Froggy 16ooi

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Uživatelský avatar
Wolf
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 362
Registrován: 13 bře 2007
Bydliště: Bohumín, Wolfův revír

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Wolf »

Froggy píše: Když Froggy přišel pod kudlu...nevím jestli je to častá bolest Brouků???Jsme začali demontáží okna z důvodu rozsáhlých orezlin a vyhnilých děr na torpédu pod čelním sklem na obou stranách které začínaly už od odtokových kanálků na rámu okna :( setkali jste se s tím už někdo na starších Broucích?Možná je to pouze slabost posledních ročníků(Nevím)Samozřejmě jsem to po vyvaření a nalakování pěkné ošetřil a nanesl vazelínu pro odpuzení vody a vlhkosti.Pak nahoře pod gumou čelního skla kvůli puchýřku který zatím ještě nebyl moc vidět a časem by mohl vyústit až ke střešnímu oknu či kabrioletu :lol: se opravovala a lakovala celá střecha :roll: ale když už,tak pořádně.Dali jsme se i do předního a zadního čela,tak šly dolu nárazníky a kapoty.Blatníky jsem pouze povolil a odtáhl :mrgreen: čekala nás oprava (čel) kde byla na rozích opravována vrakovina která již byla zapravena o odstín jinačí barvou.
Jako bych se vrátil v čase :P , mám tu stejnou barvu, stejný ročník, shodný počet najetých kilometrů, řešil jsem stejná, ale úplně stejná místa napadená korozí, prostě všechno... No, ikdyž... Já mám překopaný výfuk bez katu a pro labužníky 2 koncovky, vhodné na sendvič [smilie=focking.gif] :lol:
Každopádně na stříkačku nedám dopustit a říkám, až vše doladíš podle svých představ, budeš s tímhle autem určitě spokojený

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

No vidíš tak to je senza náhoda,to mi můžeš i říct co mě ještě čeká :D Snad toho nebude už tolik,ted jsem rozebral motor a čekám na Ježíška jestli mi přinese hydroštely :wink:
Chtěl bych tu ještě napsat něco o tom jak jsme vezli s Markétou Froggyho do lakovny to nemělo chybu a na to asi nikdy nezapomenu.Tak jen doufám že nebudem mít ještě hodně podobnou holku... :lol: to už by bylo něco divnýho :mrgreen: hihi.Katík už mám taky vykuchanej ale volil jsem jen jednu díru,asi nemám rád když mi do toho někdo kecá [smilie=rofl5.gif] ale udělal jsem to fikaně aby to vypadalo že mám dva laufy
Ps:děkuju za radu :wink:
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Wolf
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 362
Registrován: 13 bře 2007
Bydliště: Bohumín, Wolfův revír

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Wolf »

Moc tě nepotěším, nové hydroštely ti asi moc nepomůžou, je u těch stávajících potřeba jen odstranit techický nedostatek z výroby. Já s klepáním bojuju vždy po ujetí 2500km od výměny oleje. Teď budu ale taky sundávat motor a bude se to řešit, včetně lamábdy, která šla s rát
Já vezl auto do lakovny s Jurou 8-[ (ale jinak jsem normální) [smilie=stupid.gif] :lol:

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Šíša »

Když už se mění většina hydroštelů tak je lepší/doporučeno vyměnit/zkontrolovat/přebrousit vačku, neb se to spolu ošoupe a pak kombinace nová hydra kontra opotřebovaná vačka nemusí býti úplně ok.

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

Wolf píše:Moc tě nepotěším, nové hydroštely ti asi moc nepomůžou, je u těch stávajících potřeba jen odstranit techický nedostatek z výroby.
Povídej,přeháněj...rád se přiučím a dozvím něco nového :D Nechci to rozebírat znovu a hlavně né v sezóně a dík Šíšo popřemýšlím o tom,zkontroluju a popřípadě objednám :wink:
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Wolf
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 362
Registrován: 13 bře 2007
Bydliště: Bohumín, Wolfův revír

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Wolf »

Popravdě, já do toho motoru nepolezu, jsem jen prostý pobíječ much. Nepřísluší mi, abych tady dělal chytrého. :wink: Vím jen, že to nějak jde opravit. Na to má někdo jiný know how.

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

Wolf píše:Popravdě, já do toho motoru nepolezu, jsem jen prostý pobíječ much. Nepřísluší mi, abych tady dělal chytrého. :wink: Vím jen, že to nějak jde opravit. Na to má někdo jiný know how.
Přesto ti moc děkuju i tak jsi mi pomohl :wink:
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od t1olimp »

AHOJ makej makej :mrgreen: uš se těším jak ochutnáš smrad na dráze z Merlina :mrgreen:
VW MERLIN ten co plete písmenka

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

t1olimp píše:AHOJ makej makej :mrgreen: uš se těším jak ochutnáš smrad na dráze z Merlina :mrgreen:
Rád se s tebou poměřím a ukážu ti svoji novou mlhovku [smilie=bubble.gif] :wink:
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

Tohle vám musím ještě povědět jak jsme jeli do lakovny :roll:
Cesta do lakovny byla dosti strastiplná.Nejen že jsem měl sebou Safety car se kterým jsme se málem střetli,ale k tomu se ještě dostanem...Už když jsem vyvýžel froggyho z garáže a jemu se do tý zimy moc nechtělo.Možná se mu nelibilo jak se mu ty jeho letnáky krásně bořily do toho do toho pár centáků vysokého sněhu.Snažil se to ukecat na málo štávy v nádrži(samozřejmě nekecal :-" Já vzhledem ke své zkušenosti že to minule vyšlo...jsem do něj skočil a jelo se. [smilie=andere047.gif] Když jsem se probojoval a doklouzal na hlavní silnici se ručička snad ulomila ale prostě tam najednou nebyla #-o Netrvalo to dlouho a došlo k jízdě připomínající jízdu na bejku :D Zapnul jsem varovky,benzinka byla už skoro za rohem.Mé Safety zajíždělo predemnou ke straně když se asi Froggy zařekl že to dá,a netuším kde se to v něm vzalo,se z posledních sil chytl a vyrazil.Musel jsem prostě Markétu která se snažila zajet ke kraji vzít z leva a málem i trošku postouchnout aby tam byla trochu dřív :lol: No dojel jsem nejakým způsobem,ale už to nechci zažít.Jen za ten kousíček jsem byl zmrzlej jak holubí trus :(
Když jsem sundal helmu a utřel si nudli z uší,jsem natankoval a šel platit.Pán na mě koukal jak na blázna a nabídl mi jestli si nedám radši panáka na zahřátí.Opravdu,nekecám.Snad bych si ho i klidně dal...ale při pomyšlení když mě takhle chytí (poldové) jsem musel slušně odmítnout.By mě nejspíš na místě zastřelili :lol: Ještě jsme prohodili pár slov,mezitím už dávno na mě čekalo mé Safety a jeli jsme na Prahu do lakovny.Při jízdě jsem dostal pár smyků a (hightsiderů)ale nějakým způsobem se mi to podařilo vyrovnat.Samozřemě jsem proklínakl všechny co neměli zástěrky a jejich bordel od kol mi lítal přímo do ksichtu :(
Ale když se kouknete na fotku kde mám přidělanou přední SPZ-ku už může být jasný co se stalo...Jakmile jsem překonal rychlost světla čili 50km/h na Černokostelecký se mi výpln zvedla a najednou tma :shock: Hned jsem měl plný ruce starostí a málem jsme byli s mým Safety zasejc v sobě :D Našel jsem malou škvírku a dostrkal jsem to k parkovišti hned kousek vedle hřbitovu :roll: a sli jsme hledat SPZ-ku.Můžu říct,ještě že jsem neměl Froggyho na sebe přihlášenýho a na novejch značkách.Nic méně jsem hodil výpln do auta,SPZ-ku taky a pak už to šlo :wink:
Nechali jsme Froggyho v lakovně,proběhlo pár fotek,rozloučili jsme se a jeli jsme domu naší Safety Feli.A to je konec,nikomu to nepřeju :D
Přílohy
102.jpg
102.jpg (34.36 KiB) Zobrazeno 7821 x
101.jpg
101.jpg (33.37 KiB) Zobrazeno 7821 x
99.jpg
99.jpg (41.03 KiB) Zobrazeno 7821 x
tenkrát byla kurňa zima
tenkrát byla kurňa zima
97.jpg (34.43 KiB) Zobrazeno 7821 x
naše pomocnice Makýsek :)
naše pomocnice Makýsek :)
87.jpg (56.59 KiB) Zobrazeno 7821 x

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

:wink:
Přílohy
a takhle tam na nás smutně koukal
a takhle tam na nás smutně koukal
107.jpg (29.01 KiB) Zobrazeno 7820 x
105.jpg
105.jpg (35.82 KiB) Zobrazeno 7820 x
104.jpg
104.jpg (50.7 KiB) Zobrazeno 7820 x
103.jpg
103.jpg (37.24 KiB) Zobrazeno 7820 x
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

Přidáváme pár obrázků jak jsme si byli vyzvednout Froggyho od kadeřníka :lol: Dostal nový přeliv a trochu barvy =D> Cesta domu byla kovbojka,ale néé zas taková jako před tím...jelikož venkutrochu pršelo a silnice byla osmrklá,tak jsem to málem nedobrzdil a už jsem se viděl jak se vracím zpátky do lakovny :roll: Mrzí mě jen to že jsem přišel o pár fotek ze skládání...škoda,ale ještě nějaké máme.Poslední fotka je z povánočních svátků,je tu dokonce i vidět vánoční dárek.
Přílohy
takový to byl fešák,pak jsem ho začal decentně zdobit jako stromeček
takový to byl fešák,pak jsem ho začal decentně zdobit jako stromeček
125.jpg (49.6 KiB) Zobrazeno 7727 x
tady jsou vidět kapky potu,a nebo je to déšť?
tady jsou vidět kapky potu,a nebo je to déšť?
120.jpg (43.54 KiB) Zobrazeno 7727 x
117.jpg
117.jpg (47.98 KiB) Zobrazeno 7727 x
kamarád který je strašně šikovný a rychlý a proto se i na fotce máznul :)
kamarád který je strašně šikovný a rychlý a proto se i na fotce máznul :)
115.jpg (34.85 KiB) Zobrazeno 7727 x
114.jpg
114.jpg (31.65 KiB) Zobrazeno 7727 x
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

Pokracování se dosti odehrávalo už u nás v praci,a hlavně u kamarádů (možná bývalých :D na lakovně.Froggy dostal pár dárků a tím to všecko začalo...Řadící páka,trošku jsem ji musel poupravit do barvy vozu,ale hlavně se mi trochu nelíbil ten nápis Bugpack,nic proti této firmě.Když už byla řadička hotová,tak jsem hned musel otravovat znovu... :wink: jelikož už bylo po Vánocích,klukům na lakovně muselo být jasný že to nebyl poslední dárek co Froggy dostal :D Dostali jsme volant od Wallyovců v černé barvě a ještě pár artefaktů z projektu VWJenny co se čalounění týče.
Na výplních bylo ještě dost práce a stejnak to ještě není ono,nejspíš to budu muset ještě poupravit.Montážní pěna a dřevo není zrovna ta správná volba protože to pořát pracuje.Hlavně když se trošku (vohulí)rádio [smilie=party421.gif] Ps:obrázek je trochu nadsazenej,nebot jsem tam dal taková prskátka :mrgreen: Jinak jsov moc pěkný a mám z nich velikou radost,díkes.Když už byly výplně tak netrvalo dlouho a má fantazie začala zasejc pracovat...začal jsem pracovat na madlech.Už chápu proč jsou ty lakýrníci tak veselý:ten kyt,barvy a aceton,to je teprve jízda :D \dveře byly skoro hotový,čekalo se už jen na větračky které byly origo černý a to nebylo až tak vončo.Sehnal jsem na Aukru pár levých a ještě nejaké od Wallyho,tímto mu opět děkuju a jednu vnitřní jsem si objednal u Jaška.Ze všech jsem si vybral něco,to by bylo abych to z deseti větraček nesložil :^o
Nasadil jsem kliky,zrcátka,madlo kapoty a výfuk který se musel trochu poupravit.Jedna je proste jedna :wink:
Přílohy
125o.jpg
125o.jpg (41.27 KiB) Zobrazeno 7582 x
125n3.jpg
125n3.jpg (34.23 KiB) Zobrazeno 7582 x
125n.jpg
125n.jpg (24.25 KiB) Zobrazeno 7582 x
125m.jpg
125m.jpg (23.72 KiB) Zobrazeno 7582 x
Ještě bylo třeba přestavit vložky zámků
Ještě bylo třeba přestavit vložky zámků
125c1.jpg (47.05 KiB) Zobrazeno 7582 x
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

:D
Přílohy
125w6.jpg
125w6.jpg (46.9 KiB) Zobrazeno 7576 x
125w4.jpg
125w4.jpg (40.82 KiB) Zobrazeno 7576 x
125w1.jpg
125w1.jpg (39.4 KiB) Zobrazeno 7576 x
125w.jpg
125w.jpg (47.87 KiB) Zobrazeno 7576 x
jen tak (navoko)
jen tak (navoko)
125r.jpg (38.79 KiB) Zobrazeno 7576 x
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

:D
Přílohy
125w23.jpg
125w23.jpg (41.29 KiB) Zobrazeno 7571 x
125w17.jpg
125w17.jpg (36.7 KiB) Zobrazeno 7571 x
125w16.jpg
125w16.jpg (63.33 KiB) Zobrazeno 7571 x
125w12.jpg
125w12.jpg (40.28 KiB) Zobrazeno 7571 x
125w9.jpg
125w9.jpg (27.34 KiB) Zobrazeno 7571 x
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

:D
Přílohy
148.jpg
148.jpg (36.61 KiB) Zobrazeno 7563 x
147.jpg
147.jpg (39.97 KiB) Zobrazeno 7563 x
143.jpg
143.jpg (31.44 KiB) Zobrazeno 7563 x
138.jpg
138.jpg (26.88 KiB) Zobrazeno 7563 x
125w33.jpg
125w33.jpg (35.88 KiB) Zobrazeno 7563 x
125w31.jpg
125w31.jpg (38.59 KiB) Zobrazeno 7563 x
125w28.jpg
125w28.jpg (44.04 KiB) Zobrazeno 7563 x
125w27a.jpg
125w27a.jpg (32.79 KiB) Zobrazeno 7563 x
125w27.jpg
125w27.jpg (35.63 KiB) Zobrazeno 7563 x
125w26.jpg
125w26.jpg (40.63 KiB) Zobrazeno 7563 x
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Skid »

ja mam take strikacku a mam ji na zimni radovanky. A uz dva roky se chystam, ze se do ni pustim. Mam tu na zahrade krasne zdravou boudu i s plackou, tak si s Prokym udelame prehazovanou a bude to zase nove auto. :-D Ale je fakt, ze tyhle posledni Mechika hnijou pred ocima.
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

Skid píše:ja mam take strikacku a mam ji na zimni radovanky. A uz dva roky se chystam, ze se do ni pustim. Mam tu na zahrade krasne zdravou boudu i s plackou, tak si s Prokym udelame prehazovanou a bude to zase nove auto. :-D Ale je fakt, ze tyhle posledni Mechika hnijou pred ocima.
To máš pravdu...to co mi psal Wolf a co jsem videl na jeho fóru tak jsou něčím typický.Sice nevím jak a kam ta koroze směřuje ale možná bych si bejt tebou pospíšil at ti z tý kastle ještě něco zbyde :lol:
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Froggy
Příspěvky: 171
Registrován: 28 led 2011
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Froggy »

A takto už vypadá vzhled broučáka kterého jste už mohli vidět na Víkově... :D Froggy sice nezávodil ale už ted se těší na další Vítkov a doufá jen že bude...?
Přílohy
moc pěkná fotka :) díky za pořízení
moc pěkná fotka :) díky za pořízení
10-jarni-sprint-vitkov-moody-0260.jpg (34.7 KiB) Zobrazeno 7522 x
tady to trošku kazím já,ale musíte to zvládnout... :-P
tady to trošku kazím já,ale musíte to zvládnout... :-P
IMG_0837.jpg (68.96 KiB) Zobrazeno 7522 x
ZASE Jezdím s větrem v zádech ;-)

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Froggy 16ooi

Příspěvek od Skid »

Froggy píše:
Skid píše:ja mam take strikacku a mam ji na zimni radovanky. A uz dva roky se chystam, ze se do ni pustim. Mam tu na zahrade krasne zdravou boudu i s plackou, tak si s Prokym udelame prehazovanou a bude to zase nove auto. :-D Ale je fakt, ze tyhle posledni Mechika hnijou pred ocima.
To máš pravdu...to co mi psal Wolf a co jsem videl na jeho fóru tak jsou něčím typický.Sice nevím jak a kam ta koroze směřuje ale možná bych si bejt tebou pospíšil at ti z tý kastle ještě něco zbyde :lol:
kastle co mam na zahrade je jak nova i s plackou, z toho strach nemam. Jinak klepajici hydrosteli take znam, ale u me to je jen kdyz auto dele stoji a pak staci udelat vylet kolem 50 km a jsou zase potichu.
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Odpovědět