Tak asi Karman cabrio

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
milda
Příspěvky: 17
Registrován: 29 led 2011

Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od milda »

"Něgdo" mi zamknu téma abych se něco dozvěděl o mým novým přírustku,tak zakládám další téma a snad tam gde může byt.
Tak je asi z roku 1974 a páš se f tom eště tak neorientuju,tak to není Mexiko,jak mě tvrdil předchozí majitel ale jen Karman cabrio.
obrázek.JPG

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od yahoďák »

:) zamknul jsem to já, aby se nerozebíralo znova zbytečně ostřikování, máš tam odkaz, kde se dozvíš, jak to zapojit, aby to fungovalo.
Takže vítej podruhé, skutečně je to 1303, originál cabrio, tedy karoserie od firmy Karmann. Povídej víc, v jakém je stavu, co za motor, jaké s ním máš plány...atd.
Obrázek

Uživatelský avatar
lubos
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 592
Registrován: 08 led 2010

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od lubos »

A nebuď tak smutnej, že to je jenom Karmann a ne Mexiko, kdekoho by to spíš potěšilo.

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od Andy »

JEN Karmann cabrio :lol: tak to jsi opravdu novej, a nebo na nas tady hrajes nejakou habaduru :^o . Nerad bych tady hanil Mexico, ale rozdil mezi nim a Nemcem je velkej. Ale chapu ze jsi smutnej, protoze pokud by to byl Mexicky cabrio tak by jsi byl jediny majitel na svete :D Jinak jsi mne asi predcil s chybama v pravopisu (ja se hajim tim ze jsem do ceske skoly nikdy nechodil), ale cist to po tobe je, rekl bych, az stresujici, i pro mne :wink:

milda
Příspěvky: 17
Registrován: 29 led 2011

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od milda »

No f autech se dá říct vyznám,ale u tohoto je ten motour převážně žlutej :lol: naflákám njaky fotky a hodím je sem.Zatím bych ho chtěl doladit a chvilku si nechat,ale nigde není napsáno že bych ho nepustil dál njakymu zapálenýmu fandovi.

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od sSATYRr »

mildo vitej, blahopreji k peknymu kousku.

Rad bych te poprosil, abys - pokud mozno - zkusil psat normalne lidsky. Ver mi, ze "uberspeak" tady nikdo moc neoceni.
Diky
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od Andy »

sSATYRr píše:mildo vitej, blahopreji k peknymu kousku.

Rad bych te poprosil, abys - pokud mozno - zkusil psat normalne lidsky. Ver mi, ze "uberspeak" tady nikdo moc neoceni.
Diky
Diky Sate...........

milda
Příspěvky: 17
Registrován: 29 led 2011

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od milda »

Ok pánové,budu se snažit.Ale "uberšpek mě taky nic neříííká :D :D

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od soe2 »

milda píše:Ok pánové,budu se snažit.Ale "uberšpek mě taky nic neříííká :D :D
uberšpek...uberšpek...buďu li to překládat volně tak je to, jak my tu v ostravě říkáme, cyp (myšleno ten na močení) bo je pod špekem :lol:
jinak vítej s moc fajným autem o kterém tu většina jen sní :D
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od Andy »

Tak to tady trochu zkulturnime :twisted: link na prehled o historii brouku cabrioletu http://home.ntelos.net/~ctvert/story.htm" onclick="window.open(this.href);return false; sory, it iz in inglis, kdyz tak helpne gugl trenslejtr.

A pak ze zadnyho v Mexicu nevyrobily :lol: (druha fotka) http://thejoyvictory.com/2008/09/17/no- ... xico-city/" onclick="window.open(this.href);return false;

milda
Příspěvky: 17
Registrován: 29 led 2011

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od milda »

No hezky,takže kouli za něj,pár jízd z platákem a mám z toho taky longa :lol: ale stejně pořád ne Mexiko :( :D
To mě teda těšíte,že jsem zas tak špatně asi nekoupil,i když jsem vlastně nekoupil ale vyměnil :) ,bude mě kolem něj určitě zajímat hodně věcí.Mám na něm totiž nějakej laděnej tjůůning výfuk,je to jedno lauf a ještě ke všemu ani není v tom výkroju co je na výfuk a určitě by se mě tam asi líbil ten origo dvoj výfuk.
obrázek[2].JPG
tady je ten výfuk trochu vidět,fotky jsou ale z mobilu,tak kvalita žádná. :evil:

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od lišák »

Andy píše:Tak to tady trochu zkulturnime :twisted: link na prehled o historii brouku cabrioletu http://home.ntelos.net/~ctvert/story.htm" onclick="window.open(this.href);return false; sory, it iz in inglis, kdyz tak helpne gugl trenslejtr.
Já až tak moc často nereaguji, protože mě zabere dost času psát o Evženovi, ale tohle je Andy fakt super. =D> Už dlouho jsem se tak dlouho a upřímně nenasmál. :lol:
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od Skid »

Vitej. Jinak myslim si, ze tady Mildovi ze zacatku by mohlo pomoct i jednoduche rozdeleni cabrii co delal Herbie: http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 502&start=" onclick="window.open(this.href);return false;


Jinak co koukam, tak je to asi Cabrio co stalo u Jirky Vichtu a jeden cas jsem o nem premyslel. Pokud je to ono, ale rekl bych, ze ano: Obrázek
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od udeeska »

Andy me taky pobavil :D ,akorat ho poprosim o lepsi anglinu,ale asi je to ceska hantyrkova anglina :D .
Mildovi balahopreji,dekuji za zlepseni cestiny a zaroven mi neda se zeptat,jestli jsi nemel dat auto
rovnou do inzerce,kdyz uz jsi nakousnul,ze by jsi vuz prenechal.Treba je to pro Tebe jen jedno z dalsich aut?
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od Herbie »

Skid píše:Vitej. Jinak myslim si, ze tady Mildovi ze zacatku by mohlo pomoct i jednoduche rozdeleni cabrii co delal Herbie: http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 502&start=" onclick="window.open(this.href);return false;


Jinak co koukam, tak je to asi Cabrio co stalo u Jirky Vichtu a jeden cas jsem o nem premyslel. Pokud je to ono, ale rekl bych, ze ano: Obrázek

Kabrio co stoji, nebo stalo u Vichty je karbiö co patri pripadne patrilo HTDckovi
Melo kdysi bilou stechu
Ovsem jak se na nem podepsal zub casu a ruzne rozebiraci ukony zminenych panu, to tezko rict, ale podle toho napisu na ctvrtpanelu to asi bude ono.

Trocha vzpominek
http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 982&start=" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.flat4.org/galerie/albums/use ... doldy3.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od Skid »

Herbie, to vim, ze tam HTDcko mel nebo dokonce ma nekde v koprivach sveho cabriace u Jirky Vichtu. Tohle sveho casu meli Viva racing na strankach a prodavali ho, tak si myslim, ze to je to same auto co se ted zde vylouplo.

Jinak ten topic s HTDckovo prusvihem v Praze 2004 je legendarni, sveho casu jsem ho cetl, kdyz jsem tu jeste nebyl registrovanej, tak dekuji Herbie za pripomenuti. Jdu si to precist znova. Jinak HTDcko jezdi kazdorocne na jeden brouci sraz v sezone. :lol: Vzdy ho prekecame na Blansko a vzdy dorazi, tak uvidime i tenhle rok jestli dovali i s prckem.

Sry za OT.
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od Andy »

udeeska píše:Andy me taky pobavil :D ,akorat ho poprosim o lepsi anglinu,ale asi je to ceska hantyrkova anglina :D .
Napsal jsem to takhle se srandy, a nechce se mi psat na jake urovni je moje anglictina aby si nekdo nemyslel ze se vytahuju :wink:

Uživatelský avatar
MISA
Příspěvky: 102
Registrován: 08 dub 2010
Bydliště: Praha 5

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od MISA »

Ahoj Mildo, též Tě zdravím a přeji Ti hodně bezva chvil s novou hračkou. Pobavil jsem se asi jako každý, historie VW znalý blázen, ale nikdo učený z nebe nespadl tak si z toho nic nedělej. Myslím, že Ti budou za chvilku hlavou lítat daleko důležitější věci. VW 1303 Cabrio je lahůdka, která Ti dá pěkně zabrat co se týká financí. Jak je na tom auto z hlediska plechařiny? Musíš to vwšechno nafotit a podat report. Já jsem si tu svou milovanou 1303LS Cabrio rok 1973 přivezl z Německa předloni v září. Sice už jezdím, ale práce na ní bude ještě hromada. Je to však paráda a rozhodně nelituji, že jsem do toho šel. Měj se hezky.

milda
Příspěvky: 17
Registrován: 29 led 2011

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od milda »

No každopádně se na tom asi spousta lidí podepsala,ale každej dělá jak umí.Průběžně to nafotím a budu to pomalu chtít dávat trochu do cajku,ale moc času nemám,tak nevím jak to bude.Určitě se budu chtít napřed trochu povozit.

Uživatelský avatar
Pekař z Boščehrada
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2488
Registrován: 07 led 2006
Bydliště: Pekárna v Boščehradu

Re: Tak asi Karman cabrio

Příspěvek od Pekař z Boščehrada »

Andy píše:Tak to tady trochu zkulturnime :twisted: link na prehled o historii brouku cabrioletu http://home.ntelos.net/~ctvert/story.htm" onclick="window.open(this.href);return false; sory, it iz in inglis, kdyz tak helpne gugl trenslejtr.

A pak ze zadnyho v Mexicu nevyrobily :lol: (druha fotka) http://thejoyvictory.com/2008/09/17/no- ... xico-city/" onclick="window.open(this.href);return false;
Lehce bych to poupravil: modelový rok 1999

http://www.thesamba.com/vw/archives/lit ... /sheet.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět