VW411 1971

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milosak_1 »

maxmax píše:Dneska jsem začal s rekonstrukcí 411.....opravil a rozchodil jsem vypínač na bufíka s hodinovim strojkem! [smilie=rofl5.gif] [smilie=rofl5.gif]
A uz jsi zkousel bufika a ten zadni vetrak jestli vrci ?
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

Já ani nevím,jestli na autě je(myslím,že ano),ale jednoho funkčního,a díly navíc,mám v boudě.Už bych se potřeboval uzdravit,abych mohl začít třídit a rovnat do beden a určit co je na prodej a tak.Taky musím dojet pro druhou fůru.Mám tam ještě skla a nějaký další díly,nevím co ještě pán vyhrabal.Taky začínám řešit plechy na motor,něco jsem koupil od Kvaka,něco jsem přivezl a něco dostal od Pepíka.Musím to celý dát dohromady 2krát,protože potřebuju přestrojit 2litra v busíku(mám tam uoravený 3kový plechy a není to ono)Něco mi taky slíbil Arnošt.Každopádně sháním alternátor a ty kusy co jsou před větrákem. :roll:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

Maxi, pink:
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...akorát maxmaxi nevolej...premiéra už proběhla moooc dávno... :wink:
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

:prayer: :prayer: No to bude ta moje,asi jich v republice víc nebude,že :P :P :P Takže 1971,to odpovídá i podle dokumentace,akorát ten motor? :shock:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

100% ...ten interát se tenkrát opakoval dost dlouho v mnoha podobách a myslím, že v jedné verzi se i psalo o ambasádě USA .... už tenkrát mě to auto zaujalo...
Obrázek

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

No volat na ten telefon asi fakt nebude mít smysl,ale z jakejch novin to je?
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

maxmax píše:No volat na ten telefon asi fakt nebude mít smysl
Proc, treba se neco o tom autu dovis?

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

Kvak píše:
maxmax píše:No volat na ten telefon asi fakt nebude mít smysl
Proc, treba se neco o tom autu dovis?
Nevšiml sis formátu toho čísla, to neplatí už několik let! :cry:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...přesně tak...hele Yahoďák měl dycky dlouhý pazoury a ví věci,vo kterejch se jinejm nezdá...to je ta VĚC,na kterou ses do dneška těšil...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

No jo! Hele mám možnost sehnat vstřikovací(funkční)jednotku,co bude lepší,karburátory, nebo ten vstřik(karbce mám nové)
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...karburace,páč ta stříkačka je voser...rozhodni jak chceš...s obojím ti kdyžtak pomůžu...informačně myslim...to znamená čísla dílů dle katalogu VW/Porsche...systém a nějaká dokumentace...

...neni to totiž o vstřikovací jednotce...je to o periferiích a jejich "chuti domluvit se" se zapalováním a přístrojovkou...

...jo a tak mě napadá...psal si u toho inzerátu něco o motoru,že ti nepřišlo košer...vo co de?...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

maxmax píše:
Kvak píše:
maxmax píše:No volat na ten telefon asi fakt nebude mít smysl
Proc, treba se neco o tom autu dovis?
Nevšiml sis formátu toho čísla, to neplatí už několik let! :cry:
to sice neplatí, ale stejně vede ke konkrétní adrese
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milosak_1 »

maxmax píše:No jo! Hele mám možnost sehnat vstřikovací(funkční)jednotku,co bude lepší,karburátory, nebo ten vstřik(karbce mám nové)
Maxi, vstrikovani je OK, ole je opruz to udrzovat po tolika letech. Ridici jednotka je vetsi nez mobily zacinajici 601 xxxxxxx. Staci, ze ti cerpadlo nebude davat pozadovany tlak a vstriky ti budou "chcat" a prechlasta se ti motor (z kratke zkusenosti s strikackou). A navic, kdo umi takove vstrikovani v CZ ? Nejspis se nekdo najde, ale... Jen z tohoto duvodu jsem presel na karb. Ty mas tu vyhodu, ze nemusis shanet nizke saci hrany, tobe se do motoroveho prostoru vejde cokoliv, narozdil od Variantu. Sam si rikal, ze mas 2-3 motorare, kteri umi 4. kovy motor....

Pokud je vstrikovani OK, tak to nema chybu a budes nejspis jediny, ktery to ma....

Jen muj nazor, vstrikovani je OK, taky bych ho chtel mit, ale ta udrzba....

Ale podivej se v dnesni dobe, vsechny auta maji vice-mene spolehlivou strrikacku. Obcas sice blbne vaha vzduchu a lambda sonda, ale jinak to jezdi bez problemu.
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

vzhledem k rozežranosti špatně seřízených/vyběhaných T4 by pokus o záchranu stříkačky mohl stát za to. Záleží na stupni rozkladu..
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

Milosak_1 píše:Pokud je vstrikovani OK, tak to nema chybu a budes nejspis jediny, ktery to ma....
...mam v autě funkční vstřikování...de vo to,co má maxmax za hardware...řídící jednotka je sice prima...ale o ní to neni...je tam spousta dalších věcí,který sou nutný...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

Petr914 píše:...karburace,páč ta stříkačka je voser...rozhodni jak chceš...s obojím ti kdyžtak pomůžu...informačně myslim...to znamená čísla dílů dle katalogu VW/Porsche...systém a nějaká dokumentace...

...neni to totiž o vstřikovací jednotce...je to o periferiích a jejich "chuti domluvit se" se zapalováním a přístrojovkou...

...jo a tak mě napadá...psal si u toho inzerátu něco o motoru,že ti nepřišlo košer...vo co de?...
Obsah 1750 :shock:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

Milosak_1 píše:
maxmax píše:No jo! Hele mám možnost sehnat vstřikovací(funkční)jednotku,co bude lepší,karburátory, nebo ten vstřik(karbce mám nové)
Maxi, vstrikovani je OK, ole je opruz to udrzovat po tolika letech. Ridici jednotka je vetsi nez mobily zacinajici 601 xxxxxxx. Staci, ze ti cerpadlo nebude davat pozadovany tlak a vstriky ti budou "chcat" a prechlasta se ti motor (z kratke zkusenosti s strikackou). A navic, kdo umi takove vstrikovani v CZ ? Nejspis se nekdo najde, ale... Jen z tohoto duvodu jsem presel na karb. Ty mas tu vyhodu, ze nemusis shanet nizke saci hrany, tobe se do motoroveho prostoru vejde cokoliv, narozdil od Variantu. Sam si rikal, ze mas 2-3 motorare, kteri umi 4. kovy motor....

Pokud je vstrikovani OK, tak to nema chybu a budes nejspis jediny, ktery to ma....

Jen muj nazor, vstrikovani je OK, taky bych ho chtel mit, ale ta udrzba....

Ale podivej se v dnesni dobe, vsechny auta maji vice-mene spolehlivou strrikacku. Obcas sice blbne vaha vzduchu a lambda sonda, ale jinak to jezdi bez problemu.
Tahle stříkačka doteť jezdila,majitel ji vyndává,páč montuje plyn. :roll:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

Petr914 píše:
Milosak_1 píše:Pokud je vstrikovani OK, tak to nema chybu a budes nejspis jediny, ktery to ma....
...mam v autě funkční vstřikování...de vo to,co má maxmax za hardware...řídící jednotka je sice prima...ale o ní to neni...je tam spousta dalších věcí,který sou nutný...
Motory mám zatím v dílech,teď čekán až se trochu oteplí, dostaví se nějaký odborník,vybere nejlepší kousky,sesadí,a bude to.zbytek rozprodám,nebo vymněním. :lol:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

..ad obsah 1750 ... pro nepamětníky, jak se inzerovalo tenkrát v době neinternetové v Annonci...většina lidí ručně vyplnila formulář vytištěný na poslední stránce..vytrhla a zaslala poštou, nebo vhodila v redakci do schránky ...a nějaké nebožačky to pak přepisovaly, aby to mohlo vyjít v tištěné podobě ...takže o překlepy a nesmysly nebyla nouze :wink:

což je samozřejmě jen jedna možnost.....
Obrázek

Odpovědět