2014 - Jarní Podmitrov

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

2014 - Jarní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Ahoj všichni, už se to blíží. Jen, co překonáme dílčí ajťácké problémy s digitální přihláškou, tak se na http://www.vw-bus.cz" onclick="window.open(this.href);return false; objeví přihláška na již 21. Podmitrov. Bude od 2. do 4. května s možností dojet už 30. dubna odpoledne. Bližší informace sem budu postupně hrnout.
Pro neznalé:
- největší VW busový sraz v širokém okolí (busy všech generací)
- vítáni i broukaři, buggisti, Varianťáci a jiná old VW havěť
- vhodné pro rodinky
- nevhodné pro tuning, disko, sprinty, tůrování motorů, hlasitou hudbu

Budu se těšiti!
Jirka Vendelín

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: 2014 Jarní Podmitrov

Příspěvek od bubák »

mám dotaz soudruzi:
bude elektrika všem?

zlí jazyci tvrdili, že elektrika mimo chajdy ne e, což by znamenalo, že ti co nemají bufika, jsou vydání na pospas smrti umrznutím
se mi nechce s dvěma batoletama zrmznout v Podmitrově, a to ani přes to, že je to akce nejskvostnější

bude-li, budeme
nebude-li, do prdele pojedem
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
Giovanni
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 303
Registrován: 15 bře 2014
Bydliště: Plzeň

Re: 2014 Jarní Podmitrov

Příspěvek od Giovanni »

bubák píše:mám dotaz soudruzi:
bude elektrika všem?

zlí jazyci tvrdili, že elektrika mimo chajdy ne e, což by znamenalo, že ti co nemají bufika, jsou vydání na pospas smrti umrznutím
se mi nechce s dvěma batoletama zrmznout v Podmitrově, a to ani přes to, že je to akce nejskvostnější

bude-li, budeme
nebude-li, do prdele pojedem
Vždyť už je skoro léto, my jsme spali s vypnutym bufíkem minulej víkend, kdy bylo v noci kolem nuly a stačil jen dobrej svetr :D
Stará láska možná rezaví, ale na to to nejezdí :heart:

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: 2014 Jarní Podmitrov

Příspěvek od bubák »

pokoušel jsem se to vysvětlit dvouletý Dorotě minule, nepochopila to, chtěla domů ... zmrzlá
teď jsou jí tři a má ročního bráchu, chci ho vzít taky, ale bez elektriky se na vysvětlování vyseru

tenhle sraz je super, pro opilce v busech i jejich smečky .. s elektrikou nebo bufíkem
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2014 Jarní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Vážení, považuji se celkem za nedobrého člověka, ale zlý jazyk nejsem, přestože jsem vloni na podzim prohlásil, že elektřina bude jen na recepci, v hangáru a v chatkách bez možnosti dalších přípojek.
Je to krutá, ale reálná pravda. Kapacita příkonu skutečně na víc nestačí. Navíc vloni bylo připojeno snad 80 přímotopů, což by podle mne vyhodilo i dost dobrý kemp.
Tak to zkuste vzít na vědomí, že to tak bude a hlavně se to nesnažte na místě nějak ojebat. Budu chodit s kleštěma a přípojky odstřihovat. Výjimky pro busy s opravdu malými dětmi řešte se mnou přes SZ. Ostatní si asi budou muset koupit spacák jinde, než v Lídlu nebo Albertu :wink:
Chceme-li zajistit chod recepce, hangáru, bečky, osvětlení sociálek atd., musíme se s tím smířit. Ostatně marně vzpomínám na sraz, kde přípojky jsou (současně marně vzpomínám na sraz kromě Oravy, kde by byla taková kosa jako v Podmitrově).
Jirka

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Přihlášky 2014 Jarní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Ahoj všichni.
Právě mě potěšila výhra KOMETY nad SPARTOU a na oslavu toho vítězství si vám dovoluji oznámit, že na http://www.vw-bus.cz" onclick="window.open(this.href);return false; jest funkční přihláška na Podmitrov.
Jirka

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

2014 Jarní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Přátelé, už máme 38 přihlášek, pokud počítáte s účastí na 21. Podmitrově (my jsme vlastně asi jediní, kteří nikdy nezměnili místo srazu), navštivte naše webovky http://www.vw-bus.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a můžete tu vyplnit přihlášku. Ještě je volných pár chatek.
Budeme se na všechny těšit.
Jirka Vendelín Nešpor

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2014 - Jarní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Ahoj, v zájmu hladké přípravy se opět připomínám s přihláškami na 21. Podmitrov, které najdete na http://www.vw-bus.cz" onclick="window.open(this.href);return false; , nově je tam k přečtení i program. Kromě běžných ptákovwin jsme vzhledem k délce a datu konání sraz obohatili o:
- čarodějnické pálení 30. dubna
- Prvwomájový průvod 1. května
- soutěž pro děti do 15 let VW TALENT na sobotu 3. května
- večerní letní kino
- exhibiční vystoupení vícemistra Evropy v jojování Matyáše Racka
- vystoupení Michala Griota Kolaříka, který nás seznámí výkladem, fotkama a filmy se svojí expedicí po Islandu

Na webovkách máme jen program, pokud byste chtěli informace o VW TALENT, napište mi SZ, nějak se mi nedaří přidat přílohu. Jsem přece jen starší, spíše analogový ročník.

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Zítra vyrážíme!!! 2014 - Jarní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Tak zítra vyráží úderná skupina pořadatelů a asi 20 aut na první Podmitrovské čarodějnice a Prvomájový průvod ve stylu VW. 21. sraz je za dveřmi.
Máme přihlášeno celkem 76 aut, jak znám anarchisty, tak to zase bude kolem 90 kusů, což je tak akorát dost.
Točit se bude Ferdinand 12% za 25 CZK, mají přijet Poláci a dvě osádky ze Slovenska. Tak nám držte palce, ať vše vyjde, ať moc nemrzne a neprší.
Jirka Vendelín Nešpor

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1561
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

Re: 2014 - Jarní Podmitrov

Příspěvek od venca101 »

V pátek jsem sice chytil asi poslední hodinu pěknýho počasí, ale i přes to opět povedená akce :D
Dokumentační foto tadydle: http://venca101.rajce.idnes.cz/Jarni_Podmitrov_2014" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

VWT3SILESIA
Příspěvky: 16
Registrován: 12 bře 2014

Re: 2014 - Jarní Podmitrov

Příspěvek od VWT3SILESIA »

Ahoj

Some photos from us:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 036&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Thanks for GREAT SRAZ !!!!

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2014 - Jarní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Ahoj všem.
Mail posílám celému adresáři, kromě pár nových…. Takže i těm, kteří nedorazili.
- Měli jsme čtvero ročních období (dnes v pondělí bylo minus 4 a nádobí bylo celé ojíněné)
- měli jsme letní kino, heč (díky Danovi Vašatovi)
- dvakrát, heč
- a oheň, ve kterém se spálila čarodějnice
- a prvomájový průvod i s mávátkami (díky nastávající mamce Veronice Hájkové), alegorickým vozem, transparenty, vlajkami atd.
- zájemci si udělali chaloupky (díky, Leňi a Michale)
- měli jsme fajn dětský orienťák pro děti (díty Sedmitatovi Petrovi Rackovi a jeho týmu
- měli jsme show Mattyho Racka v Jojování (díky, Matty)
- měli jsme kouzelné loutkové divadlo (díky Petrovi-Matějovi Kopeckému, jeho synovi a Jitce Radové
- měli jsme pěkné povídání o Islandu od Michala Griotte Kořalíka (díky, Majkle)
- měli jsme výborný brgul, který se díky G teamu povedl i přes určité názorové rozdíly otce(dědy) a syna(táty) Jiřích Nešporů
- měli jsme spoustu různých a ve velké většině moc dobrých vzorků domácí či průmyslové produkce lihovin. Díky.
- pěkně jsme rozryli louku, ale ne moc
- sjelo se nás (myslím tím, jako, že přijeli) tak akorát
- no a měli jsme se dobře
- měli jsme fajn návštěvníky z Polka (a měli pěkný baby)
- a k tomu všemu skvělý bufet, o který se staral Číra, Kamil a Flašin. A palačinky vyráběla asistentka Dominika s asistentkou Terezkou a nad všechno dohlížel asistent Páťa
- a kasírovaly vás naše osvědčená recepční kuřátka Simča a Kačaba
- a ti, kteří byli na obědě v jídelně, si taky pomlaskávali
- a ešivá jsem zapomněl jmenovitě někoho pochválit, ta to bylo tím, že dojelo 74 aut, 122 dospělých a neskutečné množství 94 dětí.
Takže díky těm:
- kteří přijeli
- těm kteří pomohli ke zdárnému průběhu akce těm, kteří si odvezli své odpadky domů
- těm, kteří po sobě nechali svoje parkovací místo bez neladu, vajglů atd.
- a vůbec

Byli jste super, podzimní sraz je 26.-28. září, příští rok zase na 1. Máje.

JIrka

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2014 - Jarní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Díky, kamarádi z Polska. Byli jste moc fajn a měli jste pěkný auta a baby. Když to vyjde, přijedu na váš sraz.
Jirka

VWT3SILESIA
Příspěvky: 16
Registrován: 12 bře 2014

Re: 2014 - Jarní Podmitrov

Příspěvek od VWT3SILESIA »

To my Dziekujemy :)

i nasza relacja ze srazu!

http://vwt3silesia.blogspot.com/2014/05 ... itrov.html" onclick="window.open(this.href);return false;

pozdrawiam

Uživatelský avatar
Merlin
Příspěvky: 206
Registrován: 10 dub 2013
Bydliště: Žacléř

Re: 2014 - Jarní Podmitrov

Příspěvek od Merlin »

Dobrej vecir zpatky z pod kopcu!
Tak se take pripojujeme do zastupu spokojenych ucastniku srazu. Bylo to moc fajn a ac byla kosa, bylo dobre a rekl bych, ze nedelni dopoledne bylo dostatecnou satisfakci. Pokud tu budeme, tak jsme na podzim zpet v udoli, to se vi. Vsem velike diky a organizatorum zvlaste!
IMGP1082.JPG
Dalsi obrazky pak v galerii tuka: http://t3-na-cestach.galerie.cz/6291958 ... itrov-2014#" onclick="window.open(this.href);return false;

At to vrci, Merlin a Veronika.
"Modrej" VW Transporter T3 1,9 TD AAZ
"Zarivka" SKODA Rapid 130
----------------------------------------------
http://www.coffee-garage.blogspot.com

Zamčeno