Budulínův Herbert

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Tak jsem zpátky :o))

Příspěvek od Budulin »

Pětišroub píše:pinkkk...a je zase tu. Kdo? No přece Budulín, dlouholetý návštěvník fóra který se na čas odmlčel, ale teď se zase vrátil a s novou kárkou. Novějším návštěvníkům fóra tenhle topic (stránka 2) představí, co všechno Budilín umí a dokáže. Vítej zpátky;)
Tak dobrá koupil jsem r.v.62 klasika faldach , v původním stavu, servisní knížka od původního majitele, najeto 161tis km , motor fičí super a vše skoro původní . Nejpěknější jsou sedačky :P jinak je na tom taky dost práce . Zítra nafotím a ukážu. Tak se zase někde potkáme :wink:

Uživatelský avatar
Martin Šild
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 600
Registrován: 29 led 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: Tak jsem zpátky :o))

Příspěvek od Martin Šild »

Budulin píše:Zítra nafotím a ukážu.
Tak zítra už je téměř v čudu, fotky nikde :?
Stále čekáme ](*,)

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

Nestihl jsem to tak doufám že zítra :wink:

Uživatelský avatar
elvis
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1226
Registrován: 28 bře 2006
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od elvis »

To jako předevčírem? :lol:

Vašek
vzduchem chlazený Sysifos
Příspěvky: 507
Registrován: 01 pro 2003
Bydliště: Praha 4 - Chodov

Re: Tak jsem zpátky :o))

Příspěvek od Vašek »

Budulin píše:
Pětišroub píše:pinkkk...a je zase tu. Kdo? No přece Budulín, dlouholetý návštěvník fóra který se na čas odmlčel, ale teď se zase vrátil a s novou kárkou. Novějším návštěvníkům fóra tenhle topic (stránka 2) představí, co všechno Budilín umí a dokáže. Vítej zpátky;)
Tak dobrá koupil jsem r.v.62 klasika faldach , v původním stavu, servisní knížka od původního majitele, najeto 161tis km , motor fičí super a vše skoro původní . Nejpěknější jsou sedačky :P jinak je na tom taky dost práce . Zítra nafotím a ukážu. Tak se zase někde potkáme :wink:
Gratuluji! :roll:
Oranžovou Tatrou to začalo... :-)

Zamčeno