Servis - Dudík (Olomouc) - zkusenosti

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Uživatelský avatar
Bluesdriver
Příspěvky: 71
Registrován: 02 říj 2012
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Servis - Dudík (Olomouc) - zkusenosti

Příspěvek od Bluesdriver »

Stručně: využívám pravidelně servis i e-shop a celkově spokojenost! Korektní jednání pro široké pole zákazníků.
M.j. nadprůměrně vstřícný přístup pana Dudíka i přes aktuální zdravotně-technický handicap! =D>
"Veterán je každé staré auto, které máme rádi"
Wolfsburg 1971 1302 S 1.6

Uživatelský avatar
lobovskiji
Příspěvky: 56
Registrován: 06 črc 2010

Re: Servis - Dudík (Olomouc) - zkusenosti

Příspěvek od lobovskiji »

Mam od neho kompletne novy motor, jedine co mi ostalo bol blok, ktory musel byt tiez upravovany.
Moja skuuusenost je iba pozitivna, nakolko spravil vsetko ako sme sa dohodli v pozadovanej kvalite.
Motor treba este trosku zabehnut a opatovne naladit, ale je to podstatne iny motor ako som mu tam doniesol.
VRELO ODPORUUUUUUCAM =D>

Uživatelský avatar
Bluesdriver
Příspěvky: 71
Registrován: 02 říj 2012
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Servis - Dudík (Olomouc) - zkusenosti

Příspěvek od Bluesdriver »

lobovskiji píše:Mam od neho kompletne novy motor, jedine co mi ostalo bol blok, ktory musel byt tiez upravovany.
Moja skuuusenost je iba pozitivna, nakolko spravil vsetko ako sme sa dohodli v pozadovanej kvalite.
Motor treba este trosku zabehnut a opatovne naladit, ale je to podstatne iny motor ako som mu tam doniesol.
VRELO ODPORUUUUUUCAM =D>
...jasně, naše vozy se tam zrovna míjely...málem jsem si vykroutil hlavu...super zvuk! =D>
"Veterán je každé staré auto, které máme rádi"
Wolfsburg 1971 1302 S 1.6

honzik.brouk
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 361
Registrován: 17 srp 2017
Bydliště: Tam kde to mám rád....

Re: Servis - Dudík (Olomouc) - zkusenosti

Příspěvek od honzik.brouk »

Musím sem zadat špatnou referenci,protože se mi opakovaně stalo,že při objednávce přes e-shop,mi přišly jiné díly než jsem měl objednány a nebo opakovaně v objednávce něco chybělo.A to ne jednou,tak že za mě rozhodně ne!! Radši objednat jinde.

Odpovědět