Brouk z Branické ulice - 7 let pod plachtou

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: Brouk z Branické ulice - 7 let pod plachtou

Příspěvek od Petr914 »

...podobně to vypadá...když někdo mluví ze spaní...

...stejně by to jednou chtělo tydle příběhy vydat knižně...

...Kvítku...Květe...majiteli Květáka...dělej co uznáš za vhodný tehdy...až to uznáš za vhodný...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Kvítek
Příspěvky: 39
Registrován: 18 dub 2009
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brouk z Branické ulice - 7 let pod plachtou

Příspěvek od Kvítek »

Ahoj kolegové,

když si čtu moje příspěvky poté, co jsem auto koupil, je mi až trapné to tady napsat, ale rád bych brouka prodal. :oops: Od koupě auta přišly 2 děti, priority se změnily a na víkendy jsem koupil jiného mazlíka...takže aniž by mě nějak zásadně tlačila bota s financemi, je čas tomu autu opravdu dopřát nový domov, kde ho dá někdo dohromady a bude dělat radost.

Aktuálně je na něm platná STK do 12/2017 (neptejte se , jak prošel :mrgreen: ), EKO daň je zaplacená a stav zůstal až na drobnoti stejný, auto stálo celých 6 let v garáži v suchu a teple, takže jen splaskly a spuchřely původní pneumatiky a z auta vytekl na zem zbytek benzínu. Jinak je to stav viz galerie dříve ve vláknu, najeto cca 33 450 km, nic se na autě nedělalo, obě čela by měly bejt v pohodě, podlahy a ten ťuklej bok špatný. Historie vozu a doklady jsou původní, k autu je dobová servisní knížka a pár drobností. Vidět je ho možný v Praze.

CENA: 75 000,- Kč.

V případě zájmu volejte na 739601188, nebo pište na jakub.kveton@gmail.com.

Díky a fajn den všem

Jakub
70´ VW Brouk 1500

Uživatelský avatar
Mexiko 1983
Příspěvky: 205
Registrován: 13 říj 2016
Bydliště: Český Šterndberk

Re: Brouk z Branické ulice - 7 let pod plachtou

Příspěvek od Mexiko 1983 »

Alespoň že si ho zachránil z té ulice.

Odpovědět