2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2011

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2011

Příspěvek od soe2 »

Na již VI.ročníksetkání slezských broukařů, které se uskuteční 6.-8.5.2011, Vás srdečně zvu já.
Místo setkání bude na laciném místě, daleko od civilizace, v lesích mezi obcemi Pustá Polom, Kyjovice a a Vyškovice, v penzionu Setina http://www.penzionsetina.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;. Zde můžeme pařit, halekat a békat do aleluja...., možnost při příjezdu objednati si snídaně, obědy i večeře. Chatky za pakatel, zhýčkancům je umožněno spinkat v pokojích s peřinkama. S pivem je to vklidu ,ale není problém (igi) zapojit si do voj. stanu (viz galerie na str.) chlaďák a čepovat si vlastní pívo. Program bude navržen postupně a přihrejte klidně i vlastní návrhy...co by ste chtěli v našem kraji vidět nebo navštívit...zkrátka kam se budou ubírat kolečka našich vzducháčů. Nějaké plány už mám...prozradím později. Ceník ubytka a jídla je na stránce a pokud vím...dá se domluvit i indivindy extracena nikde nedeklarovaná atakdále.
Naposledy upravil(a) soe2 dne 07 úno 2011, celkem upraveno 1 x.
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2001

Příspěvek od bubák »

to je moc hezká práce pane vlasatej
jeden pokoj s peřinama pro dva

kuju
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2001

Příspěvek od soe2 »

zatím je ještě čas.....předběžně jsem tam ten termín rezervoval....Nicméně asi nechám rezervaci pak na každého účastníka....Chatky budou ale ty pokoje...(bejvaj tam ty nesmysly...no...ty...jaxe to...jo svatby) ale snad nebude žádná v tomto čase a když tak řeknu, ať tam nechají pár pokojíků pro rodinky s dětmi, při potvrzení akce u pana provozního. Ty..počkej...a ty nebudeš spát v norce??? :lol:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

cepmen
Příspěvky: 51
Registrován: 28 úno 2010
Bydliště: olomouc

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2001

Příspěvek od cepmen »

luxusni prace Péťo
letos se bubu snažit účastnit se od samého počátku
kde bude přibližně první sraz a odkud se bude vyrážet?
žlučník už je O.K.a začínám trénovat játra a ledviny
dík za zprávu atěším se na květen Čepmen

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2001

Příspěvek od soe2 »

Zatím jsem nepřemýšlel o nějaké spol. jízdě jako každý rok...prostě dojezd tam...Jízda bude až v sobotu.....
S těmi játýrky a ledvinkami pokračuj nenápadně dál..ať jsou v máji v kondici... :mrgreen:
jedna z variant sobotního výletu
Obrázek
pak sem
Obrázek
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
hydraulik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2178
Registrován: 30 kvě 2005
Bydliště: Třinec

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2001

Příspěvek od hydraulik »

Tak vyborne.. letos změna..

Bunkry vypadají zajímavě... počasí domluvené máš ? ;)

A ty chatky... jak to tam bude s nima ?

Bubák v busu nespí.. a když tak zasadně pod.. :lol:
Postoupil jsem do vyššího levelu....

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2001

Příspěvek od soe2 »

Rostíku...jak to bude u chatek s čím...???cena je papírově 350 tuším za 4 místnou chajdaloupku. je tam polštář a deka a jakýsi spacák...povlečeení bys měl dostat při přebírání. Umývárny jsou pár kroků.
Jinak kamarád veteránista z KHV Skřípov mi oznámil že v sobotu se jede 6.ročník veterán rallyeh lubočec. máme to z místa srazu asi 7 km. Takže taky možnost...Mám pozvání na účast...myslím že by sme s cca 15-20 brouky a busy převálcovali další účastníky a stálo by za to...navrhnout kategorii vw veterán se spec. cenama 1.-3. místo.

počasí....no...to ještě ošéffujem..svatý jmenovec má u mě vroubek z minula a navíc díky němu musím 2x za rok slavit svátek a opít se...tudíž by mohl mé přání tam nahoře popostrčit do patřičných rukou a trochu u toho zalobovat.
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
aircooled
aircooled kecálek
Příspěvky: 706
Registrován: 19 říj 2010

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2001

Příspěvek od aircooled »

Prídem aj s rodinkou.
ExBruno

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2001

Příspěvek od IGi »

Hmm to uz zase bude slezky sraz ? paaani tojsou veci ! melo by se zacit delat na nalepkach !! #-o co se tyce piva neni problem minuly rok jsem sobe zakoupil chlazeni na 4 becky tak muzete pit si jen reknete... ale pipa je jen na tri ...:( stejne si myslim ze 10 tka a kofola to jisti .. frajeri co minuly rok chteli horlive 12 tku vypili asi 20 kousku .... :mrgreen:

misto srazu vypada pane prezidente dobre to zase bude v lesich nablito snad prijede i BB aby nam ukazal jak se vola do lesa na srnky!! ja se budu snazit dojet jako kazdy rok ... pravdepodobne bez vozu vwzduchem chlazenym ale aspon kouknout prijedu :wink:
nektere uz jsem nevidel roky....:(
Obrázek

Uživatelský avatar
biker666
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 961
Registrován: 09 říj 2007
Bydliště: Radkov Dubova

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2001

Příspěvek od biker666 »

co blbneš igi typa nejak rozchodime i kdybych tě měl v něm tahnout na špagatě :lol: jak to bude z bydlibusama?parkovani bude taky zpoplatněno?

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2011

Příspěvek od soe2 »

Igi...ty vole neser že nedáš toho svého chrobáka do cajku...Loni žes to nestihl...se odpustilo ale terazky už bys měl dojet kdyby padaly multikáry. Taky by ses mohl zastavit někdy na vodnici a pár piv...s přespáním....A né jen furt pracovat...nebo se z toho zblázníš... :wink:
Nálepky byly loni moc pěkné...doufám že pro mě jednu máš...asi sem si ji loni nevzal. Letos by mohla být jiná barva jinak bych to nechal a nebo za polovic brouka zezadu...co??
Romčo...pýtal som sa provozního a nějak se nevyjádřil...evidentně byl kapku mou otázkou nad spaním v bydlibusu zaskočen...ale navrhoval sem mu pajcku za užití kupelky a hajzlíků...pokud by se někdo chtěl elektricky napojit tak to asi bude na dohodě s ním.
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2011

Příspěvek od IGi »

soe2 píše:Igi...ty vole neser že nedáš toho svého chrobáka do cajku...Loni žes to nestihl...se odpustilo ale terazky už bys měl dojet kdyby padaly multikáry. Taky by ses mohl zastavit někdy na vodnici a pár piv...s přespáním....A né jen furt pracovat...nebo se z toho zblázníš... :wink:
Nálepky byly loni moc pěkné...doufám že pro mě jednu máš...asi sem si ji loni nevzal. Letos by mohla být jiná barva jinak bych to nechal a nebo za polovic brouka zezadu...co??
Romčo...pýtal som sa provozního a nějak se nevyjádřil...evidentně byl kapku mou otázkou nad spaním v bydlibusu zaskočen...ale navrhoval sem mu pajcku za užití kupelky a hajzlíků...pokud by se někdo chtěl elektricky napojit tak to asi bude na dohodě s ním.
odpustilo se minuly rok odpusti se i letos prece mame srazy o lidech auta uz kazdy stejne zna:) vodnici bych si s tebou mile rad dal ale... je to docela streka a od te doby co jsem si koupil postel spim nejradeji v ni :wink:

nalepky se pokusim poresit ale pokud mas nejake navrhy Oju navrhare znas dam kontakt a muzes to s nim resit sam treba po icq .. ja icq uz nemam :(
Obrázek

Uživatelský avatar
vako
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 830
Registrován: 07 úno 2005
Bydliště: Kežmarok - Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2011

Příspěvek od vako »

joooooj , fest sa tesim.. dufam, ze to nejako neposeriem a dojdem na bugu.. len aby to vyslo - feeest dobra akcia - isto.. :mrgreen:
Igi - rob mnalepky mensie - tretinova velkost - bo to nebude kde lepit, alebo radsej by sme mohli si darovat nejake poldecaky zo zrazu doma.. -do vitriiny sa toho vojde viac , ako na okno
:partyman:
Naposledy upravil(a) vako dne 07 úno 2011, celkem upraveno 1 x.
Blacksmith - Juniperus Hero
VWolkers

Uživatelský avatar
BZG
Příspěvky: 163
Registrován: 04 pro 2009
Bydliště: Liberec, CZECH REPUBLIC

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2011

Příspěvek od BZG »

taky se letos přijedu podívat..

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2011

Příspěvek od VW181 »

Hmm, to vypadá zajímavě... :D
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2011

Příspěvek od soe2 »

IGi píše:odpustilo se minuly rok odpusti se i letos prece mame srazy o lidech auta uz kazdy stejne zna:) vodnici bych si s tebou mile rad dal ale... je to docela streka a od te doby co jsem si koupil postel spim nejradeji v ni :wink:
nalepky se pokusim poresit ale pokud mas nejake navrhy Oju navrhare znas dam kontakt a muzes to s nim resit sam treba po icq .. ja icq uz nemam :(
máme taky už nějaké navíc....jedna 2 postel co sme na ni spali spolu...tj. pro tebe jak letiště Heathrow...tak se s bubulou domluvte a stavte se...ale to když tak v ostravácích ju?
jako mámna Joju numero...takže tak jako tak se domluvím...ICQ mám na svém starém kompu ale dokud mi to mlaďoch od segry nepořeší aby se to propojilo s druhýn kompem tak nevím...ale dostal sem firem. noťas..takže možná z tama...
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2011

Příspěvek od soe2 »

vako píše:joooooj , fest sa tesim.. dufam, ze to nejako neposeriem a dojdem na bugu.. len aby to vyslo - feeest dobra akcia - isto.. :mrgreen:
Igi - rob mnalepky mensie - tretinova velkost - bo to nebude kde lepit, alebo radsej by sme mohli si darovat nejake poldecaky zo zrazu doma.. -do vitriiny sa toho vojde viac , ako na okno
:partyman:
tak Vladko...s tebou sa počíta...aj s Veresitou....A nálepky....no o ti poradím ako dojdeš...Ale je to prosté..prostě kůpiš 2 okna naviac...a dáš do stojánku jako CD a tam lepíš...každý rok jedno... :lol:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2011

Příspěvek od soe2 »

BZG píše:taky se letos přijedu podívat..
no snad tam pánko vedoucí zorhrabe ty krtince....jinak to neuvidíme jak to položíš na pupek.......Je jich tam plno... :lol:
VW181 píše:Hmm, to vypadá zajímavě... :D
si Berte piš...povinně dorazíš...bo v posl. době to docela ojebáváš ty srazy...Rád bych tě zase podnapilého viděl jak se bambeláš kolem ohně.. :lol:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
hydraulik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2178
Registrován: 30 kvě 2005
Bydliště: Třinec

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2011

Příspěvek od hydraulik »

soe2 píše:
VW181 píše:Hmm, to vypadá zajímavě... :D
si Berte piš...povinně dorazíš...bo v posl. době to docela ojebáváš ty srazy...Rád bych tě zase podnapilého viděl jak se bambeláš kolem ohně.. :lol:
On tam bude zase Alkohol... ? :shock: :lol:
Postoupil jsem do vyššího levelu....

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011 - 5.setkání slezských broukařů 6.-8.5.2011

Příspěvek od soe2 »

hydraulik píše:On tam bude zase Alkohol... ? :shock: :lol:
no...asi jo...igi už něco psal o 4bečkách... :mrgreen: a já bych 12°užil...aspoň jednu
Čepmen a Vako beztak dovezou nějaké pálenky...já teda asi taky...aby se neřeklo...a vůbec..berte to tak že, bude brzské jaro..údolí, kde slunce v podvečer už nesvítí...a jak se setmí od potoka se připlíží chlad....Ale my se mebudeme bát chladu nic...neb polknem preventivně pár slivovic..... :drinkers: :drinkers:
Naposledy upravil(a) soe2 dne 07 úno 2011, celkem upraveno 1 x.
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Zamčeno