20xx - Vytrvalostní závod!!!

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
JardaZ
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 728
Registrován: 01 led 2008
Bydliště: VWodňany

Re: 20xx - Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od JardaZ »

Dokud jsem se celého nápadu ještě účastnil, tak si pamatuji že to skončilo hlavně na tomhle:

Obvolali jsme okruhy a jiná další možná místa po ČR. Na cenově dostupných tratích (i na těch pro nás nedostupných jako Most - tehdy nám řekli že 300 000,- za den) nám nechtěli povolit 24 hodin v kuse. Maximální dovolený čas bylo maximálně 9hodin a pokud nám dovolili i delší čas (nejvíc bylo myslím 12 hodin) tak neodpovídalo zázemí a propustnost okruhu. Už nevím přesně ale myslím že dvanáctihodinovku nám dovolili na okruhu o propustnoti cca 15 aut (kdyby jste mě rozkrájeli tak už nevím kde to bylo) což by podstatně zvedlo startovné a hodně omezilo zájemce. Nic méně nápad stále trvá, jen asi již není tak aktivní a je zaseknut právě v tomto stádiu, kde sehnat okruh, kde nám dovolí jet 24hodin, bude tam na to zázemí a nesedřou nás z kůže statisícema za pronájem. A edit: Kde bude moct závodit víc aut.

Uživatelský avatar
Luke-Jeep
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1322
Registrován: 06 čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 20xx - Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od Luke-Jeep »

Absolvoval jsem letos jako podpora 12h LeBrno, a pojedeme pristi mesic na 16h LeSlovakiaring... Hoši, fakt mi věřte, že na začátek Vám bude stačit i 6h a budu mile překvapen, když dojede aspoň půlka strojů... Když vidím, co udělá 12h s vytrvalostníma speciálama na poloamatérských závodech typu LeBrno, jsem zvědav na vzducháče [-o<
Debilní nick ale teréňáka u mě už nehledejte... teď už jen Porscheho vozítka... Brouček Speedster, T2 přechoďák Westy a winterwagen Porsche 944 II
dragbug.com team

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: 20xx - Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od Pětišroub »

ámen Luku....některý vozy nejsou schopný dorazit ani když se jede 2x200m s přestávkou :)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Re: 20xx - Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

Větší koule by mělo určení startu v danný den a hodinu...následně dostat cílový bod a kdo tam dojede dříve...
např.Grossglockner...
Není to daleko, ale člověk tam něco zažije a výsledný pokec v místním kempu pod horama by určitě měl taky šťávu...
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 20xx - Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od Sam »

Herbie píše:a ti nejvetsi zavodnici a srdcari maji problem se svymi vozy vubec dojet, natoz jeste závodit :)
Kor nejakych 24 hodin. Uplne staci tech 60sekund na Vitkove :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

JardaZ
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 728
Registrován: 01 led 2008
Bydliště: VWodňany

Re: 20xx - Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od JardaZ »

Kruci zvládli to "Kachny" tak proč ne brouci? S Mým Herbiem jsem několikrát jel 24 hodin v kuse a nikdy žádný problém nebyl. Jen jsme občas tankovali a stavěli se na kafe. Osobně si myslím, že kdo má auto v pořádku nemusí se bát, že by nedojel. Bát by se měli ti, kdo ho v pořádku nemají a nebo ti, kdo postavili silného speciála a nepočítali s dlouhou zátěží, tak nedořešili chlazení pro dlouhé cesty. Navíc nikdo netvrdí, že by se jelo 24 hodin s autem na plný výkon. I ty kachny měly největší rychlost pouhých 80 když závodili. Holt jsme se jako broukaři (já prozatimní exbroukař, to přiznávám) nechali zahanbit kachnama. Asi ty kachny holt budou asi líp stavěný něž brouci, když to vydrželi a tady polemizujeme o tom, že naše auta to nevydrží :-D :lol:

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: 20xx - Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od Petr914 »

...buď jedeš závod...nebo ztrácíš čas jízdou pravidelnosti...v tom je obrovskej rozdíl...

...to první je challenge...to druhý votrava a zbytečný mrhání penězma a materiálem...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: 20xx - Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od lišák »

Podle mě je lepší spálit benzin výletem do Alp než kroužit jako pako někde po okruhu, ale každému, co jeho je.
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: 20xx - Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od Petr914 »

..."mužu pro Vás neco udělat?".........."počkejte...až mi dojde benzín"... :lol:
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: 20xx - Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od Pětišroub »

Petr914 píše:..."mužu pro Vás neco udělat?".........."počkejte...až mi dojde benzín"... :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=3hBO4G1uEoI" onclick="window.open(this.href);return false;
043:45
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: 20xx - Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od Skid »

ja jako vytrvalostni zavod beru to, kdyz se kazdej rok podivam za hranice na nejakej peknej sraz a v poradku se vratim domu i se strojem. :twisted:
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: 20xx - Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od udeeska »

Skid píše:ja jako vytrvalostni zavod beru to, kdyz se kazdej rok podivam za hranice na nejakej peknej sraz a v poradku se vratim domu i se strojem. :twisted:
Rocni denni dojizdeni do prace beru tez jako vytvalostni zavod :wink: ,pri ohlednuti zpet nekolik roku vidim tez velky narust cen dilu,
takze najezdim kazdy den zhruba 2-3 hodiny a snazim se auto nehonit.Bohuzel se musim nekdy podrobit rychlosti provozu na dalnici
a na plny plyn zhruba 60-70 Mph(100-110km/h)upalovat 20-30 minut coz mi radost nedela.
Ale jak pise Skid,radsi si uzivam pomalejsi jizdy a urcite bych se nedal na vytrvalostni zavod ackoli si myslim,ze mam vse v poradku.Jenze proc bych si mel
zbytecne huntovat vuz nekde na okruhu,kdyz si ho muzu uzit na nejaky pekny vylet. :P
Vwase nocni sichta...

máchal
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 457
Registrován: 11 led 2008

Re: Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od máchal »

máchal píše:Já měl kdysy sen, uspořádat závod kolem ČR. Kilometrů je to spousta, nikdo (pokud nechce přijít o doklady) nepojede víc jak 90km/hod něco uvidíme a zážitek to musí být luxusní. Kdo z nás si naši republiku už objel, že? A díky tomuto fóru, že jsme všichni všude, udělali by se jen kontrolní průjezdné body. Každej by musel mít razítko z kontroly a jak a kudy si cestu vybere by bylo na každém z nás. A můžeme klidně udělat kategorie, ale aby jsme se nakonec nedivili, že 12ctky budou první :lol: , že? Relativně levná zábava, v podstatě za benín a startovné. Kachny jsem v TV viděl, ale mám pocit, že měli i v autě klece. Já osobně bych na ostrej závod na okruh nevjel. Všichni víme, jak bezpečný auta máme.... A kdo znás to vydrží, udržet nervy na uzdě, když pojedeme pár kol za autem a jinak než na brzdy v točce soupeře nelze předjet? Kdo mi zaručí, že nebudu mít místo dveří na onom místě soupeřův přední nárazník i s kapotou? Vytrvalostně-orientační závod kolem ČR mi připadá bezpečnější a zajímavější. Hlavně pro posádku aut :P
Nějak mi to pořád vrtá v hlavě. #-o Poslední dobou se to tu zajímavýma výletama jen hemží a tak jsem si nějak vzpomněl na tento topic. Pár bláznů už to má za sebou, co to teda přeci jen nezkusit? :wink:
Malá inspirace zde: http://www.bmwgs.cz/news.php?readmore=694" onclick="window.open(this.href);return false; nebo http://www.motorkari.cz/cestovani/cesto ... 20485.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Letos už asi ne, ale za rok? :roll:

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od Skid »

máchal píše:
máchal píše:Já měl kdysy sen, uspořádat závod kolem ČR. Kilometrů je to spousta, nikdo (pokud nechce přijít o doklady) nepojede víc jak 90km/hod něco uvidíme a zážitek to musí být luxusní. Kdo z nás si naši republiku už objel, že? A díky tomuto fóru, že jsme všichni všude, udělali by se jen kontrolní průjezdné body. Každej by musel mít razítko z kontroly a jak a kudy si cestu vybere by bylo na každém z nás. A můžeme klidně udělat kategorie, ale aby jsme se nakonec nedivili, že 12ctky budou první :lol: , že? Relativně levná zábava, v podstatě za benín a startovné. Kachny jsem v TV viděl, ale mám pocit, že měli i v autě klece. Já osobně bych na ostrej závod na okruh nevjel. Všichni víme, jak bezpečný auta máme.... A kdo znás to vydrží, udržet nervy na uzdě, když pojedeme pár kol za autem a jinak než na brzdy v točce soupeře nelze předjet? Kdo mi zaručí, že nebudu mít místo dveří na onom místě soupeřův přední nárazník i s kapotou? Vytrvalostně-orientační závod kolem ČR mi připadá bezpečnější a zajímavější. Hlavně pro posádku aut :P
Nějak mi to pořád vrtá v hlavě. #-o Poslední dobou se to tu zajímavýma výletama jen hemží a tak jsem si nějak vzpomněl na tento topic. Pár bláznů už to má za sebou, co to teda přeci jen nezkusit? :wink:
Malá inspirace zde: http://www.bmwgs.cz/news.php?readmore=694" onclick="window.open(this.href);return false; nebo http://www.motorkari.cz/cestovani/cesto ... 20485.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Letos už asi ne, ale za rok? :roll:
Muzes to zkusit usporadat. Az nekdy pojedes do Kuri, tak se tam po tomto zavode optej a uvidis sam co ti na to Jasko rekne. Minule jsem se o tom s nim bavil asi hodinu. Osobne si myslim, ze tento zavod co tu byl prezentovan se nikdy u nas nepojede.
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytrvalostní závod!!!

Příspěvek od Milosak_1 »

Skid píše:Osobne si myslim, ze tento zavod co tu byl prezentovan se nikdy u nas nepojede.
Souhlas
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Zamčeno