2013 - Topdag Erembodegem (B) - fotky

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Horny
Příspěvky: 39
Registrován: 04 srp 2010

2013 - Topdag Erembodegem (B) - fotky

Příspěvek od Horny »

Zdarec, predminuly vikend jsme se s pritelkyni zucastnili peknyho srazu. Fotky berte jako reportazni, zadna kvalita, mame kompakt a fotit neumime...bohuzel.
Jo a nekamenovat, ze jsem tam byl s vodnikem, belgani to neresi i kdyz to je aircooled sraz, na brane jsem se ptal, jestli jim to nevadi a oni na to, mas stary vw (ne golf 3) tak pojd mezi nas, byli jsme trochu atrakce s cz znackou, vsichni ostatni belgani.

http://hornyvw.rajce.idnes.cz/2013-04-1 ... rembodegem" onclick="window.open(this.href);return false;

Uz jsem na par srazech v B byl, pro me zatim top bylo Ninove, ale Erembodegem je k tomu docela blizko. Meli jsme cislo okolo 140 a po nas prijelo jeste urcite 20-30 aut. Na konci vyhlasovali nejhezci auto a kategorii meli asi 10 :)
Naposledy upravil(a) Horny dne 24 dub 2013, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: 2013 - Topdag Erembodegem (B)

Příspěvek od Pětišroub »

super, vždycky je dobrý vidět neokoukaný auta a vidět jak to na jiných scénách vypadá..
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Horny
Příspěvky: 39
Registrován: 04 srp 2010

Re: 2013 - Topdag Erembodegem (B)

Příspěvek od Horny »

Jojo, zdejsi scena je hodne romanita a ruznych srazu a akci v Belgii a Holandsku je za sezonu ranec. Letos planujeme objet tady vic srazu, protoze konecne mame pojizdej bydlibus i kdyz horsi je najit si cas.

Zamčeno