Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Odpovědět
Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Tento tyden skoro nic....nemam naladu na auta prichazej na me jarni hormony :oops: ...mam chut na rizek anebo gulas s knedlikem,takze musim neco uvarit,jelikoz mam od patku volno a jedeme s klubem na kempink :wink:
Tak jsem jen vyriznul bocni zadni okno v domeni,ze mam nove tesneni (nemam,jsem zapomel objednat),tak jsem to alespon vycistil a pripravil. Zadni tesneni okna jsem vymenil (jsem si myslel,ze jsem neobjednal a pritom objednal #-o ),trosku jsem vycistil zaluziove okno na leve strane a osadil novou sitku.
..a jsem vcera koupil jety zebrik v kempink shopu za hubicku :D ,tak jsem ho hned na hrubo zkratil a orezal :D
Přílohy
IMG_2278.JPG
IMG_2279.JPG
IMG_2277.JPG
IMG_2276.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od yahoďák »

udeeska píše:A mam posledni nalepku Flat fora,tak bych poprosil Yahodaka,jestli by mi jako treba v zajmu kolektivu nemohl nejakou poslat navic v pripade,ze bych nahodou prikoupil nejakej vwrak :oops:
Promiň Romane, moc na flat poslední dobou nemám čas a tohle mi fakt uniklo.
Samolepek pošlu klidně deset, myslím, že máš na dvorku ještě dost místa :twisted:
Více dohodneme po SZ...
Obrázek

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Az bude tak bude..diky :wink:
Dlouho jsem nic nedelal,jen jsem si minuly tyden privezl nejaky streva z Westky 82,tak dnes po praci vycistil lednicko/sporak/umyvadlo. nez budu vrtat diru na propan vyfuk,tak zjistim,jestli to vubec funguje.Na 120V bezi,tak to je dobra zprava =D> . Helga neni moc nadsena s postupem praci a taky dokonceni stropu se ji taky moc nelibi ale zase je rada,ze uz ji netaham na kempovani #-o :D
Přílohy
IMG_2346.JPG
IMG_2345.JPG
IMG_2310.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

v laboratornich podminkach se testovalo a vse funguje :D
Přílohy
IMG_2351.JPG
IMG_2349.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Vcera jsme meli schuzku k nastavajicimu VW show a kolega z klubu mi daroval prodlozenou hokejku razeni =D> . Pujde do ponorky, mam tam rovny prodlozeni a to pujde do pr...., no do toho novyho busa :D
Přílohy
IMG_2368.JPG
Vwase nocni sichta...

lális
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1539
Registrován: 24 srp 2009
Bydliště: Tábor zdraví venkov

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od lális »

Tak ta je parádní :shock:
Tož národ Amerikánský,to je jiný kafe ;-)
Ideální majitel brouka,buggy,buse...a co dál??

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

lális píše:Tak ta je parádní :shock:
Tož národ Amerikánský,to je jiný kafe ;-)
:D ..zatim s ni chodim spat,mam ji v noci pod polstarem :oops: ,kolega starsi pan mi tvrdi,ze je to puvodne z barndoru,ale to se mi nezda. Ale jak rikas ,je paradni a ma krasne orezle pihy na chromu :D .
Aby se nereklo,tak jsem dal nejlevnejsi izolaci za kabinet lednice,vyrezal diru na zasuvku elektriky,nasadil okno,namontoval propanovou nadobu (jeste musim pridelat ochranny spodni kryt) na ktere jsem namontoval novy regulator a zapojil trupky do lednice a sporaku. Boli me hlava,protoze ta propanova kurvwa mi pri montazi sklouzla a tou ostrou hranou me jebla do hlavy. :twisted: Asi budu prastenej :roll:
Přílohy
IMG_2366.JPG
IMG_2362.JPG
IMG_2354.JPG
IMG_2367.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od SO 545 »

nebojis sa ze to niekde utrhnes ???
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

SO 545 píše:nebojis sa ze to niekde utrhnes ???
Taklhle na fotce to vypada trochu strasidelne, ale vyska od roviny silnice a spodku nadoby je 23 cm a to tam jeste chybi spodni ochranny kryt,ktery byl trochu zdeformovanej z duvodu,ze to nekdo zvedal vysokozdvyznym vozikem a pokroutil ten kryt (vsechen nabytek a propanovy tank je z vyhorele Westky 81).Co jsem namontoval srouby na podlahu,tak jeste muzu seridit asi o necely centimeter nahoru plus vidim,ze mam podhustene pneumatiky.
Na Westfalii Multivanu 82 je spodek nadoby od silnice 25.5 cm,takze zadny velky rozdil a do divociny nejezdim :D
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Tak tohle je hruza :roll: . Vocouzeny, formajka odchlipla a umejt to taky nejde :roll:
Přílohy
IMG_2369.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Dnes se mi podarilo na sluzebni ceste koupit nadrz na vodu I s funkcni pumpou. Moje nadrz ma dve diry a je trochu zdeformovana po pozaru. Tak jsem nadrz hned osadil,a namontoval ochranny kryt propanove nadrze. V sobotu jsem koupil sici stroj, protoze jsem si nechal delat zavesy do ponorky a dotycna svadlena,nebo jak ji nazvat vse zkurvila ,cekal jsem dlouho a jeste to bylo drahy. Tak nakonec mam prvni prototyp zavesu, co soudruzka doma usila =D> (taky mohla rict driv,ze to umi a ze ji to mamka naucila :roll: ) jsem spokojenej =D>
Přílohy
IMG_2400.JPG
IMG_2381.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Jsem se to snazil mejt snad hodinu a nic moc #-o . Jsem si rekl,ze to jen prizpusobim a ze vyrezu novy desky,jako,ze postavim novej kabinet #-o .Nakonec jsem si rekl,ze to skusim rotacni bruskou,hodil jsem na ni 120 brusnej kotouc a zazrak se dostavil [-o< . No neni to uplne perfekt,ale to taky neni celkovej cil tohohle projektu a neztracim cas vyrobou nove skrinky. Odchliplou formajku jsem prilepil 3M 90 ve spreji.
Musel jsem vyrezat I vnitrni pricky kvuli nadrzi na vodu,el.zasuvka taky prijde jinam a pojistkovou skrinku uplne zrusim. I tak neni potreba,protoze vsude na kempovacich pripojkach maji I tak 20Amp pojistky coz je ta sama hodnota.
Na predku jsem vyresil absenci chybejiciho VW loga :D
Přílohy
IMG_2405.JPG
IMG_2404.JPG
IMG_2407.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Tento vykend jsem pridelal jen predni znacku od nemeckeho kamarada Achima ze Stuttgartu.
Jeste jsem si pohral s elektrikou 120V a 12V takovy neviditelny vweci co trosku zaberou casu,dal a zapojil hadice na vodu z kontajneru do umyvadla a natvrdo pridelal tu nizkou skrinku za lednickou,ted budu resit postel. Oproti Westfalii T3 je v T2a uzssi o 3cm,takze nejake vyrezavky me cekaji,na vysku je tam taky rozdil,takze nejaka modifikace, original je stejne ohorelej :roll:
Přílohy
IMG_2422.JPG
IMG_2423.JPG
IMG_2424.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Po sesti mesicich stani jsem vytahnul do ulic (na VW mytink) Helgu :oops: . Musel jsem ji umejt,dat ji novou baterku(vydrzela sedm let =D> ),seridit karburator,kontakty rozdelovace a brzdit se ji taky nechtelo.Potreba napolisovat barvu.... Asi musim nejaky kramy vyhodit,je opravdu tezky sedet jednou prdeli na nekolika zidlich #-o
Přílohy
IMG_2438.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Tak v sobotu Helga s courakem na burzu kolem pouhych 80 mil. No moc se ji nechtelo s courakem do kopcu,se ji ani nedivim :oops:
Jsem netusil kolik kramu se mi nahromadilo za leta,neco malo jsem prodal,jel jsem na burzu s iluzi,ze se zbavim prebytecnych vweci a ze vydelam nejaky penize,ale nakonec jsem sice vydelal,jenze jsem jeste musel sahnout do svy kapsy,protoze jsem vic utratil na jinejch kravinach co se mi tam libili :roll: :D . Nic moc jinak na vyber tento rok, akorat brouk 66 se mi libil.
Přílohy
IMG_2498.JPG
IMG_2494.JPG
IMG_2494.JPG
IMG_2503.JPG
IMG_2500.JPG
IMG_2505.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

..a v nedeli jsem si naplanoval flakani na cely den,ale vydrzel jen do obeda :roll: ,vytahnul po mesici busa na slunicko a zacal jsem na "Z bed" posteli, trosku musim vyrobit vse nove z T3 je to velikostne nepouzitelne a jeste ohorele. Pouziju mechanismus postele z Westky,sedak a operadlo se musi zkratit... #-o ,samy zdrzovani :roll: ,dolepil koberec a natvrdo pridelal zebrik.Ted se budu soustredit na dodelani vnitrku a pak se vrhnu na horni patro. Predni a pravy zabradli mam,zacal jsem na skladaci lavici,ktera bude vzadu.....no asi jsem si nalozil vic nez jsem ocekaval #-o ....ale zabavu s tim jako teda mam :D
Přílohy
20170507_195143.jpg
20170507_194936.jpg
IMG_2554.JPG
IMG_2549.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od SO 545 »

Este povedz ze mas kocura co ta vola na obed ???

Paradna fotka Romane.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

SO 545 píše:Este povedz ze mas kocura co ta vola na obed ???

Paradna fotka Romane.
:D to je sousedovic kocour Henry,je takovej napul pes,musi videt vsechno co delam,nebo mlada na zahrade :D .
Od sousedu k nam chodej tri kocky,chrapou pred dverma cely noce (princezna Helga netykavka ma svoje kreslo v baraku :roll: ),davame jim nazrat dvakrat denne,takze mam pocit,ze sousedi je moc nekrmej :roll:
Vwase nocni sichta...

soile
Příspěvky: 128
Registrován: 30 bře 2013
Bydliště: Nitra

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od soile »

Pekne ides,do noveho baraku novy nabytok =D>
To sa tim pracuje, ked mas pomocnika :D

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

soile píše:Pekne ides,do noveho baraku novy nabytok =D>
To sa tim pracuje, ked mas pomocnika :D
:D ...to ano ale musim Helgu do vseho postrkovat klackem :lol:
Přílohy
IMG-20170429-WA0039.jpg
Vwase nocni sichta...

Odpovědět