2014 - Bus & Company

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Herbie »

Giovanni píše:Já bych nerad kritizoval, protože jsem sám zatím nic nezorganizoval a srazík jako celek byl báječnej, ale... spanilka podle mě nepovedená, ztráceli jsme po cestě auta a nikoho to nezajímalo, já blikal dopředu jako blbej, ale bez výsledku. Bílej brouk nejdřív, potom Šmoula s Karmannem, kde Šmoulové museli volat přes půl republiky bůhvíkomu, aby zjistili, kam se vlastně vůbec jede, aby se stihli vrátit (na benzínku se prostě uhnout muselo), to samý Karmann, kterej to ovšem vzdal a jel radši rovnou domů. Je to škoda. Neukazuju prstem, nenadávám, berte to jako takovej podnět pro nějaký budoucí zlepšení :idea:

Každopádně děkuju za skvělý zakončení sezóny, užil jsem si to :)
Tak k tomu můžu říct asi toto:

- oranžový Karman se plánovaně vracel v sobotu ráno do Prahy, přijel totiž jen na páteční večer
viz
"Příspěvek od threeseven » zář 27, 14, 23:15
Prijedu v patek, v sobotu po vydychani nadychatelneho zmizim."

-Šmoulové volali mě, dostali potřebný info a příslušný kontakt na Petardu
jediný problém byl výpadky signálu v danné oblasti.

- bilej brouk Hrošík, přijel již k Mlokovi s výrazným zpožděním a navic přijel bez benzínu
Informoval jsem ho kde najde otevřenou benzínku a kam má pak pokračovat za ostatními.

Ginovany, díky za tvé informace, mimochodem kdybych tě nevzbudil, tak bys ten odjezd na vejlet prospal :)

Přátelé, jedete-li na akci/sraz/cokoliv, kde je v plánu výlet autem, bylo by vhodné nepřijet tam s prázdnou nádrží a bez kanystru :)
Přílohy
IMG_2169.jpg
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Giovanni
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 303
Registrován: 15 bře 2014
Bydliště: Plzeň

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Giovanni »

Jo no tak to víš, každej říká něco jinýho ... :) jsem rád, že to bereš s nadhledem :wink:
Stará láska možná rezaví, ale na to to nejezdí :heart:

Uživatelský avatar
BUTCH bus
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1605
Registrován: 16 čer 2009
Bydliště: Nedaleko Samby

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od BUTCH bus »

Já jsem rád že jsem Vás všechny po dlouhé době viděl, Klárce se akce taky moc líbila.
A protože jsme se vrátili v pořádku, tak příští rok už prý budeme moci i přes noc. :wink:
"Závod" byl úžasnej, nikdy bych nečekal tak malý časový rozdíly při kilometrový (?) trati. Jo a jel jsem rychlejc nahoru a nebo dolu?

A ještě poprosím: Máte-li někdo foto kde se vyskytuje Klárka, prosím o zaslání. Díky moc
OndraS

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Herbie »

Výsledky jsou trochu problém
někde jsem totiž potratil ten papír kde jsem to měl napsaný :(

Jinak vítězka měla rozdíl mezi jízdami 46 setin sekundy
14 místo byl rozdíl téměř o minutu.

Většina časů (tedy od startu do cíle) byla 2 min 30 vteřin a víc
jen Homolka to měl za 1minutu 30 :)
Traktůrci to jeli cca 8 minut
Přílohy
IMG_2301.jpg
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Petarda
Famózní svačinářka
Příspěvky: 1166
Registrován: 05 úno 2004
Bydliště: Roztoky

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Petarda »

Jj začátek nebyl úplně oukej, to vím :oops: páč byla chyba, že jsem nevěděla kolik aut mi jede, nakonec se to srovnalo a už jsme jeli celou dobu kolem 50ky a když jste se mi roztahovali, tak jsme zpomalila, na křižovatkách čekala, ale nebudu stavět kolonu na úzkých silnicích jen proto, že si někdo cestou na akci nenatankuje, navíc o jeho plánu ani nevím, to fakt nejde. Příště, jestli nějaké bude, si vás na začátku srovnám lépe a vy budete mít všichni plné nádrže :D ...tak ale byla to moje první kolona, všichni jste to nakonec přežili ne, ale bylo by fajn mi k tomu něco říct na místě, budu za to ráda, protože to chci dělat dobře, než tu pak číst, jak se na to někdo raději vykašlal a jel domů a podobně :wink:

Uživatelský avatar
Hrošík
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 517
Registrován: 06 zář 2006
Bydliště: Nedaleko

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Hrošík »

Ja se omlouvam, ze jsme dorazili tak pozde a jeste bez benzinu. Nejak jsem podcenil situaci a jizda mimo dalnici me vyskolila - po ceste z Prahy jedina benzinka, kterou jsem navic minul. K Mlokovi jsme dorazili na vypary a presne ve chvili, kdy vyjizdela spanilka. V zadnem pripade tedy neni chyba organizatora, ze na nas necekal! Prijeli jsme pozde a nepripraveni, dobre nam tak :)

Ackoliv jsme byli celou dobu tak trochu mimo, uzili jsme si to a zazili spoustu radosti. Byl to moc pekny srazik. Dekujeme!!!
Bug 1966 crossover PastellWeiss L90D
Duc 1999 SS caferacer SchwarzMatt

Uživatelský avatar
Giovanni
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 303
Registrován: 15 bře 2014
Bydliště: Plzeň

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Giovanni »

Petarda píše:Jj začátek nebyl úplně oukej, to vím :oops: páč byla chyba, že jsem nevěděla kolik aut mi jede, nakonec se to srovnalo a už jsme jeli celou dobu kolem 50ky a když jste se mi roztahovali, tak jsme zpomalila, na křižovatkách čekala, ale nebudu stavět kolonu na úzkých silnicích jen proto, že si někdo cestou na akci nenatankuje, navíc o jeho plánu ani nevím, to fakt nejde. Příště, jestli nějaké bude, si vás na začátku srovnám lépe a vy budete mít všichni plné nádrže :D ...tak ale byla to moje první kolona, všichni jste to nakonec přežili ne, ale bylo by fajn mi k tomu něco říct na místě, budu za to ráda, protože to chci dělat dobře, než tu pak číst, jak se na to někdo raději vykašlal a jel domů a podobně :wink:
Máš pravdu, měl jsem to říct už na místě, nechtěl jsem kazit atmosféru, myslel jsem, že když to pak napíšu v klidu, až budou všichni v teplíčku domova, že to bude ok :-) Netušil jsem, že si tím vystavím stopku na všechny budoucí srazy :-D, což bych zase ocenil já, kdyby to tu Herbie napsal veřejně a ne do sz. Ale což. Mějte se blaze a příště si to beze mě užijte :-) :-)
Stará láska možná rezaví, ale na to to nejezdí :heart:

Uživatelský avatar
Petarda
Famózní svačinářka
Příspěvky: 1166
Registrován: 05 úno 2004
Bydliště: Roztoky

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Petarda »

ježíííš :D hlavně v klidu, snad o nic nejde ne, někomu se to líbilo, někomu ne :wink: já s kritikou problém nemám, jen ráda řeším věci hned, času bylo dost, tak příště :wink: a neperte se tu kluci [smilie=spank2.gif]

Uživatelský avatar
Suky
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 734
Registrován: 25 led 2008
Bydliště: Most

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Suky »

Lidi nekažte si to.Vždycky bude nějaka maličkost nad kterou stejně po sraze mávneme rukou.Vždyť jde o pohodu s dobrou partou.Benzin jsem podcenil.Ano volal přes pulku republiky,protože jsem neměl čislo na Herbieho ani na Petardu,ale.nakonec se to zdarně vyřešilo a bylo to super.A kolona se taky vychyta.Stejně se stavilo kvuli nam protože mi to z neznameho duvodu proste do kopce nejede jak jste si určitě všimli(kurna zase nevim jaky í).
jak říká Hydraulik,já jsem jen Béčko

Uživatelský avatar
Keymaker
Příspěvky: 80
Registrován: 09 bře 2013
Bydliště: Č. Krumlov, Bechyně, Velká chuchle
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Keymaker »

Petarda píše:Děkuju :D jsem fakt ráda, že jsem to zvládla, nikde jsme nebloudili a dovezla jsem vás všechny zpět :D
Byl to krásnej víkend, doufám, že si ho všichni užili, protože já rozhodně :mrgreen:

fotky na fb a zde.... http://petardavw.rajce.idnes.cz/Bus_Com ... a_10.2014/" onclick="window.open(this.href);return false;
Příště tu zatáčku v Horoměřicích tak nekrouhejte... nestihl jsem se pokochat a byli jste v řiti :-) (v neděli kolem třetí)
Key - broučí čekatel :-)

Uživatelský avatar
ekim
Příspěvky: 14
Registrován: 28 črc 2008
Bydliště: pha na kopci, pha pod kopcem, jak kdy..

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od ekim »

a mně se to líbilo... cesta zpět do kempu podél Berounky na Týřovice byla supr... pro podzimní projížďku ideál ;-)

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Mišu... »

Děkuji organizátorům za povedenou akci..já jsem byla se vším nadmíru spokojená...
..ale stejně..nejlepší byla ta kejta..na tu budu ještě dlouho vzpomínat :D


a taky jsem zjistila, že se ze mě nikdy nestane fanoušek country, že kluci z (country) kapely maj fakt dost výdrž (v hraní v samozřejmě) a že se na kytaru hrát nenaučim (kór ne v 5 ráno)..
Takže díky, díky a za rok snad zas :D
Obrázek
Další fotky snad zítra.
...a na to se napijem...
:drinkers:

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od martin_100 »

BUTCH bus píše: A ještě poprosím: Máte-li někdo foto kde se vyskytuje Klárka, prosím o zaslání. Díky moc

To bude asi tuto malý žeo :lol:

Obrázek

Dany
Příspěvky: 25
Registrován: 29 lis 2013

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Dany »

I mně se sraz líbil, díky za organizaci, pohodovou náladu, výbornou kejtu a pohár (můj první...) :wink: .

PS: benzín jsem měla spočítanej na deci, k benzínce jsem při odjezdu dojela tak akorát.... (ale měla jsem připravenej telefon pro zavolání pozůstalým do kempu :-D)

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Herbie »

Mimochodem jsem cestou domu po starý silnici potkal u Králováku kaďoura, vodníka a repliku válečnýho brouka
mávání proběhlo :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Mišu... »

Fotky hier: http://mishu83.rajce.idnes.cz/2014_10_- ... p_U_Mloka/" onclick="window.open(this.href);return false;
...a na to se napijem...
:drinkers:

Uživatelský avatar
ekim
Příspěvky: 14
Registrován: 28 črc 2008
Bydliště: pha na kopci, pha pod kopcem, jak kdy..

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od ekim »

tady jsou nějaký fotky od bratra

http://jentu.rajce.idnes.cz/Bus_Company ... _4.10.2014#" onclick="window.open(this.href);return false;

------
kdyby někoho zajímalo co na co:
a) fomapan 400/120 - weltaflex
b) fomapan 400/135 - canon eos 30

Uživatelský avatar
Kosťa
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 472
Registrován: 08 črc 2012
Bydliště: S wallym Praha 9 "skorovenkov"

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Kosťa »

Jéééé..to je z tý krabičky na krku???pěknééé..tuuze pěkné.. =D>
mom little devil.... :twisted: ....vybzuk a počmáraná holčička

Uživatelský avatar
Suky
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 734
Registrován: 25 led 2008
Bydliště: Most

Re: 2014 - Bus & Company

Příspěvek od Suky »

Zase něco novýho a hezkýho [-o<
jak říká Hydraulik,já jsem jen Béčko

Zamčeno