Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Uživatelský avatar
Hrošík
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 517
Registrován: 06 zář 2006
Bydliště: Nedaleko

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od Hrošík »

Jsme opět jednobarevní - lakováno zadní čelo, kapota, oba blatníky a spodky světel. Opraven zlomený a lehce bouraný blatník. Perfektně namíchaná barva (znalci vědí, že s bílou to není jednoduché). Dodávka do tří dnů, cena vážně rozumná. Jedním slovem: skvělé. Děkujeme!
Přílohy
20120713_221235.jpg
Bug 1966 crossover PastellWeiss L90D
Duc 1999 SS caferacer SchwarzMatt

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13945
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od Herbie »

Další kladná reference
bylo to rychlejší než jsem čekal a cena velmi slušná
celolak, včetně výměny a přesklení zadních pátých (tedy v tomto případě třetích) dveří.

Obrázek
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Hrošík
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 517
Registrován: 06 zář 2006
Bydliště: Nedaleko

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od Hrošík »

Po výborných zkušenostech s předchozím lakováním jsem se nebál požádat o něco výrazně většího - celolak. Dívat se Dejvidovi pod ruce mi činilo veliké potěšení - jsem si jistý, že je brouk v těch nejpovolanějších rukou. Těším se na výsledek...
Přílohy
Dejvid_Ref.jpg
Bug 1966 crossover PastellWeiss L90D
Duc 1999 SS caferacer SchwarzMatt

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od maxmax »

Tak dneska jsem zařil velké zklamání ! Pro jednoho zákazníka dělám kompletní vnitřek do T2b, Potahuju i sedačky, zadní byly v zoufalém stavu, takže po rozebrání jsem nechal kostry opískovat v Horních Počernicích, a protože to spěchalo, a venku byla ještě zima, vzal jsem to rovnou k Dejvidovi. Bylo potřeba něco málo povařit, a něco málo obrousit, (což mi Dejvid velmi ochotně zmáknul), a stříknou na černo.Když je zakázka, proč nenechat vydělat i ostatní, že? Když jsem si pro to přijel, hodil jsem kostry do auta, a mazal domů. Tam jsem zjistil, že nástřik se zatraceně nepovedl , že to bylo steklé, to nic, jsou to jen rámy, ale že spodky nebyly dostříkány vůbec to byl docela problém. Musel jsem sedačky do konce týdne odevzdat, takže jsem zajel do OBI ,koupil velkej sprej, zatáh to do dílny, celou jí zasmrděl,až holky protestovaly, že jdou domů #-o No opravil jsem to, a sedačky smontoval. Vypadalo to docela k světu. Dneska jsem se stavil za Dejvidem, a vyčinil jsem mu, ale ouha, stříkal to prý sám pan šéf !!! Tak říkám, že by bylo kulantní kdyby mi jako vrátil nějakou kačku (500) A on mně normálně vyfakoval, že v žádným případě, že na to padlo 6 deci barvy, tak co bych chtěl. Takže, že něco zkurvim, to se může stát každýmu, že? Ale následný přístup mne tak rozladil, že jsem se rozhodl se o to podělit.Ty světlý místa, to nejsou odlesky, ale holý kov :roll:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od loufes »

Hele Maxi,z toho si nic nedělej,nechceš přeci v dnešní době když si něco zaplatíš,tak kvalitně odvedenou práci...dneska to tak vůbec nefunguje,mohl bych se tady o tom rozepsat,ale vydalo by to snad na román a to nechci.Co si dneska neuděláš sám,tak to nemáš.Mám spoustu špatnejch zkušeností,za co si dneska rádoby živnostníci nechávají zaplatit...no je mi z toho ouzko,radši jdu spát....
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5297
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od lišák »

Něco podobného se nám stalo s některými díly na Evžena v lakovně Auto Hybeš, kde mě předtím lakovali MBX a v pohodě. Když jsem na to upozornil tak mě "mistr" lakýrník řekl " no jó, vždyť to tam nebude vidět, to já se přeci nebudu kvůli tomu ohejbat" #-o . Dal jsem mu to předělat a tak z toho pro jistotu udělal ocucanej bonbón. Bylo to to poslední co jsem mu nechal dělat. Je to prostě o konkrétních lidech a ne o firmě.
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od maxmax »

Já vím, mně se taky stane že občas třeba ulítne šití, nebo zdobení, hlavně ve spěchu, ale rozhodně bych si nedovolil když na to zákazník poukáže, mu říct že má holt smůlu, spíš řeknu že se omlouvám a dám slevu sám od sebe...
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Berušta
vrchní pařanka
Příspěvky: 476
Registrován: 26 dub 2004

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od Berušta »

no vidíte, to já byla zas naoplátku nadmíru spokojena.. ne tedy s tím, že jsem vůbec musela dávat auto lakovat, ale když už to tedy jednou bylo potřeba, tak to dopadlo nad míru mého očekávání. Navíc velký dík za přesně trefený odstín matného hnusného sešlého laku!

PŘED:
Obrázek
Obrázek

PO:
Obrázek
Obrázek
[smilie=jae4.gif]

...krásný a lesklý lak je nuda! :wink:

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od maxmax »

No, mně to taky překvapilo, po všech těch kladných referencích, ale hlavně mne zklamal přístup pana šéfa :(
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13945
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od Herbie »

ono jde taky o přístup zákazníka :) ..... ze své praxe znám mnoho arogantních potížistu kterým jsem už z principu nevyšel vstříc a odmítl s nimi cokoliv řešit.

Každopádně z toho plyne naučení, drobný blbosti si doma nastříkejte v gáráži sprejem
ale lak na celý auto firmě Hájek klidně svěřte
:)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od maxmax »

Herbie, já neříkám,že nesvěřovat, já si rozhodně taky nepřipadám jako potížista, a už vůbec ne arogantní, a když to pan Hájek nechtěl dělat, měl to nechat udělat Dejvida, a ne to odfláknout, a ještě být arogantní na mne, že jsem to nepovažoval za dobře odvedenou práci, když on tam nalil 6 deci barvy, a taky jsem psal, proč jsem to k nim dával, a taky,že nepovést se může každému, jde o ten následný přístup.
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od Pětišroub »

následný postup měl být, že když jsi zjistil nedostřiky, což se prostě u takhle složitý konstrukce stát může celkem snadno, měl jsi to tam odvézt, a žádat nápravu. Pokud jsi to docmudil sprejem a pak chtěl zpátky peníze, tak bych ti ten prostředníček ukázal rovněž.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od maxmax »

Všechno jsem to popsal, i proč jsem to neodvezl zpátky [-X jediná moje chyba byla, že jsem důvěřivej blbec, a nezkonroloval jsem to už v lakovně, ale kdo by takovou věc kontroloval, po těch referencích :roll:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od Skid »

Musim dat kladnou referenci. Daval jsem jednu malickost a jsem s ni nad miru spokojen. ;-) Dejvid fakt umi. =D>
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
Hrošík
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 517
Registrován: 06 zář 2006
Bydliště: Nedaleko

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od Hrošík »

Splněnej sen. Kvalita přípravy pod lak i finálního lakování předčila veškerá má očekávání, ten lak je prostě perfektní. Dejvide, Ráďo, Pavle, díky za vše! Jsem celkově hrozně spokojenej, jak s přístupem, tak s výsledky vaší práce.
Přílohy
IMGP9347.jpg
IMGP9347.jpg (51.34 KiB) Zobrazeno 9254 x
Bug 1966 crossover PastellWeiss L90D
Duc 1999 SS caferacer SchwarzMatt

Curda
Příspěvky: 16
Registrován: 19 úno 2010
Bydliště: Praha

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od Curda »

Včera jsem se byl optat na lakování buse. Bohužel prý se mám stavit za rok :cry:
Multivan T3, Golf II - obě TDI

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4769
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

Curda píše:Včera jsem se byl optat na lakování buse. Bohužel prý se mám stavit za rok :cry:

Vyplatí se počkat...
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Curda
Příspěvky: 16
Registrován: 19 úno 2010
Bydliště: Praha

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od Curda »

Kdyby to bylo půl roku, tak ok, ale taky bych chtěl jezdit někdy : o)
Multivan T3, Golf II - obě TDI

Uživatelský avatar
Samba
inzertní poeta
Příspěvky: 6126
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Kladno

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od Samba »

zkus bobo, bobu, bo boba z Jihlavy.. kdybys chtěl vědět jak maká, tak se koukni na jeho sambu tu na flatu..
kontakto.. 567 310 701
604 721 072

Curda
Příspěvky: 16
Registrován: 19 úno 2010
Bydliště: Praha

Re: Autoslužby Pavel Hájek - lakovna

Příspěvek od Curda »

Diky za kontakt. Mas s nim nebo mate nekdo zkusenost?

Diky
Multivan T3, Golf II - obě TDI

Odpovědět