých busech"...

Zamčeno