replika

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Odpovědět
Mirek
Příspěvky: 226
Registrován: 20 čer 2008
Bydliště: stř. Čechy, Kokořín

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od Mirek »

Jo recyklát jo? :D

Uživatelský avatar
fauwer
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 333
Registrován: 16 črc 2009
Bydliště: tak nějak kolem Pardubicka

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od fauwer »

Herbie píše:Zkratka Fauwer boduje :)
... uz od dob vstupu na Flat coby Gregys se nesmazatelne zapsal do nasich mysli :)
Naposledy upravil(a) fauwer dne 12 led 2010, celkem upraveno 1 x.
...pouze fauwéé je to pravéé...

Mirek
Příspěvky: 226
Registrován: 20 čer 2008
Bydliště: stř. Čechy, Kokořín

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od Mirek »

Herbie, ty bonzáku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Není už to tu zralý na promazání?

Uživatelský avatar
buca6
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 431
Registrován: 25 kvě 2009
Bydliště: Ostrava

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od buca6 »

on to herbie nemusel vubec bonzovat protoze tvoje prispevky jsou same perly viz topic majka a rudolf :)
If you want to win employ the fin

Uživatelský avatar
ovalisimus panornik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1841
Registrován: 12 led 2007
Bydliště: Nebušice

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od ovalisimus panornik »

Některé věci fakt nechápu.... auto "jako" něco... a ještě z lamoše :vom: ... snad jako pramice #-o

...nechci nikoho urážet, ale.... když nejde mít originál, tak radši nic.

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od Želvák Bob »

ovalisimus panornik píše: ...nechci nikoho urážet, ale.... když nejde mít originál, tak radši nic.

... sorry, ale s touto větou nelze než pouze zásadně nesouhlasit ... :mrgreen:
To by velká většina z nás neměla nic. A vezmu-li to ad absurdum - bydlíš na zámku či v originálním domě nějakého význačného architekta - nebo radši nic a bydlíš na stromě? Jíš ze značkového porcelánu stříbrným příborem - nebo si nabíráš jídlo z hrnce do dlaní? Nosíš obleky od Guciho či nějakou jinou echt značku - nebo se tu potloukáš nahatej? A Tvůj počítač je též originál té nej značky? A myslíš, že to můžou všichni?

Rád bych Ti napsal, že radost z jízdy může poskytnout i laminátová replika - a často i větší, neb člověk nemá strach, že zničí nenahraditelnou hodnotu. Navíc, ne všichni jsme multimilionáři, abychom si kupovali originály. Jistě jde sehnat i origo buggy Puma stejná jako z filmu - jednou jsem ji dokonce viděl na e-bay. Bohužel nástřelová cena byla na trojnásobku toho, co jsem nakonec sám investoval - a to nevím, za kolik skončila a kolik by stál dovoz do česka + legalizace (byla na Floridě) ... Sehnal jsem si neorigo - ale jak jsem šťastnej, když se motor rozběhne a já vyrazím ven ... To se nedá popsat. Je to nádhera. Takže - asi tak.

Uživatelský avatar
ovalisimus panornik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1841
Registrován: 12 led 2007
Bydliště: Nebušice

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od ovalisimus panornik »

Nesouhlasit můžeš a to je tak vše...každej máme možnost vlastního názoru a já ho určitě měnit nebudu a už vůbec ne na základě Tvé argumentace, tak je dost levná.... jak jsem psal nechci nikoho urážet, ale to neznamená, že nevyjádřím co chci, nic víc, nic míň... kupuj co je ti libo a jezdi tím čím chceš...

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

Z vlastní zkušenosti mohu souhlasit s ovalismem...

Ovála bych koupil v krásnym stavu za 200t. Nyní jsem v oválovi za 305t. a to nejsem u konce...prostě blbost...mraky času a nejezdím...
Má to jedinou výhodu...pokud to dodělám...pokud...a nezničí mě to...tak si řeknu, že jsem něco postavil a to je tak všechno...hezký, ale už to dělám asi 6 let...
Z hlediska veterána to bude vždy renovace kdo ví jaká a origo to prostě nebude...

Pokud chceš porsche...kup třeba tohle...

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lpwafss1jmtj" onclick="window.open(this.href);return false;

super svezení, dost ND všude, klasika, která neztrácí na ceně...jezdíš hned...a peníze? možná se to zdá teď dost, ale v týhle pixle budeš za víc a kdo ví jak dlouho to budeš dělat...

Prodat...koupit Porsche...a být v klidu :-)
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Buča
Příspěvky: 114
Registrován: 04 kvě 2009
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od Buča »

Herbie píše:ja bych v tom klidne jezdil a vozil slecny :)
já bych se v tom klidně vozil i bez slečen :)

Souhlasím s Bobem. Hlavně, chlapi - ta kastle je z laminátu, takže to přece nikdy ani nemůže být origo. Tím pádem neexistuje varianta "podělaná renovace" nebo neorigo "bo chybí tam blikna ve správných souřadnicích". Od počátku věc pro radost na broučím podvozku, která ve výsledku více či méně bude připomínat staré porsche. Už je jen v rukách majitele, co s tím laminátem dokáže. Jak to může dopadnout, je třeba na tom YT odkazu někde dřív ("nehořlavý laminát" - podle mně škoda pro majitele, vypadalo to pěkně a dal si s tím dost práce).
...Let the good times roll...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: replika

Příspěvek od Pětišroub »

výborně, panáčkové, tak koukám že kabrios smazal všechny info včetne fotek a zůstalo tady jen bezbřehé plkání. Děkuji všem zúčastněným...
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: replika

Příspěvek od Petr914 »

...čili sme ho ztratili...to sou věci...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: replika

Příspěvek od Petr914 »

...na žádost autora odemykám...
You can't win 'em all...

cabrios
Příspěvky: 47
Registrován: 25 črc 2009

Re: replika

Příspěvek od cabrios »

díky moc za odeknutí a foto dodám až bude auto hotové ....

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Re: replika

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

A tady se pozná srdcař!!!!
Gratuluju a držím palce!!!!
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
hydraulik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2176
Registrován: 30 kvě 2005
Bydliště: Třinec

Re: replika

Příspěvek od hydraulik »

Budu [smilie=offtopic.gif] .. ale nedá mě to.

Cabrios.. přišel na flat s něčím co tady většina nikdy nedělala.. a myslím ani dělat nebude.

Myslím že kolega Cabrios.. čekal nějakou třeba tu radu,nebo nápomoct při nějakém tom problému..ale místo toho se mu dostalo Xstránek..debaty o ničem....viz. Fauwer,Ovalisimus... a jiní.

Vždyt je to jeho a jen jeho Projekt.... a dělá si tu "Repliku" pro sebe.. tak proč mu složitě vysvětlovat že to originál nikdy nebude,a kecy tomu podobné.

Bob to dobře napsal... je to o tom pocitu,co si člověk zažije s jízdy,a je mu to v tom okamžiku fakt jedno že to není 100pro ORIGINÁL....

Fauwere.. ukaž co ty si dokázal...

Mr.Waahaa.. to poznamenal dobře.... Jsi srdcař.. a taky ti držím palce !!!
Postoupil jsem do vyššího levelu....

Uživatelský avatar
ovalisimus panornik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1841
Registrován: 12 led 2007
Bydliště: Nebušice

Re: replika

Příspěvek od ovalisimus panornik »

Cabrios si určitě dělá co ho baví a to je dobře, ale každý z nás kdo se formou tohoto fora projevuje, ukazuje, zvídá a někdy taky honí péro musí vědět, že to nese i názory jiných a ty nemusí vždy znít lahodně a to je někdy víc než některé falešné pochrochtávání.

Moc mám rád ty plošné morální soudy....

Cobrios omlouvám se jestli se tě můj názor na investování to této věci dotkl a přeji hodně štěstí... upřímě.

Ostaní pánové soudci Bobe atd. respektuji Váš názor a jsem rád, že jste ho vyjádřili :wink:

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: replika

Příspěvek od Želvák Bob »

Tož Ovalisime - nic ve zlým ...
Já držím Cabriosovi palce při stavbě a plnění snů ...
A držím palce radosti z jízdy.
Chápu, že originál je originál - ale - když na něj nemám, nebudu kvůli tomu chodit pěšky.
[smilie=driving.gif]
Chci si užít jízdu ...
A navíc (- ať si mě třeba ukamenujete -) chápu, že jsou lidi, kteří třeba by rádi to Porsche 356 i trošku jinak - dle svého naturelu. Pak buďme rádi, že staví lamináty místo toho, aby upravovali origo Porsche, že?
:mrgreen:

Uživatelský avatar
ovalisimus panornik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1841
Registrován: 12 led 2007
Bydliště: Nebušice

Re: replika

Příspěvek od ovalisimus panornik »

...stejnak jsou nejlepší auta, které nemáme a nikdy mít nebudeme, protože se o nich krásně sní....
Teda tak to mám aspoň já :D

Uživatelský avatar
kalda
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1164
Registrován: 16 dub 2005
Bydliště: Vrchlabi, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: replika

Příspěvek od kalda »

Cabriosi,
nenech se nasrat plosnymi moralnimi soudy nekolika ortodoxnich a plky jednoho Lojzy s rozpolcenou osobnosti a dodelej si to auto podle svych predstav. Jezdeni bude radost, at to je laminat nebo hadraplan a ver tomu, ze ti, co tu krici, ti ho budou ve finale na srazu oblejzat jako prvni :wink:.
A za me......bude mi cti, pokud nam sem budes hazet fotky prubezne a ne az po finale. Treba se i kriklouni muzou na tvem projektu necemu priucit. Kdo vi?

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: replika

Příspěvek od Petr914 »

...vono to neni tak černobílý jak se zdá...

...každá z těhle věcí má několik úhlů pohledu a je závislá na spoustě faktorů...

...věk...celkovej názor na auta...finanční stránka...zázemí...a um člověka,kterej projekt realizuje...

...navíc flat je poměrně tvrdý forum,což je v pořádku...už několikrát sem se setkal s tim,že pokud nesouhlasim s tim,jak dotyčnej k věci přistupuje nebo jak věc realizuje...měl bych bejt zticha...zároveň bych měl přispívat pouze dobrou radou...nebo vůbec...a to je stav,na kterej pěkně zvysoka seru...budu přispívat tehdy,když budu chtít...a ne až budu vyzván...

...každej máme svuj názor...a je správný se vyjádřit a ne si přečíst nějakej příspěvek...říct si..."aha...socka...aha student"...a pak mu patlat medíček kolem huby...nějaký hovno...když si něco myslim...tak to řeknu...

...zároveň těžko mít za zlý lidem,který tvrdě zainvestovali do originálu,že hážou bastl ze skály...páč to je vcelku logický,že se jim nelíbí nic jinýho,než originál...kterej vlastní...protože museli dost silně vykrvácet,aby se dostali do cíle...

...pro nováčky je to celkem nestravitelný...ale když to ustojí...maj na flatu na talíři veškerý know-how,co se AC vozů týče...a zcela zadarmo...

...a je na každym uživateli,jestli se bude v příspěvcích hádat...nebo zdravě argumentovat,proč to dělá tak a tak...a pokud bude argumentovat skutečně k věci...tak si vytře prdel s kymkoli...protože sem si zatim nevšim,že by tu byl někdo tak zabedněnej,aby včas tu argumentaci neuznal...každej nějak začínal...

...no a to,že bude humbuk kolem repliky 356 je vcelku logický...vono kdokoli kdo sem vleze s něčim vod Porsche...má už v jádru problém...a pokud to je ještě ke všemu 356 bez střechy...tak to už je skutečně hodně vostrý...a paniku to vyvolá dycky...a je uplně fuck,jestli je to voriginál nebo replika...356 je prostě kult...
You can't win 'em all...

Odpovědět