Johnyho Brouček

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Odpovědět
johny99
Příspěvky: 159
Registrován: 02 zář 2011

Johnyho Brouček

Příspěvek od johny99 »

Nazdar chlapíci vzduchom chladení :D :wink: , dlhé roky som VWčkar moje stroje boli Golfy 1 a 2 už dlho som pokukoval po T1,T2,Karmann a Brouk ale nebolo dost penez.
No predaj som G2 v celkom slušnom stave nakolko som vždy chcel vzduchača , nakolko nemám cca 5-10.000€ na leštenku tak som kupil tento na ktorom je ešte kopec práce , Ročník 1961 čiže 50ročný starček , došiel som po vlastnej osi z Pk ale treba pár veci dorobiť aby mohol pokojne jazdiť , lak treba zaleštiť kasňa je zdrava.Neviem aký je to ročník asi cca 66 Vin 394432
Interier je novo prečalunený v čiernej koženke aspoň ten mám v poriadku , moja trocha pindá dúfam že ho nebudem musieť predať

Cestou domov sa dost prehrieval a musel som robiť pauzy lebo začali klepať ventily , tak neviem ložiská su KO takže musim meniť komplet ložisk.

Neviem vložiť obrázky tak tu je link http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=39&t=31175" onclick="window.open(this.href);return false;

dawe82
Příspěvky: 139
Registrován: 10 dub 2010

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od dawe82 »

obrazky...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
"I never fucked anybody over in my life didn't have it coming to them. You got that? All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one."

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od Kůča »

Gratulace,nevypadá zle,jen by jsem ty sedačky dal asi pryč. :wink:
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
firestorm69
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1090
Registrován: 21 bře 2009
Bydliště: Bratislava

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od firestorm69 »

Tak vitaj medzi aircooled pacientov =D> Dedkov nieje nikdy dosť a tento mi je aj nejaký povedomý... :shock: Nebol nedávno v inzercii za liter bez papierov?
carpe diem

johny99
Příspěvky: 159
Registrován: 02 zář 2011

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od johny99 »

firestorm69 píše:Tak vitaj medzi aircooled pacientov =D> Dedkov nieje nikdy dosť a tento mi je aj nejaký povedomý... :shock: Nebol nedávno v inzercii za liter bez papierov?
Ano bol lebo použivali papiere na iný Brouk ale ten má komplet papiere na prihlasenie tak sa vratili speť , cena išla hore ale dá sa , kastla je Ok ale kola maju ložiská KO , najviac ma štve to prehrievanie čím to može byť ?
Žeby tie vybité ložiská brzdili auto?
Kde kupuješ diely na slovensku alebo chodíš do Zlina?

johny99
Příspěvky: 159
Registrován: 02 zář 2011

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od johny99 »

Kůča píše:Gratulace,nevypadá zle,jen by jsem ty sedačky dal asi pryč. :wink:
sedačky su pekné viem že niesu origo ale časom možno zoženiem druhe ešte neviem kde zatial budu tieto

Uživatelský avatar
aircooled
aircooled kecálek
Příspěvky: 706
Registrován: 19 říj 2010

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od aircooled »

Vitaj medzi chorými...
Na základe čoho usudzuješ, že sa to prehrieva?
Ak na dyname neudržíš ruku, alebo máš do oranžova rozpálenú mierku oleja :D pozri napriklad či máš okolo motora všetky plechy čo tam majú byť a taktiež či ti nechýba gumené tesnenie okolo motora.

A hned po sedackach by som vystrelil preč tie "stupačky".
ExBruno

johny99
Příspěvky: 159
Registrován: 02 zář 2011

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od johny99 »

no na zadnej stene kasne je taká izolacia taká vata s alobalom , ak je nasavanie vetraku tam medzi kastlou a tym krytom može sa izolacia prisavať k vetraku , bolo cca 25°C a za cca 10km jazdy sa začal hriať začali klepať ventily , oleja je dosť , musím to poriadne kuknuť , motor pojde asi von lebo tam niekde teče olej asi na válce a dymí to .
Potreboval by som aspoň jeden disk s roztečou 5x205 ako rezervu.
Na čo si treba davať pozor pri vymene zadných ložísk ? Treba neaké špecialné naradie ?

Uživatelský avatar
firestorm69
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1090
Registrován: 21 bře 2009
Bydliště: Bratislava

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od firestorm69 »

Náradie potrebuješ ako na škodulu, nič extra, Olej treba vymeniť (stačí najlacnejší minerál), bohvie aká sračka #-o a od kedy tam je. Napíš do SZ správu s tel. číslom a prídeme to s Brunom očíhnuť a pokecáme aj o súčiastkach a kam na ne. Nasekáme aj normálne fotky :mrgreen: P.S. Kým nezoženieš rezervu, voz spray na defekty, ale kým sa to hreje radšej nejazdi, lebo motor odpáliš.
carpe diem

johny99
Příspěvky: 159
Registrován: 02 zář 2011

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od johny99 »

Stretko nieje problem chcem ho trocha porobiť aby som mohol isť na kultový zraz na Bukovu , občas sa tam ukážu aj T1 a Brouky kopec G1,G2 je to fajn akcia zarytých VWčkárov a iných pacientov neaké videos http://vimeo.com/28757607" onclick="window.open(this.href);return false; http://vimeo.com/15778461" onclick="window.open(this.href);return false;

tel na mňa 0918 144033 , skype johny9929

Uživatelský avatar
gigi
Příspěvky: 236
Registrován: 04 srp 2009
Bydliště: Sekule

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od gigi »

Svorne gratulujem =D>
Nestál ten Brouk v bazari v Pezinku 300m od kruháču pri výpadovke na Malacky :?:

johny99
Příspěvky: 159
Registrován: 02 zář 2011

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od johny99 »

ano , čalal na mňa :D , jeden rovnosvetlák mi ušiel ale nebanujem tento model sa mi páči viac

johny99
Příspěvky: 159
Registrován: 02 zář 2011

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od johny99 »

dnes som sa trocha venoval broučkovi , vymedzil som volu v kolach niekto robil brzdy a dal opačne ložisko , dal dole predné rožširovacie podložky a konečne sa potvrdilo moje podozrenie , k vetraku sa mi prilepila izolacia ,preto sa motor prehrieval tak som to vyhodil

johny99
Příspěvky: 159
Registrován: 02 zář 2011

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od johny99 »

takže zase kopec prace za nami , premazanie podvozku , odhrdzenie narazníkov a ramčekov svetiel , nastrek antikorozným zakladom a strieborný lak , chrom bude nekorej .
karoseria bola strašne zasraná :evil: , auto stálo rok pod bilbordom a na nasadaný prach padalo lepidlo neskutočná drina bola dostať to dole ale jeden cif krém a tempo a je to dole :roll:

Dnes som ho prebehol cca 55km na veteransku burzu , foto tu :arrow: http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=3 ... 5&start=20" onclick="window.open(this.href);return false;

ak mi niekto v SZ jak vložit foto tak budem vkladať sám , dik

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od Sam »

1961 to asi nebude, ale to nepodstatný. Hlavně že dělá radost. :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

johny99
Příspěvky: 159
Registrován: 02 zář 2011

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od johny99 »

ak by niekto vedel o diskoch 5x205 a pokličkách za slušnu cenu tak dajte vedieť , počítam že to bude model 66-67 bol to 6volt

johny99
Příspěvky: 159
Registrován: 02 zář 2011

Re: Johnyho Brouček

Příspěvek od johny99 »

no niečo nové , disky som zohnal komplet sadu , kupil som zahradku , dal som do striebornej nárazníky a ramiky svetiel , zatial kým bude na chromovanie musí stačiť .
kamoš mi dal aj puklice ale na jedno kolo mi nejde osadiť .
dnes sa mi podarilo slušne vydražiť stupačky
Přílohy
IMG0049A.jpg
IMG0050A.jpg
IMG_1415.jpg
IMG0048A.jpg
P7020185 - Kopie - Kopie.JPG

Odpovědět