2010 - Zimní Podmitrov

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

2010 - Zimní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

VW BUS KLUB Brno pořádá pro otužilce přátelské setkání na Podmitrově - příští víkend 15. - 17. ledna. Program víceméně zimní, nechceme z toho dělat monstr akci, zatím je nás asi 10 aut, pokud byste chtěli busíkem nebo broukem přijet, napište mi do pondělka 11. ledna na jirka@stmbs.cz a já vám napíšu v úterý podrobnosti. Na místě se bude vybírat cca 50 Kč na posádku za společnou elektřinu a plyn.
Mimo jiné možnost ubytování v penzionu ve vlastním spacáku za 200 Kč/osoba/noc a objednat si i jídlo.
My plánujeme postavit hangár, zatopit v něm, zapařit, uvařit si čaj, grog, svařák atd., případně i ovárek. Bufet bude také v provozu, omezený počet elektrických přípojek taky. Uvítáme někoho s kytarou.

:D

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: Zimní Podmitrov

Příspěvek od pulenejksicht »

jejda ..to zní zajímavě ..škoda ,že není norka ze spodu ošetřená a nemá zimáky ....
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: Zimní Podmitrov

Příspěvek od Želvák Bob »

#-o ... škoda, rád bych - ale nelze ...
Balím do lázní (odjezd 19.1.) a taky si užívám čerstvě narozenýho synka Sama - pak ho měsíc neuvidím ...

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: Zimní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Škoda, že nedojedeš, buggyna na sněhu by byla vítaným zpestřením :))
Jirka

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Pokyny na Zimní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Pokyny posílám přímo těm, kteří se přihlásili, ale pro jistotu je píšu i sem, kdyby se někdo rozhodnul na poslední chvíli.
Termín: od pátku 15. do neděle 17. ledna.
My přijedeme s Flašinem v pátek navečer, ráno natáhneme elektriku a asi postavíme ten zelenej stánek, co v něm mají děti výtvarku (lépe se suší než hangár, kdyby něco).
Na místě bude nachystán vařič a hrnce na čaj, grog atd., něco elektrických přípojek, jinak program zcela volný, účastníci dostanou diplom a mžná i něco navíc. Pro přihlášené bude nachystáno maso na ovárek.
Manipulační poplatek 50 Kč za osádku, za přípojku 100 Kč/den.
Kdo si chce objednat nocleh ve vl. spacáku v penzionu, napíše mi mejl (jirka@stmbs.cz) do pátku do 10 hodin, kdo si chce objednat jídlo (sobota oběd či večeře, neděle snídaně či oběd), napíše mi taky. Pozdější objednávky jedině přes telefon 602 384 202 a bez záruky.
Sněhu je dost, dobrý terén na běžky, sáně, chlast, hulení.
Těšíme se, má pěkně mrznout. A Vysočina je krásná. Cesta je prohrnutá, budu zajišťovat ejště úpravu parkovací plochy, abychom zbytečně nezapadli-
Jirka

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: Zimní Podmitrov

Příspěvek od Želvák Bob »

Vendelín píše:Škoda, že nedojedeš, buggyna na sněhu by byla vítaným zpestřením :))
Jirka
... však mě svědí prsty! Mohli jsme si udělat školu driftu - třeba na fusecplacu ... [smilie=driving.gif]

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010 - Zimní Podmitrov

Příspěvek od soe2 »

škoda že nemám zatím busa...... :x
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2010 - Zimní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Klidně dojeď broukem, v penzionu tě za dvě kila ubytují v teple. Pokud bys o tom uvažoval, tak mi zavolej na 602 384 202. Můžem si zabublat na sněhu.
Jirka

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010 - Zimní Podmitrov

Příspěvek od soe2 »

máš SZ... Jo a bublat na sněhu??? :D mohlo by to být bezesporu zajímavé...sníh by ledoval vodu v nargile...a to je dobré...ale vodárna je o pohodě a tu pro mě třepání se zimou nepředstavuje...brrrr...jak já ji nesnáším :lol: radši zabublíme asi v létě a sníh nahradíme ledem v kyblíku na šampus třebas... :lol:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
krizmen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1679
Registrován: 15 led 2004
Bydliště: Schakalovw

Re: 2010 - Zimní Podmitrov

Příspěvek od krizmen »

přijedu spočítat ztráty...
Obrázek

Uživatelský avatar
krizmen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1679
Registrován: 15 led 2004
Bydliště: Schakalovw

Re: 2010 - Zimní Podmitrov

Příspěvek od krizmen »

koko*i na sněhu [smilie=tam_cool.gif]

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Máme za sebou 2010 - Zimní Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Křižmen přijel jako inspekce, dovezl exceletní slivovici, udělal nám propagaci a odjel. Tak to má být!
Jinak se nás tam sešlo 10 aut a bylo to super, včetně všech požitků se zimou spojených (včetně vepřových hodů).
Závěrečný výstup z Podmitrova nahoru byl po celonočním a celodenním sněžení poměrně zajímavý, včetně vyprošťování Petra Pravdíka s jeho polofukčním Syncrem. Cesta zpět za tmy po ledových silnících přes návěje byla dost mega hofo hustá. Ale nikomu se nic nestalo, soli do aut jsme taky dali minimum, takže všem co dojeli, díky a těm, co nedojeli taky, protože ns bylo tak akorát.
Příští rok jedeme zase!!!
Jak nastuju, jak se tam dávají obrázky, tak sem něco dám.

Uživatelský avatar
mhepp
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 291
Registrován: 25 zář 2007
Bydliště: Předklášteří / Brno

Re: 2010 - Zimní Podmitrov

Příspěvek od mhepp »

Naše fotky zde...

A akce byla prostě super... Příšte určitě zase...
----~~~~====>>>> Jsem jen motolama <<<<====~~~~----
Myslíte si, že jste chytřejší než předchozí generace? Před padesáti lety uváděla příručka k automobilu návod na seřízení ventilů. Ta současná varuje majitele vozu, aby nevypili obsah autobaterie...

Uživatelský avatar
Peterson
Příspěvky: 47
Registrován: 15 led 2008
Bydliště: Nieder Rauden

Re: 2010 - Zimní Podmitrov

Příspěvek od Peterson »

Obrázek
Obrázek
transporter driver

Zamčeno