Peťašimiho Mexickej krysák

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
santiago verner
Příspěvky: 16
Registrován: 13 dub 2010

Re: Peťašimiho Mexickej krysák

Příspěvek od santiago verner »

ahoj nemaš jestě ty skořepyny a ksilt nad přední okno ? moc rad bych to od tebe koupil napiš mi meila rendolf99@seznam.cz .................... díky moc za jakou koliv odpověd...

Uživatelský avatar
Petasimi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 453
Registrován: 12 dub 2006
Bydliště: Prace

Re: Peťašimiho Mexickej krysák

Příspěvek od Petasimi »

Tak proběhly drobné změny v interieru - brouk dostal černej tapecírunk a origo koberec a a taky hodinyObrázekObrázek

a zadek byl doplněnej cs-kouObrázek

celkovej pohled na brouka v současnostiObrázek
ještě je v plánu výměna předních hranatých mlhovek za kulaté a tím s doplňkama končím. Ještě časem možná kšilt a stavitelná přední náprava - nelíbí se mě že předek je výš než zadek. A kdyby měl někdo origoš držáky na zahrádku, tak bych poprosil o foto, nechám si vyrobit stejný, zatím ji drží jen takový somodomo dočasný

Uživatelský avatar
Petasimi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 453
Registrován: 12 dub 2006
Bydliště: Prace

Mexickej krysák - nově se svým mladším bráškou!!!

Příspěvek od Petasimi »

Nějak záhadně zmizelo představení nového sourozence brouka jako nový topic, tak ho představím aspoň tady. Broukovi bylo v garáži smutno, co odjel busík k bobovi tam zůstal sám. Předevčírem jsem mu proto koupil bráchu, modelově mladšího, ale věkem staršího. Zní to krkolomně, ale je to tak. Jedná se jedničkového golfa kabrio, což je modelově nástupce brouka, ale brouk je mexico 84ka a golf 79ka :D . Je to sice vodník, ale ještě je to poctivý vw-čko, tak snad ho přijmete do klubu :oops: . Mě se líbí a mám z něj radost a garáž nevypadá tak nevyužitě.

Fotka hier
Obrázek

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13945
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Peťašimiho Mexickej krysák

Příspěvek od Herbie »

aaa dalsi jednicka bez strechy
vitej mezi postizeny, mam rocnik 86 :)
... a vůbec !

Odpovědět