Ebay a vse kolem nej

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Andy »

Pětišroub píše:eehm..jsem to jenom já nebo se vám v posledních dnech taky změnil systém vyhledávání na ebay?
Clovece mas pravdu. Chci vybrat kategorii a ne vzdy mne to pusti. Chci vybrat pouze aukce a hodi mne to zpatky do vsech kategorii. Bud to blbne, coz doufam, nebo to soudruzi nejak jinak nastavili coz je docela opruz.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Pětišroub »

při hledání výrazu VW Fridolin v sekci "vozy na prodej" mi to nehodí ani jeden odkaz, zajímavý :-(
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Andy »

Zadej Kaefer na Ebay.de a zjistis ze tam neni ani jedna nemecka polozka v aukci!!!!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Pětišroub »

jo takže v tom nejsem sám
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Andy »

Pětišroub píše:při hledání výrazu VW Fridolin v sekci "vozy na prodej" mi to nehodí ani jeden odkaz, zajímavý :-(
To je divny, ja zadal Hebmuller do stejne sekce a hodilo mi to 14 odkazu.........

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od maxmax »

Hele, koukal jsem na lodě, tam to funguje normálně :roll:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

mIc
Příspěvky: 23
Registrován: 01 pro 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od mIc »

Stejný problém v jiné části/kategorii. Pomáhá na to přístup pres jinou proxy, nebo jednoduše anonymouse.org
EBay tam ma chybu, ze by blokoval cechacky na německy eBay.de se mi nechce věřit.

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Andy »

Presto americkej funguje normalne

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Sam »

Zadal jsem v pátek požadavek na support na německou ebay ohledně problému s vyhledávání z českých IP s lehce konspirativním nádechem. Zatím nedorazila odpověď ale minimálně mnou uvedené klíčové slova už zase lze plně vyhledávat.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Andy »

No jo, uz to zase funguje :) doufejme ze to byl jen technickej problem

Kounect
Příspěvky: 191
Registrován: 05 dub 2011

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Kounect »

Odpověď na tuto otázku již dostali kolegové z AHC fóra, tak si dovolím kopírnout sem :

Thank you for your email concerning your search results. I have been looking into your issue as well as have been reading previous emails as well to determine if this is truly a browser issue, a technical issue, or if it has to do with your searches based on your location. Let me explain a little more in depth on this last one:
You have been opted into a new program in your country that will automatically filter your results to show only items that will ship to you. This program also allows for customer support via email to help with possible language barriers. This is part of our effort to improve the buyer experience internationally.
So when one of our representatives sees over 25,000 items, they are looking at it from here in our Customer Support center and based on their computers Internet Protocol address, it will show all because we are located in the same country. I hope this makes a little more sense on how search results are so different between what you may have been used to as well as previous representatives searches.
Thank you for being an amazing member of eBay and have a wonderful day!

Případně odkaz k hlubšímu průzkumu : http://www.autohificlub.cz/forum/13/165 ... s-ebayem/0" onclick="window.open(this.href);return false;
Brouk ´77

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Petr914 »

...když tam vlezu jako anonym...najde to kulový...když se přihlásim...najde to všecko...teda německej eBay...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Laco »

Jj e-bay už jede, jen bohužel ty šmejdi zrušili hvězdičkovou konverzi. Teď už se musí zadat přesný název. No a páč nejen němečtí soudruzi mají pro všechno 10 názvů, tak něco najít bude peklo :-(

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Sam »

Už jste zaznamenali, že došlo k hacknutí eBay a byla ukradena databáze uživatelů včetně hesel ?
Ve vlastním zájmu doporučuji změnit si heslo co nejdříve.

http://www.cnet.com/news/ebay-hacked-re ... passwords/" onclick="window.open(this.href);return false;
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

stahovac01
Příspěvky: 7
Registrován: 02 črc 2014

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od stahovac01 »

Zdravím,
chci se zeptat, na tento problém -
Ebay mi zablokoval dva mé účty (ten druhý jsem téměř nepoužil) a jeden účet mé přítelkyně, což opravdu nechápu. Bydlíme spolu, máme společný PayPal ale každý kupujeme své věci. Přišlo mi od něj toto:
After reviewing your eBay account, your inappropriate activity has raised serious concerns. As a result, we've taken the following action on your account:
- Your eBay account has been suspended indefinitely.
- Any open cases have been decided as seller wins, buyer’s fault.
- Item listings have been removed. A list of removed items is available further down in this email.

We take several things into consideration before we suspend an account, including account history and any previous actions.

Our actions are based on the following:




During the suspension you won't be able to use eBay in any way. This includes using another existing account or registering a new account. Any outstanding selling fees are due immediately, and any amounts that you haven't previously disputed will be charged to the billing method currently on file.

If you'd like more information on this decision, click the link below to directly contact eBay Customer Support.
(adresa)

Here are the listings that were removed:


We appreciate your cooperation.

Thanks,

eBay

Please don't reply to this message. It was sent from an address that doesn't accept incoming email.
Není na ně ani email a volat do US opravdu nechci, navíc se svou angličtinou bych se nejspíš nedomluvil.
Co se s tím dá dělat, aby účty opět obnovili? Nepochopil jsem z toho, ani proč to blokují, nejspíš jen proto že jich bylo víc - celkem tři.

Nějaká rada?

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Sam »

stahovac01 píše:Zdravím,
chci se zeptat, na tento problém -
Ebay mi zablokoval dva mé účty (ten druhý jsem téměř nepoužil) a jeden účet mé přítelkyně, což opravdu nechápu. Bydlíme spolu, máme společný PayPal ale každý kupujeme své věci. Přišlo mi od něj toto:
After reviewing your eBay account, your inappropriate activity has raised serious concerns. As a result, we've taken the following action on your account:
- Your eBay account has been suspended indefinitely.
- Any open cases have been decided as seller wins, buyer’s fault.
- Item listings have been removed. A list of removed items is available further down in this email.

We take several things into consideration before we suspend an account, including account history and any previous actions.

Our actions are based on the following:




During the suspension you won't be able to use eBay in any way. This includes using another existing account or registering a new account. Any outstanding selling fees are due immediately, and any amounts that you haven't previously disputed will be charged to the billing method currently on file.

If you'd like more information on this decision, click the link below to directly contact eBay Customer Support.
(adresa)

Here are the listings that were removed:


We appreciate your cooperation.

Thanks,

eBay

Please don't reply to this message. It was sent from an address that doesn't accept incoming email.
Není na ně ani email a volat do US opravdu nechci, navíc se svou angličtinou bych se nejspíš nedomluvil.
Co se s tím dá dělat, aby účty opět obnovili? Nepochopil jsem z toho, ani proč to blokují, nejspíš jen proto že jich bylo víc - celkem tři.

Nějaká rada?
Tam bude jistě nějaké závažné pochybení, úmyslné poškození, podvod, atp... Zřejmě si na tebe někdo stěžoval, řešil "issue" a ty jsi nereagoval. Obrať se na CZ zastoupení ebaye a zkus se domluvit s nimi.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

stahovac01
Příspěvky: 7
Registrován: 02 črc 2014

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od stahovac01 »

Nemám na toto zastoupení kontakt, ani jsem jej nikde nenašel... Mohl by zde někdo uvést nějaký kontakt na toto zastoupení prosím?

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Andy »

Staci pouzit strejdu Googla http://pages.ebay.de/cz/location.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A tak jak pise Sam, muselo se neco stat a to vicekrat, neco ne uplne koser, ze strany pritelkyne nebo tve, nevim, treba jste nekolikrat "nakoupily" ale nikdy nezaplatily? Sezen si nekoho kdo umi dobre anglicky at se na to podiva.

stahovac01
Příspěvky: 7
Registrován: 02 črc 2014

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od stahovac01 »

Díky, taky jsem to našel, jenomže nevím, zda je to aktuální - jediný email je tam na tiskovou mluvčí, která mi odepsala že pro Ebay už nepracuje, telefon totéž, takže si nejsem jist, jetli tam mám posílat něco klasickou poštou.... jiný kontakt už tam nevidím.:-(

Jediný ce se mohlo stát - hodně jsem si toho objednával a dost z toho nepřišlo. Takže jsem otevřel vždy když položka v daném termínu nedorazila kauzu. To jediné by mohlo být, ale Ebay mi důvod neudal... prostě mi zablokoval účet. Nebo se mu taky nemuselo líbit, že těch účtů máme víc (celkem tři, ale jeden z nich jsem použil asi jen pro dva nákupy)

Nicméně to zastoupení v ČR snad už ani není...

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Ebay a vse kolem nej

Příspěvek od Andy »

Otevirat kauzy jak na bezicim pasu (tak jak to u tebe chapu) neni zrovna nejstastnejsi vec. Zaplatil jsi vzdy predem? Zaplatil jsi vzdy v cas? Uvedl jsi spravnou adresu na kterou jsi k zastizeni? Odkud ty veci byli (nekdy to trva dele a nekdy se nekde zaseknou)? Tohle vse a dalsi je treba brat v potaz, a radu do budoucna: nejdriv se spoj s prodavajicim osobne nez to budes delat oficialne pres Ebay.

Jak dlouho jsi na Ebayi? Kolik mas referenci? Kolik jich je kladnych a kolik negativnich (pokud nejake jsou)?

Zkus jeste tohle http://topkontakt.idnes.cz/f/ebay-czech ... -o/373001/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět