Merlin-mexiko

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od lišák »

Jak jsi psal o kedrech, tak mě zatrnulo a honem jsem běžel porovnávat náš původní s novým. Asi je víc výrobců, protože ten co máme je naprosto identický.
Obrázek
Každý celek se skládá z detailů.

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od t1olimp »

lišák píše:Jak jsi psal o kedrech, tak mě zatrnulo a honem jsem běžel porovnávat náš původní s novým. Asi je víc výrobců, protože ten co máme je naprosto identický.
Obrázek
Prosimtě kde jsi je koupil ? A byli uš nastřihané díky :D
VW MERLIN ten co plete písmenka

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od lišák »

VW Brouk.cz ve Zlíně. Ano jsou už připravené. Zatím nevím, jak budou pasovat, ale na první pohled vypadají slušně.
Každý celek se skládá z detailů.

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od t1olimp »

lišák píše:VW Brouk.cz ve Zlíně. Ano jsou už připravené. Zatím nevím, jak budou pasovat, ale na první pohled vypadají slušně.
Díky :D
VW MERLIN ten co plete písmenka

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od t1olimp »

Dělám ale pomalu :mrgreen: .novinky,př.haubna se vesele otvírá a zavírá-přimontovanej zámek na př.čele,odněho jde bohden ke spolujestci.a opačně jde čudlík z dětka a struna v bohdenu k zámku.př haubna dostala na hranu sametku z Formana aby tam neteklo.A zadek dostal víko motoru-původně jsem měl vršek odsunutý ale moc se mi to nelíbylo,tak šli podlošky ven.Píštaly ven a chromové koncovky bosal.ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
VW MERLIN ten co plete písmenka

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od Laco »

Viděl jsem, pokochal se a máš to fakt moc pěkný !!! =D>

Uživatelský avatar
Hrošík
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 517
Registrován: 06 zář 2006
Bydliště: Nedaleko

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od Hrošík »

Čím dál častěji si říkám: škoda té krátké přední kapoty, obzvlášť když má být merlin bez nárazníků (jak tuším na základě chybějících děr v předních blatnících i čele). Jinak je to parádní, všechna čest.
Bug 1966 crossover PastellWeiss L90D
Duc 1999 SS caferacer SchwarzMatt

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od Laco »

Hrošík píše:Čím dál častěji si říkám: škoda té krátké přední kapoty, obzvlášť když má být merlin bez nárazníků (jak tuším na základě chybějících děr v předních blatnících i čele). Jinak je to parádní, všechna čest.
Jo tak to já bohužel posoudit nedovedu. Kde jaká díra být má a nemá, ale karosářsky (což je teď u mě také aktuální) moc pěkné. Lak taky není žádná krupice. V reálu to vypadá o moc líp, než na fotkách :wink:

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od t1olimp »

Hrošík píše:Čím dál častěji si říkám: škoda té krátké přední kapoty, obzvlášť když má být merlin bez nárazníků (jak tuším na základě chybějících děr v předních blatnících i čele). Jinak je to parádní, všechna čest.
Máš pravdu o čele a kapotě,je to škoda ale převařovat to nebudu :D Pořát se učím dnes bych ho vařil ůplně jinak.Merlin bude mít nárazníky,zadek ok ale předek se musí vymyslet,plánuji ůské mové taivan chrom :D
VW MERLIN ten co plete písmenka

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od t1olimp »

Tak a zase předěláfka koupil jsem jiné lepší kedry,tak staré ven nové tam,pořád dělám něco do kola :mrgreen:
VW MERLIN ten co plete písmenka

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od t1olimp »

Našel jsem pár starších fotek.ObrázekObrázekObrázekObrázek
VW MERLIN ten co plete písmenka

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od t1olimp »

Tak něco nového,jiné kedry a předělávka zadního plechu v motoru,když se předělával zadek ,nové čelo a rohy tak jsem bohužel vyskoušel jen motor s bošníma plechama a né se zadním.Teprve problém ze zadním čelem u Lišáka a překlepání čela mi otevřela oči, že mám problém,zadní čelo má jiný tvar a já sem na to přišel až když sem tam dal motor a skusil plech.V rohách plech je větčí a nevejde se tam,musel jsem plech rozřezat přeohýbat a zase svařit.Na červeném plechu je černě vyznačeno co se ohýbalo a řezalo aby se tam plech vešel.ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
VW MERLIN ten co plete písmenka

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od lišák »

t1olimp píše:Teprve problém ze zadním čelem u Lišáka a překlepání čela mi otevřela oči, že mám problém,
No ještě že mě tady máte, protože jinak by jste si sami neporadili :lol: .

Pokud jsi ještě nedával do zadního čela těsnění kapoty, tak mám pro Tebe další jobovku. Ten žlábek na těsnění na replikovým čele je z výroby odfláknutý a je potřeba ho víc zavřít, aby v něm těsnění vůbec drželo #-o .
Každý celek se skládá z detailů.

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od t1olimp »

lišák píše:
t1olimp píše:Teprve problém ze zadním čelem u Lišáka a překlepání čela mi otevřela oči, že mám problém,
No ještě že mě tady máte, protože jinak by jste si sami neporadili :lol: .

Pokud jsi ještě nedával do zadního čela těsnění kapoty, tak mám pro Tebe další jobovku. Ten žlábek na těsnění na replikovým čele je z výroby odfláknutý a je potřeba ho víc zavřít, aby v něm těsnění vůbec drželo #-o .
Guma tam je a drží ale že sem si to neohlídal #-o ,plech už má tvar jen ho dodělat :)
VW MERLIN ten co plete písmenka

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od t1olimp »

Další jobovka mám na 1300cc , kolena duál sání ze 1600cc,je to velkej problém?Kolena jsou větčí a asi se tam bude tvořit zásoba směsy.A nebo se to spálí a poletí motor jak raketa :mrgreen:
VW MERLIN ten co plete písmenka

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od lišák »

t1olimp píše:Guma tam je a drží ale že sem si to neohlídal #-o ,plech už má tvar jen ho dodělat :)
Tak to buď rád, my to taky neohlídali, páč nás nějak nenapadlo, že to bude blbě a guma tam vůbec nedržela. Předělávalo se to až po laku. Mistr klempíř byl fakt odvázanej, když jsme mu to sladké tajemství oznámili a my na mrtvici. Komu to nevadí bude výrobce a prodávající těchto skvostných dílů.
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od john »

t1olimp píše:Další jobovka mám na 1300cc , kolena duál sání ze 1600cc,je to velkej problém?Kolena jsou větčí a asi se tam bude tvořit zásoba směsy.A nebo se to spálí a poletí motor jak raketa :mrgreen:
Rozdiel je v priemere portov na hlave a portov na hrdlach, ktore su / z hlavy / asi 0 2.0 mm vacsie...jedna z moznosti je upravit porty hlavy na rovnaky priemer, ze tam nebude " schod ", ktory sposobi neziaducu turbulenciu...

Alebo si zozen hrdla z 1300 twin port a mas to v suchu... :D

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od t1olimp »

Tak sem si pořídil blbinec do okna a při stěhování promáčknul levý př. blatník #-o ,Obrázek
VW MERLIN ten co plete písmenka

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od t1olimp »

Projíštka a promáčklí blatník #-o .ObrázekObrázek
VW MERLIN ten co plete písmenka

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Merlin-mexiko

Příspěvek od t1olimp »

Tak sem konečně přivezl zadní blatníky,ponorku zazimoval,sebe přestěhoval a začal něco dělat,.Fotky budou, =D>
VW MERLIN ten co plete písmenka

Odpovědět