Bugatti

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Jano
vtipkár fóra flat4.org
Příspěvky: 177
Registrován: 04 bře 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jano »

Maličkosť zo súčasnosti
Obrázek

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

Pětišroub píše:Jsme rád, že jsem benzínovým znalcům mohl doporučit tuto neopakovatelnou událost. Já žádné fotky nemám protože se mi při prvním zaslechnutí Bugatti motoru, zahlédnutí nádherné Bugatti modři a poté co mě do nosu udeřila vůně spáleného oleje (ano Bugatti se vnímá všemi smysly) roztřásly ruce tak, že by případné fotografie nestály za nic..
...no je fakt,že sem tě tam objevil v dost zbědovaným,strnulým až užaslým stavu,ale mě se podařilo dostat do stavu stejnýho asi za zhruba pět vteřin...

...za svojí osobu ti veřejně děkuju za umožnění se zůčastnit,páč viděl sem toho už hodně,ale tohle řadim mezi Top Three...aneb zážitek na celej život...

...a ta vůně...ta byla skutečně luxusní...i v klidovým stavu...kov...olej a kůže...

...a detail...řadící páka,ruční brzda...a směr trasy...1000 Miglia(Tisíc mil)...teda vlastně na Dobříš... :lol:

Obrázek
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Jo byl to adrenalín páč v době, kdy se ve Zbuzanech zahřívaly motory k odjezdu na výlet tak Petr minul odbočku na Ořech a cestoval kdesi kolem Prahy...
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

[smilie=lol2.gif]

...no to byla luxusní záležitost...místo prvním sjezdem doprava...sem to dal dvakrát doleva...a světe div se...byl sem tam...ale se zpožděním deset minut,který zapříčinilo to,že mi dva krásný kousky jely naproti...až to málem vystřelilo pytle...

..odměnou pak bylo to,že když sem je honil směrem na Dobříš,páč sme se tam s malou Flat komunitou zakecali,tak sem jel poslední tři km jako člen kolony Bugatti...přede mnou...za mnou...až sem se málem propad do Západního Německa...

Obrázek
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13945
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

... a vůbec !

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...jenom neznaboh se může propůjčit k podobnejm kouskům... :wink:
You can't win 'em all...

black.tommy

Příspěvek od black.tommy »

Petr914 píše:...jenom neznaboh se může propůjčit k podobnejm kouskům... :wink:

není to první kus, který vidím...
v NSR jednoho času oblíbená přestavba, resp. stavba repliky

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8946
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

dokonce krátce po revoluci je stavěl nějaký pán tady v ČR, nedávno byla nějaká na prodej, dokonce na podvozku z Karmann Ghia, a jednu další jsem na fotce dával sem

Ale tady bych to fakt neprobíral, jestli se to donese k Ettoremu, tak se bude v rakvi točit jak na grilu...prosím zde jen originál Bugatti.
Obrázek

matesxxx
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 311
Registrován: 28 bře 2006
Bydliště: Benešov

Příspěvek od matesxxx »

Kdyby měl někdo zájem tak kamarád prodává tu stavebnici Bugatti 35 i s upraveným podvozkem z brouka.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

yahoďák píše:dokonce krátce po revoluci je stavěl nějaký pán tady v ČR, nedávno byla nějaká na prodej, dokonce na podvozku z Karmann Ghia, a jednu další jsem na fotce dával sem

Ale tady bych to fakt neprobíral, jestli se to donese k Ettoremu, tak se bude v rakvi točit jak na grilu...prosím zde jen originál Bugatti.
pokud vim, tak ten co ty repliky stavěl byl otec kámoše mýho kámoše a před dávnými a dávnými lety si hodil mašli...
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8946
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

tak s tou mašlí jsem to slyšel taky...a tím bych debatu o napodobeninách Bugatti zde ukončil a dál se věnoval jen originálním skvostům.

Letošní rok je na srazy Bugatti zřejmě mimořádně plodný, když pominu Czech Bugatti rallye z níž se stále vzpamatovávám, tak další mimořádná událost se konala na letošním festivalu rychlosti v Goodwoodu.

Tam jsem sice nebyl, ale bylo tam vystaveno hned pět *kusů ( z šesti dochovaných) nejlegendárnější Bugatti - Type 41 - Royale.
*(alespoň to píšou v reportážích, z těch fotek se to nedá přesně poznat)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Na snímcích je znát, jaký obrovský zájem tyto skvosty vyvolaly, neusále překáží lidi, ale zase díky osobám v okolí vyniknou monstrózní rozměry royale...
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

pozor, dneska, resp. zítra na ČT2 reprízujou

00:10
Proč ne?
Medailon Elišky Junkové (1981)

doporučuju nahrát a shlédnout, abyste věděli jaká to byla skvělá bugattibabička[/b]
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

http://www.youtube.com/watch?v=zv7ErtsSvTQ takhle to vypadá, když kolem vás jede auto, který už v roce 1928 umělo 220 km v hodině...
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...to mě chceš zabít čoveče?...

...ale já vim,jak na tebe...takže tady máš důkaz,že tvůj oblíbenec jí řídil taky... :lol:

Obrázek

...Tazio Nuvolari(v pruhovaným svetru)...závody v Cremoně 24.06.1928...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

přemejšlim co to třímá v ruce..asi nějakej spešl kanystr?..a pak už se jen nesl ulicemi města v oblaku prachu, obecenstvo šílelo, dívky zasypávaly závodníka deštěm čerstvých květů a mladíci vykřikovali..viva..viva Nuvolari...
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

Pětišroub píše:přemejšlim co to třímá v ruce..asi nějakej spešl kanystr?..a pak už se jen nesl ulicemi města v oblaku prachu, obecenstvo šílelo, dívky zasypávaly závodníka deštěm čerstvých květů a mladíci vykřikovali..viva..viva Nuvolari...
...vono to tak skutečně probíhalo...a létající Mantovan byl prakticky nejpopulárnějším pilotem,kterýho kdy Itálie měla...

...no a k tomu bazmeku...to je Honzo obrovskej trychtýř,páč se ho zrovna chystaj narvat do nalévacího hrdla,aby mohli doplnit palivo a vyrazit zpátky na trať...takhle vypadala zastávka v boxech... :lol:

...no a pokud by to někoho zajímalo...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Obrázek

Ettore Bugatti zemřel 21. srpna 1947
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...a tak se ještě svezem ne?...v dnešním supermoderním věku s dnešním supermoderním Bugatti Veyron...myslim,že se Veyron poved...

...spousta z vás zná...ale dá se to víckrát... :lol:
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Obrázek

nejedná se o stejný vůz co je teď na rodej v ČR, ale tomu se říká ultimátní uloženka :)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Odpovědět