2009 - Busí T1 a T2 sraz u Berounky 12-14.června

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno

Hlasování:

přijedu .. klidně i na divoko
12
55%
přijedu pokud budem v kempu se sociálkama a pivkem
1
5%
nepřijedu ..trhněte si nohu ...
9
41%
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
ovalisimus panornik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1841
Registrován: 12 led 2007
Bydliště: Nebušice

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od ovalisimus panornik »

Koupat se dá nad Nezabudickym jezem, je to kousek, pešo 100m, Miloši, pod jezem se koupe jenom Pako :-)
Dnes jsem se tam mrknul a k toaletám a sprchám je posekáno.....

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od pulenejksicht »

to ví každé malé dítě ,že nad novým jezem je hloubka i pro ponorku ...

není koupání jako koupání ..jak nám dokazují modelové na instruktážní fotce ..

jo jo hajzlíky budou možná i otevřený a tak slečinky budou moct srát do mísy a blejt do umyvadla :wink:
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od Pětišroub »

romantická představa :P
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Bledule
Příspěvky: 110
Registrován: 05 říj 2008
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od Bledule »

co takhle instruktážní fotka, nebyla by?

Uživatelský avatar
ovalisimus panornik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1841
Registrován: 12 led 2007
Bydliště: Nebušice

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od ovalisimus panornik »

pulenejksicht píše:to ví každé malé dítě ,že nad novým jezem je hloubka i pro ponorku ...

není koupání jako koupání ..jak nám dokazují modelové na instruktážní fotce ..

jo jo hajzlíky budou možná i otevřený a tak slečinky budou moct srát do mísy a blejt do umyvadla :wink:
..nebo opačně že ? :D

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od pulenejksicht »

ovalisimus panornik píše:
pulenejksicht píše:to ví každé malé dítě ,že nad novým jezem je hloubka i pro ponorku ...

není koupání jako koupání ..jak nám dokazují modelové na instruktážní fotce ..

jo jo hajzlíky budou možná i otevřený a tak slečinky budou moct srát do mísy a blejt do umyvadla :wink:
..nebo opačně že ? :D
tos dodal ty .. i kdyz puvodne jsem to tam chtel taky dopsat .. jsme to ale prasata :wink:

prostě v hospodě či na srazu tam se blije beze vší poezie ..šminky nešminky
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od pulenejksicht »

Bledule píše:co takhle instruktážní fotka, nebyla by?

nemůžu posloužit ...můžeš dodat z vlastních zásob :wink:
Naposledy upravil(a) pulenejksicht dne 18 kvě 2009, celkem upraveno 1 x.
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od martin_100 »

brzi.2 píše: Udělám ti předjezdce. :lol:
Oki dáme kolonku ale ty mi ujedeš.

Uživatelský avatar
Suky
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 734
Registrován: 25 led 2008
Bydliště: Most

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od Suky »

martin_100 píše:To ani nechci aby mi někdo nadšeně oblejzal káru.
Na Bránovskym tábořišti sme mívali trojkařský srazy tak vim že je tam místa hafec. A rád se přijedu juknout :wink:
neboj já budu stát jěště kus od tede s čtyřkou
jak říká Hydraulik,já jsem jen Béčko

Uživatelský avatar
Grossraum
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 314
Registrován: 27 bře 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od Grossraum »

Jak to tak čtu, bude to takovej Podmitrov na Berounce. Původní záměr a nápad svolavatele asi byl udělat neofiko srazík pro T1, jenže by jich asi bylo málo a trvat jen na Norkách by vypadalo jako povyšování a vylučování se nad ostatní. Tak se tedy přibraly T2. OK. Jenže podívat se chtěj přijet i okouni, který maj T3 a T4. Dobře, můžeš přijet, ale stát budeš za rohem. To na louce asi půjde těžko. A co večer, přece nebudou sedět u ohně a pro cokoliv si chodit na druhej konec louky. No a pak přišumí někdo s T5, který bydlí nedaleko, srdcem je to sice taky T1+T2, ale zrovinka mu to nějak nejezdí... No a uvidí na louce T4, T3, navíc do party u ohně zapadne... A máme tady sraz Transportérů všech generací na Berounce... =D>
Nic než VW Bus!

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od pulenejksicht »

děkuji za pěkný rozbor ukazující rozdíl mezi teorií a praxí ...

když si polovina pacientů co má ponorku v jakýkoliv termín i kdyby rok dopředu stanovený stejně najde lepší program než jet na sraz ponorek a vůbec se jim nedivím protože ne každej má jako prioritu zevling tak je snaha udělat sraz čistě ponorek předem odsouzená na účast několika aut ...

Podmitrov je atmoškou úžasnej ale příznivec staších kulatých aut na benzín myslím nemá potřebu dvakrát za rok koukat na řady hranatých krabic a nejmodernějších
bůsů jistě praktických ale bez duše ...

a proto jsme chtěli založit tradici srazu pro fandy starších busů ..myslím,že t1 a t2 je rozumný omezení a že nejni potřeba aby na srazu byly destíky aut ...
v lokalitě středních čech bez nutnosti pro většinu čechů valit dvě hodiny někam po dálnici ...

sraz je určitě určen pro ponorky a kulaťáky a těch pár fandů co přijedou novějšíma vwčkama se nemusí bát ,že bysme je vyhnali .... nějak se naočkovat musí :wink:
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od Pětišroub »

Omezení roku výroby je standard na spoustě veteránských akcí. Jednak nedochází k zaplavelení zajímavého startovního poloe, nedochází k mísení filosofií a navíc se to pak dá početně zvládnout.

Ale nepochybuju že když to omezíte, že spousta osob bude prskat :)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od pulenejksicht »

sraz určitých aut vždycky omezuje účast aut jiných

prská ať si každej jak chce ....

akce má svůj účel a tím není sraz vw busů všech genarací ..od toho jsou tady všechny ostatní srazy ....
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Grossraum
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 314
Registrován: 27 bře 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od Grossraum »

Jak už tolikrát, opakuješ se a zároveň popíráš sám sebe. Předně, neděláš sraz s pronajatým placem a nevybíráš vstupný, nejsi tedy pod ekonomickým tlakem, kdy je "každý kolo dobrý". Tak proč si nedupneš, a neřekneš "sorry, ale T1+T2 only!", když bys tak rád takovou komornější akci svolal? To chce odvahu, chlapče! Je to podobné, jako udělat narozeninovou párty v nějakém komickém převleku. Kdo nemá převlek, zůstane před dveřma. Je to přece párty s převlekem. Tak tohle je taky párty, s T1+T2. I když sehnat převlek je snažší než busa... Tak buď jsou akce pro všechny - Podmitrov, bez ohledu na rasu a barvu pleti. Nebo jsou akce jen pro přátelé, bez ohledu na to, čím se přijede - např. Rozvědčík(?). A pak by mohl být tenhle případ, čili typ auta je důležitý, ale holt některé kamarády nebo i náhodné okouny oželíš. A myslím, že původní záměr takový byl, ne?
Nic než VW Bus!

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od pulenejksicht »

za chytráka umí bejt každej ..to známe všici ....

původní záměr srazu napoví titulek snad každýmu a kdo se i přesto přijede podívat nečím jiným samozdřejmě nebude vyhnán protože jsme lidi ...

je potřeba to rozebírat a všechno hrotit do extrémů ? já tu potřebu nemám ...
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
ovalisimus panornik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1841
Registrován: 12 led 2007
Bydliště: Nebušice

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od ovalisimus panornik »

...panečku a máme tu vědeckej program :D je to rychle ušitá akce pro T1 a T2, jak píše Miloš, čtěte nahoře....
...pokud bude ambice, tak v budoucnu se najde technologie jak provést filtr a jestli nás tam bude 5, nebo 15 je jedno...

Uživatelský avatar
Suky
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 734
Registrován: 25 led 2008
Bydliště: Most

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od Suky »

Grossraum píše:Jak už tolikrát, opakuješ se a zároveň popíráš sám sebe. Předně, neděláš sraz s pronajatým placem a nevybíráš vstupný, nejsi tedy pod ekonomickým tlakem, kdy je "každý kolo dobrý". Tak proč si nedupneš, a neřekneš "sorry, ale T1+T2 only!", když bys tak rád takovou komornější akci svolal? To chce odvahu, chlapče! Je to podobné, jako udělat narozeninovou párty v nějakém komickém převleku. Kdo nemá převlek, zůstane před dveřma. Je to přece párty s převlekem. Tak tohle je taky párty, s T1+T2. I když sehnat převlek je snažší než busa... Tak buď jsou akce pro všechny - Podmitrov, bez ohledu na rasu a barvu pleti. Nebo jsou akce jen pro přátelé, bez ohledu na to, čím se přijede - např. Rozvědčík(?). A pak by mohl být tenhle případ, čili typ auta je důležitý, ale holt některé kamarády nebo i náhodné okouny oželíš. A myslím, že původní záměr takový byl, ne?
člověče chlape,ty dokážež skazit náladu. :( .Někde se pořádá komorní sraz a já se jen zeptal jestli mohu taky přijet(T4).Velice rád bych viděl starší busíky(jednoho T2 mám ,ale jěště to chvíli potrvá než pojede).Já v tom nevidím nic špatného.Ale jestli si Kluci dupnou tak holt nedorazím.
jak říká Hydraulik,já jsem jen Béčko

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od pulenejksicht »

Suky píše:
Grossraum píše:Jak už tolikrát, opakuješ se a zároveň popíráš sám sebe. Předně, neděláš sraz s pronajatým placem a nevybíráš vstupný, nejsi tedy pod ekonomickým tlakem, kdy je "každý kolo dobrý". Tak proč si nedupneš, a neřekneš "sorry, ale T1+T2 only!", když bys tak rád takovou komornější akci svolal? To chce odvahu, chlapče! Je to podobné, jako udělat narozeninovou párty v nějakém komickém převleku. Kdo nemá převlek, zůstane před dveřma. Je to přece párty s převlekem. Tak tohle je taky párty, s T1+T2. I když sehnat převlek je snažší než busa... Tak buď jsou akce pro všechny - Podmitrov, bez ohledu na rasu a barvu pleti. Nebo jsou akce jen pro přátelé, bez ohledu na to, čím se přijede - např. Rozvědčík(?). A pak by mohl být tenhle případ, čili typ auta je důležitý, ale holt některé kamarády nebo i náhodné okouny oželíš. A myslím, že původní záměr takový byl, ne?
člověče chlape,ty dokážež skazit náladu. :( .Někde se pořádá komorní sraz a já se jen zeptal jestli mohu taky přijet(T4).Velice rád bych viděl starší busíky(jednoho T2 mám ,ale jěště to chvíli potrvá než pojede).Já v tom nevidím nic špatného.Ale jestli si Kluci dupnou tak holt nedorazím.
buď v klidu ..není co řešit ...Grossraumm si jen rád zachytračí a druhýmu po česku vysvětlí co to vlastně chtěl :wink:
pan zásadový má ponorku akorát na siláž a ne na ježdění tak nám aspoň vysvětlí jak se má svolávat sraz ponorek ...
jak říkám ..jsme v čechách 8)
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Jozef
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 906
Registrován: 22 lis 2004
Bydliště: Trnava

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od Jozef »

Možno ako vybrdnúť z tejto situacie je zvolať zraz "vzduchom chladených transportérov" je to každému jasné, možno pride nejaká T3 luft ale aj to je
už pekná starinka.
VW 1302 cabrio 1972
VW T2 Westfalia 1976
Tatra 75, 1935
Tatra 12, 1928

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: busí t1 a t2 sraz u berounky 12-14.června

Příspěvek od pulenejksicht »

možná by stačilo kdyby lidi četli to co druhý píšou a neřešili neřešitelné ..

já z ničeho vybředávat nepotřebuju ...
jdeme frflat na flat ...

Zamčeno