T2b vnitřní zrcátko + těsnění šoupaček

Odpovědět
JirkaB
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 405
Registrován: 19 srp 2008

T2b vnitřní zrcátko + těsnění šoupaček

Příspěvek od JirkaB »

Ahoj lidi. Jak se prosím dá demontovat vnitřní zrcátko? Rád bych jej vyměnil, ale netuším jak jej sundat.
Jak jsou těsněné šoupačky ve spodní části? Na mých dole není žádné těsnění, a tak dovnitř pěkne táhne u sloupku, kde je vidět až na zem. Vrch a boky jsou těsněny těsněním na autě, ale na spodním prahu těsnění na autě není, asi ani být nemůže a na dveřích taky nic, ale tam mi přijde, že kdysi mohlo být. Díky za pomoc. Fotka, VW kód by pomohl. Díky Jirka
už máme busa T2b 1972, ovšem model 73

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: T2b vnitřní zrcátko + těsnění šoupaček

Příspěvek od maxmax »

Zrcátko odmontuješ prostým otočením, neboj, chce to trochu síly, ale nic nezlomíš! Těsněné má být vcelku, kolem dokola, dá se i koupit. :D
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: T2b vnitřní zrcátko + těsnění šoupaček

Příspěvek od Šíša »

Těsnění šoupaček je narozdíl odpředních dveří na karoserii. Kolem dokola je žlábek, i pod spodní kolejnicí. Tak tam to patří.

JirkaB
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 405
Registrován: 19 srp 2008

Re: T2b vnitřní zrcátko + těsnění šoupaček

Příspěvek od JirkaB »

Díííky. Zrcátko jde fakt vyndat a hrozně jednoduše. Pod kolejnicí je fakt drážka pro těsnění. Nové těsnění to nebude, neboť busík bude potřebovat do 2let návštěvu u klempíře. Pokusím se tam dát prozatím nějaké těsnění z "metráže". Jelikož jsem práce autoklempíře neznalý, tak kdyby jste věděli o někom z "Jeseníků", komu by se dal busík svěřit ... tak má práci a já o starost míň.
Chci pořídit vnitřní zrcátko den/noc ... máte někdo zkušenost? Zvýšený posez je nádhernej, ale i tak se mi někdy jeví, že by bylo zrcátko vhodné sklopit.
už máme busa T2b 1972, ovšem model 73

Odpovědět