2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Skid »

Krasna akce, krasne vyvedene, to pocasi me opet take potesilo, i kdyz jsem se dosti tesil, ze trochu kapne a budou ty sprinty o dost zajimavejsi na dobrzdeni. :twisted:

Kolona tento rok byla dobra a ficela pekne. Me spise zarazilo, jak tramvaj malem smetla jednoho brouka.

A uz se tesim ted, az si zase za rok zabeham. :mrgreen:

Krasnej sraz a poradatele maji muj obdiv. =D> =D> =D>
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Pavlínka
la femme fatale...
Příspěvky: 1763
Registrován: 01 bře 2004

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Pavlínka »

Super akce jako vždy, klobouk dolů před pořadateli, kolona letos úplně parádní :-) Až na majitele tyrkysové buggy AKB 50-73, který jel přede mnou - měla jsem chuť někde zastavit a narvat mu desatero s prominutím do zadní části těla :evil: Bod 2 si za úkol opiš 1000x na příště

Uživatelský avatar
lobovskiji
Příspěvky: 56
Registrován: 06 črc 2010

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od lobovskiji »

Dakujeme velmi pekne za pozvanie, super akcia, super ludia, super pocasie, proste Ďakujeme a strasne sa tesime na dalsie stretnutie :D

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od pulenejksicht »

Vítkov byl prostě zasejc nechutně dobře zorganizovanej a počasí jako vždy na spálenej čumák ..takže standart a není co vytknout :wink:
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
liba
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1027
Registrován: 08 srp 2010
Bydliště: Black Village u Vodňan

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od liba »

co napsat vše už řečeno nám se nechtělo ani domů a ještě chci pochválit to vydeo co sem vložil Bob moc pěkný =D>

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Froggy »

I my se pripojujem s podekováním za opět krásný sraz na Vítkově.Počasí vyšlo po celou dobu krásně až zajímavě :D jakmile jsem schoval Froggyho,začalo poprchávat.Prostě moc parádní sraz,děkujeme Ondrovi,pořadatelům a celému bratrstvu =D> co se týče spanilky tak to mělo lehčí kudrdlinku už na začátku kdy bylo pár jedinců kteří byli tak proklatě nizko a měli troch problém při přejezdu retarderu.Pak začla trochu honička.V popředí se nám tam dostali policisté,no a dále pak už to bylo dobrý.Musím říct že jsme se všichni tiskli jak (gájové) desatero jak vystřižený :D za nás krásně prožitý den.
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
lobovsky
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1518
Registrován: 22 čer 2010
Bydliště: Malinovo

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od lobovsky »

Za nás taktiež veľké díííík celému realizačnému tímu. Pekná akcia, fajn ľudia, dobré výkony pretekárov, krásna spanilka, ...
aaaaa bleskurýchle zaujímavé Aushausove video...

... a budúci rok budeme musieť nášho pretekára viacej potrápiť a v príprave zvoliť lepšiu taktiku. V prvom rade mu upravíme stravu (nič nedostane jesť, nech je auto čo najviac odľahčené)

Zaujímavá dnešná cesta domov. Za Prahou +6, v okolí Zruče n/S. mrholenie +9; niekde za Brnom +19; a v Bratislave dobre cez +20. Tak sme celú akciu zavŕšili zmrzlinou na schladenie.
na svete je veľa ťažkých havárii, no najťažšia je zrážka s blbcom

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Pětišroub »

za mě dobrý!

-pozvánky, PR, informování účastníků, organizace srazu a novinka v podobě miniexpozice starého haraburdí a konečně aktivní účast sponzora, obrovskej výkon organizátorů přímo na place, kteří opět celý den pobíhali po place a makali na tom, aby vše šlo hladce.
-počasí
-spanilka - jel jsem na začátku takže jsem žádné problémy nezaznamenal, desatero určitě zafungovalo
-v Troníčkovi se letos taky zasnažili, takže obsluha byla relativně rychlá a výběr taky
-aerodynamiku jelena prověří jen Zelená
-výše uvedené video od Matyáše-Matyáši, jsi borec!
-pro ty, kteří u toho nebyli:
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Aushaus
Příspěvky: 69
Registrován: 03 říj 2009
Bydliště: Buštěhrad pv
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Aushaus »

Díky všem za pochvaly Matyášova videa - rád vyřídím :D
Dal si s ním velkou práci v bleskovém čase.
:heart:

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Sam »

Pětišroub píše:za mě dobrý!
jéé, děkuji za video. A mlýn zase mele, Krabate, Cha cha chaaa...

Apropó, nemá někdo nafocen KDF koutek ? V jednu chvíli tam bylo možné na jeden snímek dostat 3x KDF82, 1x KDF 120/15 a KDF podvozek 4x4. Předem děkuji.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Ales-X
beznadějný žumpofil
Příspěvky: 996
Registrován: 18 čer 2008
Bydliště: Wild West
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Ales-X »

Obrázek
Celkový pohled moc nešel, motalo se tam moc lidí a zezadu proti sluníčku to nebylo ono.

Obrázek
Zezadu to šlo jen po částech a to ve stínu pod stanem vyšlo lépe. Hlavně mě tam v možnosti záběru z větší dálky překážel jeden ovál .. viz levý horní roh na další fotce.

Obrázek

a pak ta pomůcka na erekci V2
Obrázek

.. a ještě pár zajímavých detailů z 4x4
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Přidávám odkaz od kamarádky co tam též byli a fotili http://www.auto-mania.cz/12-jarni-sprin ... togalerie/" onclick="window.open(this.href);return false;

A další autorské fotografie Aleše přidal na požádání 5š
http://alesselix.rajce.idnes.cz/VWitkov_2013" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
roman.sbroukem
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 252
Registrován: 20 říj 2003
Bydliště: Praha10
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od roman.sbroukem »

Též se přidáváme s pochvalou a poděkováním!!!

Uživatelský avatar
Pekař z Boščehrada
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2487
Registrován: 07 led 2006
Bydliště: Pekárna v Boščehradu

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Pekař z Boščehrada »

Pětišroub píše:za mě dobrý!

-pozvánky, PR, informování účastníků, organizace srazu a novinka v podobě miniexpozice starého haraburdí a konečně aktivní účast sponzora, obrovskej výkon organizátorů přímo na place, kteří opět celý den pobíhali po place a makali na tom, aby vše šlo hladce.
-počasí
-spanilka - jel jsem na začátku takže jsem žádné problémy nezaznamenal, desatero určitě zafungovalo
..
-výše uvedené video od Matyáše-Matyáši, jsi borec!
Připojuju se k výše zmíněnému. Spanilku jsem jel ke konci kolony a díky desateru a nalepení na předchozího bylo všechno v pohodě :) Velký dík a poklona organizátorům, rovněž palec nahoru pro Matyáše!


P.S. jen příště už nebudu den předem kalit až do rána, abych zas nevypadal na videu jak dement..

Uživatelský avatar
Aushaus
Příspěvky: 69
Registrován: 03 říj 2009
Bydliště: Buštěhrad pv
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Aushaus »

NÉÉ, TOS FAKT NEVYPADAL!!!
NÉÉÉÉ :rock: :D

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od john »

Marcel, musis dojst na skolenie v chlastani... :D

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Lugen »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pěkné jste to měli :wink:
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3152
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od OB »

Děkujeme za slova chváli, která jsou pro nás zavazující. Zavazující k tomu abychom udrželi kvalitu Jarních sprintů i v dalších ročnících. Každým rokem něco pilujeme a cizelujeme. Letos to například bylo sepsání desatera. Dnes už vidíme, že v příštím roce budeme ještě nějaké detaily muset změnit ale základ je dobrý. Dále vidíme nějaké drobné nedostatky v technických předpisech a technické kontrole. Jsou to jen detaily ale i detaily se posouváme výš.
Všem děkuji a na vlastní jsem samozřejmě zapoměl. Chtěl bych poděkovat těm skvělým lidem, kteří pro Vás v sobotu makali jak černoši od rána do večera. Bez nich by se tento podnik nezdařil. Takže děkuji děvčatům a klukům z Bratrstva žlutých rukavic, taťkovi Kvasničkovi, mamce Kvasničkové, Mrožovi, motorkářům a Samovi.
Sam měl sám, to je dobrý, to by se mohlo tesat do kamene: SAM MĚL SÁM, na starosti VW VETERANY. Nebylo to nijak jednoduché, protože v sobotu byla vidět jen špička ledovce. Všechny přípravy před Vítkovem jsou většinou náročnější než Vítkov sám.
Tím pádem Same, samozřejmě moc děkuji.
Poslední drobnost, kterou mám na srdci je - že se našla džínsová dětská kšiltovka. Mám ji doma, a očekávám, že se někdo ozve. Mohu ji vzít na Mloka, nebo Kolínskou projížďku a nebo poslat poštou.
P1010130.JPG
P1010130.JPG (38.89 KiB) Zobrazeno 6565 x
Co přijde dál???

Uživatelský avatar
Pekař z Boščehrada
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2487
Registrován: 07 led 2006
Bydliště: Pekárna v Boščehradu

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Pekař z Boščehrada »

john píše:Marcel, musis dojst na skolenie v chlastani... :D
John, to bych asi měl, oprášit základy a tak.. Viděl bych to na něco jako kondiční jízdy :D

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3152
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od OB »

Spousta dalších pěkných fotografií z tohoto ročníku.

http://www.auto-mania.cz/12-jarni-sprin ... togalerie/" onclick="window.open(this.href);return false;
Co přijde dál???

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013 - JARNÍ SPRINT VÍTKOV

Příspěvek od Sam »

OB, nechej na hlavě. Naopak já jsem rád, že jsem mohl veterány pro Žluté rukavice organizovat. Letos se poadřilo oslovit několik dalších majitelů zajímavých vozů a tak doufám že bylo na co koukat. Prostor pro staré VW byl omezen a nejen proto bylo třeba zas o trochu utáhnout šrouby a být při výběru přísnější. Doufám, že to majitelé novějších/upravených VW vzali s pochopením.

Krom zajímavé repliky VW 18A Hebmuller bylo k vidění i KDF z neplevelného roku 1941. Nejcenějším vozem VW veteran byl však bezesporu VW v provedení Renčmuller :D Podcenil jsem kontrolu volného místa po zahájení závodů a neměl pak kam umístit pana Vaníčka s Hebem.
Přílohy
img_4541.jpg
img_4541.jpg (246.18 KiB) Zobrazeno 6496 x
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Zamčeno