Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Odpovědět
Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Sedak a operka postele trosku ohorela,to se trochu vyreze ,nacpu tam trochu molitanu a prelepim Duck tapem,zas to nemusi bejt tak perfekt :P ... bude to krasne vonet taborakem....
Přílohy
IMG_2589.JPG
IMG_2588.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Jiny sedak I s operkou a dokonce zadni matraci se mi podarilo minuly tyden sehnat kousek od Kanady v malem mestecku Lynden, kde jsem byl na sluzebce =D>
Musel jsem sedak zkratit o 4cm ze strany soupacek. Zatim to mam jen na hrubo,musim to do busu pokazdy vrazit,zmerit ,urezat,ukotvit drzaky sedacky,vyndat upravit,napit se piva...nema to Wally jednoduchy? ..si to jen koupi,namaluje,nalakuje a upaluje :lol:
Přílohy
IMG_2592.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Operak taky zkracenej,vse na svem miste natvrdo,potreba vycistit a jeste musim vyrezat roh operaku na prave strane,ktery se opira pri otevreni o profil nalevaciho hrdla benzinu,takze to nelezi v rovine.....kazdej hotovej kousek dobrej :wink:
Přílohy
IMG_2604.JPG
IMG_2605.JPG
IMG_2600.JPG
IMG_2603.JPG
IMG_2602.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Zadni kabinet taky nevypada zrovna sexy [-X ,nakonec asi po trech hodinach mereni,orezavani a cisteni se mi podarilo nahrubo najit spravnou pozici. To jeste chybi zadni panel a policky :roll:
Přílohy
IMG_2620.JPG
IMG_2619.JPG
IMG_2616.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

O kousicek zase dale( ta kocka mi zacina lezt na nervy :D ) mam pocit,ze se z toho jednou zblaznim :roll: ...zadni panel skrinky a skrinka na miste, novy zaves na miste (podekovani drahe polovicce =D> ), vrchni policka orezana,vycistena, trochu to vzalo casu osadit,orezat,ale skoro na miste.Odrbal jsem original papir pomoci el. pistole to jde dolu jako po masle. Vsechny Westky z 80tych let maji problem s timhle tapecirungem,ktery se pozdeji zacne krabatit a odpadavat. Dokonce jsem nasel usteckou znacku =D> . Jasne hned po te co jsem namontoval tu nemeckou. Zatim jse ji pridelal provizorne pres ,musim pozdeji vyvrtat nove diry a presadit ty krasny sroubkovy odrazky od 5Srouba =D> .
Přílohy
IMG_2622.JPG
IMG_2634.JPG
IMG_2631.JPG
IMG_2628.JPG
20170514_181737.jpg
IMG_2627.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od martin_100 »

S tou značkou budeš normálně jezdit?
Já měl na busu origo hawajskou a byl problém. Veprostřed sem měl normálně českou dle registrace a na masce u strany hawaii. To bylo keců při každý kontrole. Moc nepomohlo ani když jsem jí červenou el. páskou "škrtnul".
Nakonec sem jí našrouboval pod postel a nazdar. Vzadu za oknem na přísavce druhá hawajka ( mam je v páru) nevadí...... #-o

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

martin_100 píše:S tou značkou budeš normálně jezdit?
Já měl na busu origo hawajskou a byl problém. Veprostřed sem měl normálně českou dle registrace a na masce u strany hawaii. To bylo keců při každý kontrole. Moc nepomohlo ani když jsem jí červenou el. páskou "škrtnul".
Nakonec sem jí našrouboval pod postel a nazdar. Vzadu za oknem na přísavce druhá hawajka ( mam je v páru) nevadí...... #-o
Pred asi dvanacti lety jsem mel podobnej problem jako Ty. Mel jsem na Dodge Caravan pod predni WA znackou usteckou zlutou z nakladaku,ktera precnivala do boku na kazdou stranu,takze bylo videt UL a na pravo cislo.
Zastavil me Sherif a ze mam ilegalni znacku na prednim narazniku a dal mi pokutu $250 :roll: (jinak tu normalne kluci na modernich VW maji vpredu nemecke SPZ a nikdy se jim nic takoveho nestalo,mozna asi proto,ze ta stara ceska vypada jako z Ruska,nebo jeste hure).
Je moznost se odvolat do patnacti dnu a jit k soudu, coz jsem udelal.
Ukazal jsem soudkyni fotky prednich znacek a ta se me jen zeptala " Je legalni mit ve statu Washingon na voze SPZ z jine zeme at vpredu, ci vzadu? Neni! "
Byla hodna, dala mi slevu na $100 a vzal jsem si z toho duvodu den volna,coz me pripravilo o $150,takze nula k nule posla :D

Dneska mam veteranske SPZ na skoro vsech autech ,takze je doporucena pouze jedna SPZ vzadu a vpredu muze mit kazdej co chce.

Parodii je,ze v Kalifornii staci mit pouze jednu SPZ vzadu,ale kdyz prijede z Kalifu na navstevu napriklad do Seattlu,tak dostane pokutu,protoze je blbec a nevi,ze u Nas musi mit obe :lol: Uz jsem to nekolikrat videl,kdyz se borci hadali z parkovaci policii :lol:

Jinak vcera se ztratili dve sousedovic kocky #-o . Ale navecir jsem je nasel po dni zavrene v ponorce :oops: . Musim vsechno kontrolovat nez jdu spat,jsou jak vopice :roll:
Zadni police uz taky na pevnno,to mi vzalo dve odpoledne :roll:
Přílohy
IMG_2679.JPG
Vwase nocni sichta...

rochuss
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 594
Registrován: 03 lis 2012

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od rochuss »

Máš okolo busu peknou stanogaráž na kolik to vyjde a jaké to ma rozmery a životnost?

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

rochuss píše:Máš okolo busu peknou stanogaráž na kolik to vyjde a jaké to ma rozmery a životnost?
Harbor Freight Tools vsechno z Ciny tusim,garaz pouze pro Passata :D miry si preved sam,mam to od listopadu bez problemu.Kolega v klubu ma neco pres dva roky,taky spokojenost,cena $199 plus 9 % tax. I kdyby vydrzela jen rok,tak se vyplati oproti mesicnimu pronajmu od $120 + za garaz.
https://www.harborfreight.com/10-ft-x-1 ... 62860.html
Přílohy
IMG_2697.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Zadni matrace se musela orezat zhruba o 10cm na delku a 8cm na sirku a jeste kolem hrdla nadrze a sesikmenej uhel vzadu na prave strane..... #-o ...se tam vychrapou asi jen tihle mali "ladilii ladilou" :D . ted jeste presit celej ten potah :?
Přílohy
IMG_2698.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Po mesici opet klubova kempovaci zalezitost,prvni vykend v tomhle roce co bylo opravdu teple letni pocasi,na ceste domu jsme se zastavili v restauraci,kde je vse kolem VW. Bohuzel uvnitr bylo narvano,takze pouze fotka jen z venku =D>
Po prijezdu domu jsem si nasel chvilku casu a pridelal policku nad sporakem. Jeste musim doresit predni uchyceni,minuly ctvrtek jsem narouboval steereeoo system :D
Na druhem obrazku je most. Venujte pozornost tomu na pravo,uz jste ho nekteri urcite nekde videli :wink:
Přílohy
IMG_2778.JPG
IMG_2770.JPG
IMG_2771.JPG
IMG_2758.JPG
20170521_105705.jpg
IMG_2746.JPG
20170519_200742.jpg
IMG_2750.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Uz se to pomalinku zacina rysovat :D . Policka a osvetleni namontovano,ted davam dohromady objednavku na solarni panel 100W mono,nabijeni obou baterek pres solar, invertor (jen na 300W)baterii.
Ted musim vyresit karburator, vypada,ze hladina je nizka,nastartuju, bezi chcipnu,snazi se naskocit,nenaskoci,za 2 minuty zase naskoci...mozna pumpa nedava....vsak to znate furt neco :roll:
Přílohy
IMG_2782.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Dnes po praci jsem vyrezal a nalakoval zadni tapecirung dveri a vyrobil rohozku spolujezdce diky napadu Martina100,ktery pouziva bednu od Goly pro svoji spolucestovatelku =D> .
Me vsak v SZ napsal,ze nejlepe je mit ctyri bedny od Goly a pokavad mozno pouzivat v lete,kdy spolujezdkyne (pripadne stoparka) uziva kratke sukne :D . Jsem vyzkousel I v praxi a vypada to,ze jsem dal na rady a udelal dobre :wink:
Přílohy
IMG_2798.JPG
IMG_2797.JPG
IMG_2800.JPG
IMG_2799.JPG
IMG_2794.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Po tom opravenym jsem jel minuly patek,nastesti se dneska uz tak nevlni :roll:
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od maxmax »

Cválající Berta?
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od martin_100 »

Ováde! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jinak plastová bedna s golou se odporoučela takže se gola přestěhovala do malý plechový a ta jest pod nohy platná jak mrtvýmu tatranka. Tudíž se ouvahy upnuly na dřevěnou rohož. No a než já to domyslel tys to zrealizoval. Asi jsme napojeni :twisted: Od teď tě považuji za své dementální dvojče :twisted: :twisted: :twisted:

No ale teď vážně.
Mam v plánu to vymyslet tak aby rohožka byla nějak přichycená. možná nějak na pantu aby šla nadzvednout a vymést pod ní brajgl. Ůplně na volno se mi to moc nelíbí. Stejně jako se mi nelíbila gola. Přecijen kdybych uvedl někdy nedejbože busa do kolostřešní kombinace tak dostat rohožkou (golou) do makeupu by nebyla žádná velká slast.

Otázkou zůstává jak by se při takový situaci chovala plechová pixla s golou, kladivo a kombinačky co se volně válí pod sedačkou velitele vozu....to už pak poletující dřevěná rohož nevypadá tak výhružně :-k

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

maxmax píše:Cválající Berta?
To myslis tuhle linou japonskou co sedela bez hnuti dva roky rozbita v podzemi? :roll:
Diky ni se zvedl rocni poplatek auta z $69 na $171 #-o
Přílohy
Bertha.jpg
Bertha.jpg (72.17 KiB) Zobrazeno 2144 x
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od maxmax »

Ten most měl přezdívku ,,Cválající Berta,,
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Milan NM
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 736
Registrován: 25 pro 2015
Bydliště: SK-Nove Mesto nad Vahom

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od Milan NM »

Cválající Gertie

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

...cokoliv...ja to znam jako " Tacoma narrow bitch".....ooo pardon ...bridge :D
Vwase nocni sichta...

Odpovědět