Omladlej dedula...

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Odpovědět
Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Omladlej dedula...

Příspěvek od IGi »

tak jsem se taky dockal a konecne si poridil sveho prvniho broucka zatim nemam moc co bych vam o nem rek ale casem snad toho bude mraky....

podle papiru rocnik 1963 a papirova 1200 ale to neni pravda je tam dvukanalova 13 (mirne) upravena ... a zlobi sytic :( (to se opravi)
jinak porsche kola,sedacky a predni kotouce!zadni lampy bohuzel nejsou oreginal ale zatim neuvazuji o zmene ....

Fotky dodam jakmile si ho nafotim snad to bude co nejdrive !!!


schanim karbec snad to pak nebude tak zlobit!!
Naposledy upravil(a) IGi dne 12 pro 2006, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

taky tady jsou fotky a omluvte kvalitu

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

co by jste mi o nem mohli rict ????prej drive patrilo nejakemu panu vecerkovi byl blede modrej pak zlutej od toho nazev zlutak a pak uz cervena a upravy motor pry stavel take nekdo znamejsi alejmeno si zase nepamatuji:(

jestli o tomhle aute kdokoli neco podrobnejsiho vi tak sem s tim jinak je to 63 ??

jinak zatim nic konkretnejsiho v planu nemem hlavne ho dat do poradku aby jezdil jak zamlada a pak se uvidi co dale!!

par nahradnich dilu co jsem dostal k brouckovi !!


Obrázek

prevodovka z dedka kratka bloky motoru 16 bubny atd atd +weber
Obrázek

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

tak dneska jsem s brouckem absolvoval prvni delsi projizdku at vim co je potreba vymenit a co opravit tak v prvni rade okno uz ve smlouve se psalo ze se bude muset vymenit zarizeni okna za dvoutazne opravdu je to potreba a to conejrychleji at ho nerozbiju ... dale doufam ze mi poradite za studena se motoru vubec nece nereaguje na plyn az jak ho necham chvili bezet zacne reagovat....je to tak u vsech nebo mi neco poradite jak bych to dal dokupy??,
jinak projizdka byla krasna i pres t ze jsem pul hod ztravil na pumpe s borci kteri se vyptavali a vyptavali :lol:

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

tak jsem to nevydrzel !!zravost meho broucka je velika i kdyz po mensim serizeni sla asi o 2 litry dolu :lol: .. ted je moturek venku teda v garazi u martina a predelavaj se pistni krouzky a karbec jsem zvedav jak pak pojede ... jinak nalital jsem s broucekem prvnich asi 2500 km coz je podle me docela dost na to ze nejezdim moc po srazech ..:) je to uzasny auticko a porad planuji velky vecy snad mi jednou vyjdou :oops: drzte palce at je auticko o vikendu pojizden jelikoz uz mam abstak.... :(

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

tak motor je po vymene pistnich krouzku a nejakych dalsich prkotinek serizenej byl az v dali na slovnesku pri srazu v bratislave :) ( jano dekuji) od te doby jsem nalital nejakych 4200 cili docela dost :) jinak je auticko v pohode a jen liju benzin na ceste me nechalo zatim jen jednou kdyz mi prasklo plynove lanko .. oprava nastesti jen par minut 8) po konzultaci pres mobil :lol:
ted uz se pracuje na vyrobe zadniho plata at mi tam neco hraje zadna silenost fotky nedavam na srazech je sem tam videt ... :wink:
stav nalepek 2 srazu mnohem vice !!!

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

po urazu jsem si udelal radost :)

a brouckovi taky

Obrázek

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

audio uz je davno zabudovano a docela to bubnuje nekteri vedi ... ale broucinek zacal trosku zlobit asi je to tim kazdodennim jezdenim :( no tak jsem se rozhod ze mu udelam radost :oops:
Obrázek

konecne se mi povedlo najit si poradnou praci :D
k dalsim zmenam bude patrit vraceni bubnu oreginalnich disku 5 diry... uz jsou v zakladu ... pak snad pokud mi to vyjde pres zimu bych chtel vyvarovat a lak.jinak uz mi lezi v brne u sestricky v obyvaku oreginal dvere ze 63ky i s vetrackama huraaaa!!! drzte mi palce pomalu ale jiste se mi dily hromadi a snad jednou bude vypadat broucin podle mych predstav

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

tak po dloouhe dobe hlaseni !!!
broucek je jezdivej a jezdiiiiii!! novej karbec byl namontovan a? hezkyyyyy !!!!!!!!!!:) DRZI MI VOLNOBEH !!!!! 8) 8) 8) 8)

CO JINAK ....?? prodal jsem vyfuk do strany dal pistaly jednu do tejdne ztratil :( cekam na novy a taky na naraznik !!
dale koupil jsem oreginal kola ktere cekaj jeste na piskovani a lak a taky jsem koupil dvere oreginal rocnik 63 potrebuji zpravit uz jsem kontaktoval par lidi snad se toho nekdo ujme neumim varit ....:(
postupne vse schanim a doma se mi to hromadi na jeden velky bum ....

konec hlaseni

Uživatelský avatar
krtek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 259
Registrován: 10 kvě 2007
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krtek »

tuhle fotku jsem našel v pc, myslim že by to mělo bejt tak z roku 2004?



Obrázek

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

tak to ja nevim to nebylo auticko moje :)

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

tak jsem se pustil do nelehkeho ukolu !!! ochutnavka
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VW181 »

No tak to vypadá na pořádnou rozborku/zborku!
Velká GO! :?
Bylo to tak moc nutné? V létě co jsem autíčko viděl, vypadalo moc hezky.
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

Uživatelský avatar
beetle66
junior modtýmu a Viktor Čistič
Příspěvky: 1878
Registrován: 01 pro 2006

Příspěvek od beetle66 »

Vyklubal se z toho slušnej projekt:) Dělej to tak, aby si to už v životě dělat nemusel a když to stihneš ještě letos tím líp :wink: Co ta barva, ještě sis to nerozmyslel? 8)
1966

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

tak po case nejake priblizeni original barva auta kdyz vyjelo z fabriky byla L 390 gulf blue
Obrázek
ted planuji barvu cernou uvazoval jsem nad ruznymy original i neoreginal barvami ale prijde mi ze cerna je dobra volba....

auticko je ve fazi cekani na karosare snad uz to dlouho nebude trvat vse by melo uz bejt pripraveny na odvoz do dilny :( skoda ze si na to vareni netroufam sam :(

cili predstava je jasna karoserie pude do oreginalu pouze pribude
Obrázek

sice je na to brzy ale udelal jsem si radost a poridil si uz i nejaky doplnek :oops:

Obrázek
reknu vam docela problem sehnat karosare ale snad to dopadlo dobre a postara se o me auticko dokonale prubezne budu informovat.....

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

tak mam pardotazu po neskutecnych opletackych s karosari jsem se rozhod to udelat posvem s kamaradem ktery je docela frajer pres brouky ale potrebuji par rad !! karoserie pude na piskovani necham opiskovat karoserii + tunel ! ale asibych to mel hned po piskovani nastrikat zakladem at to hend nechyti petinu co by jste doporucili ,??

cet jsem ze je dobry na to striknout nejaky epoxidovy zaklad souhlasi vsichni ??pujde pres ten zaklad v pohode svarovat?? nove dily necham v te cerne matne max obrousime pred svarovanim flexou... udelame ram asi neco takovyho vypada to dobre a hodne ucelne i na dalsi pouziti
Obrázek

bohuzel me auto uz asinema moc oreginalnich spoju cili se bude hodne rezat :( nejaky dalsi rady nez se do toho vrhneme??

a jeste nevite kde bych objednal vsechny ty tmely zakladovky plnice... pokud mozno najednou nejaky dobry shop bud ostrava nebo pres internet dekuji predem za kazdou radu!budu je potrebovat

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

keď ti nesedia dvere na 100% a to asi nie nieje práve šťastne riešenie upevniť rám do pántov dverí a zámku. vovar to trochu viac do vnutra nech môžeš nasadiť dvere a lícovať. Samozrejme sa pri skrutenej karoserii nevyhneš rozrezávaniu pomocného ramu aby sa podarilo všetko dostať na miesto...
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

SO 545>dobra cili ram udelam podle tebe :) taky ho mam nekde ulozenej...

co ten epoxidovej zaklad jde pres nej svarovat??
par foto z pripravy karoserie na pisek ....

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

tak karoserie je pripravena na pisek vsechny zavity chrani srouby co pudou vymenit snad to dopadne dobre a neodhali to moc velke skody!!

pres tyden jse se venoval rozebirani napravy a chystani dalsich prkotinek na pisek ..
dneska jsem se vrhnul na podvozek aby byl taky redy na pisek jeste musim vyrezat stare podlahy !! :D budu v baliku jsou zhotoveny snad z 0.5 cm hrubeho plechu :!:

jinak koupil jsem konecne nejakou zakladovku jedna se o epoxidovy zaklad s 2300 a tvrdidlo s 7300.. mate nekdo zkusenosti ??
jeste jsem slysel moc chvaly na surik nevite nekdo neco blizssiho mate nekdo zkusenosti ?? vim ze uz se nevyrabi ale sem tam prej se da sehnat ..

par foto na zaver nic moc se toho nemeni ..

Obrázek

Obrázek

TZV: brouk v krabicich mam jich v garazi ted hodne :(
Obrázek

diky za povzbuzovani je to potreba :roll:

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

nejaky new foto
takhle jsme karu odvazeli

Obrázek

a taklhe dovezli po par hodinach dom

Obrázek

dneska jsem se venoval obrusovani zbytku necistot a naslednemu strikani prvni vrstvy zakladni barvy suma sumarum 6 hodin brouseni bez prestavky... :-!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

sry za kvalitu fotek je to vse jen mobilem
jinak dekuji petrovi 914 za osobity pristup z hlediska vyuky lakovani :wink:

Odpovědět