VÝLET : Kempování s Eribou

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

VÝLET : Kempování s Eribou

Příspěvek od maxmax »

Tak....Musím moc poděkovat Milošákovi, že nám půjčil svojí Eribu, a my jsme mohli po 5ti letech na dovolenou. Náš busík stojí doma bez motoru, který mám už 2 roky u Arnošta na přetěsnění a celkovou konrolu. Díky Arnoštovu zdravotnímu stavu se vše protahuje, takž příští týden motor vyzvednu, a jde na nastrojená k Václavovi, kterému tímto děkuji :D Vyrazili jsme standartně do Starého Kolína, ale jediné co jsme měli tentokrát vzduchem chlazené byl lodní motor Crescent z roku 1970 :roll: Ale zpátky k Eribě, musím ji moc pochválit, ať co se týče jízdních vlastností, tak prostornosti. Proti busu je to znát, Obrovská postel (což jsme ocenili) a hlavně děsně skladovacího prostoru. Perfektně se nám osvědčila ,,sluneční střecha,, , je to fakt dobrý materiál, a přestože jsme chytli dvě obrovský průtrže, nepromokla, a vše zůstalo v suchu. Osvědčily se i třásně, a opravdu nejsou jen na ozdobu, ale odvádějí vodu, a zabraňují jejímu podtékání pod plachtu. Protože jsem si při pečlivém prohlížení srazových fotek všiml, že ,,sluneční střechu,, v podstatě nikdo nestaví sprábně, dám sem fotku jak by to mělo asi vypadat :roll:
Obrázek
Berte to jako inspiraci, ne jako nutnou předlohu [-X
A tady je typ, jak umístit stanové tyčky a kolíky, aby se nezabralo moc místa, a šňůry netrčely 3 metry do prostoru, kde o ně kde kdo zakopne, zvláště pak při bujaré zábavě [-X
Obrázek
Milošák mně poprosil, abych (kdybych se nudil) mu navlékl nový kedr, který koupil. Smysl pro povinost mi zavelel, tak jsme se do toho pustil
Obrázek

Na přání Šíši upraveno z ,, předstan,, na ,,sluneční střecha,, Nám teda pomohla spíš proti dešti....... :roll:
Obrázek
Na Eribě jsou dva rozměry kedru, zjistil jsem že nejsem první kdo ho mění, a tan široký že tam napchal obráceně #-o
Obrázek
No, nestihl jsem to udělat celé, ale podstatný díl je hotový, uvidíme kdy budu Eribu vracet, třeba ještě kousek stihnu :roll:
A ještě fotka s čím jsme tam pluli :D
Obrázek
Naposledy upravil(a) maxmax dne 17 srp 2014, celkem upraveno 1 x.
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 225
Registrován: 26 čer 2011
Bydliště: Jirkov

Re: Kempování s Eribou

Příspěvek od Jarda »

Jedna všetečná otázka ,jaká je váha přívěsu :?:

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: Kempování s Eribou

Příspěvek od Šíša »

... na predstan to ma velmi malo sten ... tudiz "slunecni strecha" (nebo na jinych caravan forech pristresek) to jest :-)

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Kempování s Eribou

Příspěvek od maxmax »

Jarda píše:Jedna všetečná otázka ,jaká je váha přívěsu :?:
To fakt netuším, techničák jsem nedostal :D , a v rámci toho, že můžu tahat 2 tuny, jsem to ani neřešil :roll: lehká není, ale problémy s taháním jsem rozhodně neměl, Milošák tahá za 412kou, a jede mu to hezky
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Kempování s Eribou

Příspěvek od maxmax »

Šíša píše:... na predstan to ma velmi malo sten ... tudiz "slunecni strecha" (nebo na jinych caravan forech pristresek) to jest :-)
upraveno #-o
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
wally
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2294
Registrován: 20 říj 2010
Bydliště: Praha 9 skorovenkov..:o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kempování s Eribou

Příspěvek od wally »

780 kg
Myslíme to vwážně...;o)
First Czech EBI-Racer on Weber carbs :D
------------------------------
Wally T2b doka 1976 - 2276ccm /brutal doka :)
Florián malookno 1963 - 1584 ccm
Karel KG 1963 - WBX / Typ5 / ???? ccm
Blue T2a 1970 Deluxe / 1679ccm / C25 /1x DRLA40 / CSP Python
------------------------------

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Re: Výlet : Kempování s Eribou

Příspěvek od Milosak_1 »

:prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Re: Výlet : Kempování s Eribou

Příspěvek od Milosak_1 »

Tohle je jenom špička ledovce.
Zpětná vazba je násleující...
+ Eriba má obrovskou vlastnost, když jí taháš za sebou - jede úplně přesně, nemusíš si nijak zvlášť najíždět.
+ Chybí mi na Eribě jedno z manipulačních madel (jsou 4, já mám 3). Maxmax nelenivěl, jedno sundal a nechal odlít nové - no comment.
+ Kedry------------ achhhh , děkuji moooooc

A dalších 1.000 detailů, o kterých vím, ale jednoduše na to není čas. Jsem rád, že je plně funkční a jezdím....

Je radost půjčit cokoliv někomu, kdo tomu rozumí, a vrátí to v lepším stavu, než si to převzal =D> =D> =D> =D>
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Výlet : Kempování s Eribou

Příspěvek od maxmax »

Milošáku, Ty mi normálně mažeš med kolem huby, :roll: a to ještě nevíš, že jsem dneska koupil novej teflonovej kedr, kterej Ti našíju na .....sluneční střěchu.... :lol:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Zamčeno