Prihody s broukem

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4770
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

no ja mam rad doutniky a vinecko ...ktomu 30dk syru a je mi dobre
takze me asi nemas rad :D
vaahaa :twisted:

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8946
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

Prďte na to, zde jedna moje příhoda s broukem, která sem na rozdíl od hulení patří:
Měl jsem brouka automata, keterej má mimo jiné tu vlastnost, že když máte zařazenou rychlost, tak se od volnoběhu sám rozjíždí a na ten volnoběh taky malou rychlostí jede. Jednou v zimě (na sněhu) jsem zaparkoval kolmo k chodníku (zadkem) mezi auta a šel k mámě na návštěvu. Než jsem se vrátil, tak shrnul někdo na cestě sníh, takže jsem měl před předníma kolama hromádku a nemohl jsem vyjet - zadní kola se pořád protáčela, když jsem mu naložil, bylo to ještě horší - a co dělat bez spojky, když se to nedá dávkovat?? Dostal jsem spásný nápad - natočil jsem kola do rejdu, zařadil pomalou rychlost, kola se protáčela, já vylezl z auta, přivřel jsem dveře, brouka vpředu chytil za nárazník, pomohl jsem mu přes tu hromádku, když ke mě dojely dveře, tak jsem si nastoupil, dal tam rychlou a tradá pryč. Jestli se někdo díval, tak asi do dneška nechápe.
Jo v týhle souvislosti jsem si vzpomněl na stořku, jak dva zaměstnanci stavební firmy kde pracuju (nebudu říkat, jaké jsou menšiny, to by byl rasismus) šli do AAA a očumovali tam auta. Načež se zastavili u něčeho co bylo v automatu a jeden povídá: "hele automat, za 60 talířů, to je dobrý" a ten druhej na to: "automat jó, to jako jezdí samo??" Fakt nekecám, to je krutá realita....

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

Pavlínka píše:To Kvak:to heslo je sice super ale bohužel mám pár kamarádů, naštěstí nebroukařů který se tím dost řídí a pak se vytahujou jak se zhulili a policajti jim dávali dýchat - velká sranda...
Vo řízení zhulenej ani slovo

Když je prostě někdo debil, tak je debil, a? hulí nebo ne....

"lítání" v brouku (ani jinym autě) bych si nedal...

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4770
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

to yahodak:"hele automat, za 60 talířů, to je dobrý" a ten druhej na to: "automat jó, to jako jezdí samo??" Fakt nekecám, to je krutá realita....



ne ne to neni mozny :shock:
tak to je hukot :D
vaahaa :twisted:

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8946
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

..příhody - a nejen s broukem

Příspěvek od yahoďák »

To Vaahaa: ale je, já nekecám. Představ si, že jsem jednomu nechal zamést chodník, kterej byl ve sklonu. A co myslíš - protože jsem mu to řekl dole, tak vzal koště a zametal směrem nahoru, normálně to hrnul do toho kopce před sebou - tak proč by potom automat nemohl jet sám?? :)

Taky jsem jednou přilítnul na stavbu broukem a měli mi naložit nějakej vercajk a hadry. Samozřejmě se postavili dozadu k motoru - a to bys řek, že i malý dítě pozná, kde ta věc vrčí.....

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4770
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

ted si uvedomuju ze v jednom servisu na tema "proc nemam v aute topeni" mi nabizel topeni ze zigulika.......no coment
vaahaa :twisted:

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8946
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

není to přímo příhoda s broukem, ale skoro...
tuhle mi Samba posílal balíček s nějakou maličkostí na brouka a napsal oslovení:
Broukař
Jirka S......
Paní na poště mi to podala a že jí to ještě musím podepsat na archu, tak hledá, hledá... nic a pak povídá jéé, voni vás tady pane S..... napsali jako pan Broukař, tak se mi prosím, podepište jako Broukař, já bych Vám to jinak neměla dát :lol: ...ještě, že mě zná, jinak jsem měl prd a Samba by byl naštvanej, že se balíček vrátil... to je materiál na tý poště co :shock:

Uživatelský avatar
Marek
adoptivní táta kalifornie
Příspěvky: 138
Registrován: 25 bře 2004
Bydliště: Pchery

Příspěvek od Marek »

Tohle je příhoda s Busem, ale snad to zkousnete :). Jel jsem asi ve dvě ráno poněkud divočeji pomalovaným busem T255 (s plyšovým psem cca 30x10x50cm přimontovaným vepředu na masce) nočním Libercem. Vtom za mnou modrá světla policejní felicie a dva mladí policisté v ní. Vzorně jsem zastavil a ukázal potřebné doklady. Poté chtěli vidět, co vezu. Ukázal jsem karimatku, spacák, nářadí atd. Všimli si krabice s promítačkou filmů na 8mm. A začali se (asi od vlivem stejnojmenného filmu) zajímat o obsah kazet s kotouči. Začal jsem tedy barvitě popisovat děj :wink: Pánové ustáli "Vlka a zajíce na staveništi", "Vlka, zajíce a olympiádu 1984" a "Vlka a zajíce - automobilovou honičku". Teprve poté jsem byl vyzván, abych neblbnul a raději jim ukázal motor. Při cestě směrem k zadní části vozu jsem byl rázně zastaven, abych nikam neutíkal, že jsme ještě neskončili. Vysvětlil jsem jim, že tohle auto má motor vzadu. "To je ale blbý auto", řekli. Pak chtěli vidět výrobní číslo, ale neměli baterku a nechtěli se ušpinit lezením pod vůz. Když už asi po půlhodině otravování nemohli nic najít, jali se mně prudit za toho psa. "To vám přece nemůže chladit, když to máte na mřížce od chadiče". Ukázal jsem jim, že za mřížkou žádný chladič není. "Jak to?" "Chladí ho vzduch, jako motorku", povídám. "To je ale blbý auto", řekli. Po další půlhodině už bylo evidentní, že mě se psem odjet nenechají. Řekl jsem, že ho sundám, pokud dokážou vymyslet alespoň jeden jediný rozumný důvod, proč by tam pes neměl být.
"Koukněte se pane řidič; vemte si, jak by to asi vypadalo..." povídá asi po dvou minutách usilovného přemýšlení chytřejší policista a ukazuje přitom na blikající felicii, "... Kdybysme takový psy vozili na autech my!" :twisted:

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

nahoru! víc historek!
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Příspěvek od john »

Podobna historka,ked som opustal republiku,colnik chcel vidiet kufor / variant 1600 TL /,tak som siel dopredu a on na mna,ze chce vidiet KUFOR!
Ja nervozny a okamzite nasrany mu hovorim,ze nech sa podiva do tej prdele,co zrovna otvaram.Potom sa podival dozadu a hovori kde mas kurva motor?Ja mu hovorim,ze to je vetron.Tak ma to stalo asi 2.5 hodiny cakania na vybavenie.

Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 67
Registrován: 03 bře 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rado »

Marek a John 100 bodů!!! :axe:

Uživatelský avatar
FEVER
ex fever.pitch
Příspěvky: 461
Registrován: 07 črc 2004
Bydliště: Jince, jsem-li pozván neodmítnu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FEVER »

Tomu nebudete věřit. Můj první Vwílet na technickou kontrolu. Tam jsem dorazil za pět minut čtyři a byl vyhozen :oops: No když už jsem ujel 20 kilometrů tak sem zajel navštívit známého na sídliště. přijedu vypalovací barva pěkně zakouřila, tak sem otevřel motor a všimnul si strejdy kterej se hrabal ve svým motoru. Přibouchnu kapotu, nezamkám a du navštěvovat. Po chvilce se vrátím a startuju :D ... startuju :? a startuju :evil: až vytluču baterku... to už se ten strejda musel někde bavit jek lítám kolem auta [smilie=curtain.gif] [smilie=rofl5.gif], pouštím z kopce, Přijela mi rodina a znova startuju silnou baterkou a nic. Prolez sem motor a všechno na svých místech. No, řekněte mi kdo z Vás teď ví co s tím je :?: Nebudu Vás napínat, šahnul sem na kabel k cívce a byl jenom tak jako nasazen v prachovce, a protože by to přece ještě mohlo házet jiskru tak byl řádně zapatlán vazelínou... :shock: Lidi sou k***y.

Add2 Napadul mě vlastní blbej for: Co třeba někomu na všech čtyřech kolech štelovacím šroubem roztáhnout pakny na maximum, no není to hnus?

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

Prachbídná závist, že ti to jede a jemu ne.

Mauglí
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 669
Registrován: 16 srp 2005
Bydliště: Opava

Příspěvek od Mauglí »

VW181 píše:Aby byla větší sranda, beru do auta i kamarády nebroukaře.
Na jednom Jesenickém sraze se jeden kamarád z noční diskotéky zatoulal a nemohli jsme ho najít. Nad ránem se objevil, ale kde spal nevěděl.
Když jsme pak prišli ráno k autu, tak bylo jasno. V Kaďouru bylo cosi, co žaludek nestrávil. :?
Nic méně, dneska je z nej broukař, svoje auto dodělává po renovaci a já se těším, že se svezu na sraz ....... :twisted:
No berte,ještě že jsi to řekl,tak diplomaticky. :oops:

Uživatelský avatar
FEVER
ex fever.pitch
Příspěvky: 461
Registrován: 07 črc 2004
Bydliště: Jince, jsem-li pozván neodmítnu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FEVER »

Kdyby někdo znal příběh Krystýnky mohu mu k němu dopsat konec...
Co vím tak měla nějaké samolepky ze srazů tak by, mohla být známá :roll:

( v horní část zadní kapoty zlatá písmena "krystýnka" )

Obrázek

Uživatelský avatar
FEVER
ex fever.pitch
Příspěvky: 461
Registrován: 07 črc 2004
Bydliště: Jince, jsem-li pozván neodmítnu
Kontaktovat uživatele:

příhoda

Příspěvek od FEVER »

To by byla krása kdyby se zlodějum a vandalům sekala ruka :evil: nebo alespoň prst... to by byla satisfakce, že mi šáhnul na auto :?

To by ste nevěřili co se mi stalo. Parkuji a odcházím za zábavou. podotýkám, že na parkovišti pod lampou vedle archivu střeženého kamerou :shock: Vrátil sem se pozdě večer nebo brzo ráno a vysklená větračka... odemčený dveře. A to mi právě vrtá hlavou... nějakej smažka, zevl jeden zfetovanej ku*va se dostal dovnitř a nevzal drahý nářadí, rádio, baterku, benzín, hever ani pitomou škrabku na led:-)... nechápu? Že by nevěděl o poličce pod volantem?

ObrázekObrázek
Baculatý porsche

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8946
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

tahle nemilá příhoda mi připomněla jednu mojí prastarou:

Jedu si takhle po Nuslích broukem a proti mě jede žlutej brouk s německým číslem....bliká, mává, dobrý čau, mávám taky a jedu.....řidič mává nějak zběsile a otevírá dveře...že by něco chtěl?...tak jsem zastavil a mladý pár němců mi ukázal, že mají vysklenou větračku, zrovínka jako fever.pitch, akorát oni udělali tu chybu, že v autě nechali dvě tašky s hadrama a tak....to se v Nuslích nevyplácí....a jestli nemám okénko...komm mitt...dojeli jsme do garáže, tam jsem ze shnilých dveří opřených v koutě vyškubnul sklo, zalisoval do jejich rámečku větračky...und tschusss....

Uživatelský avatar
lucky bus
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 543
Registrován: 08 úno 2006
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucky bus »

sekat mlátit :axe:
VW West http://www.flat4.org/forum/viewtopic.php?t=8878" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vwwest.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
FEVER
ex fever.pitch
Příspěvky: 461
Registrován: 07 črc 2004
Bydliště: Jince, jsem-li pozván neodmítnu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FEVER »

Každej kdo v životě viděl jakýkoli klíč pochopí, že zámek šroubovákem neotevřeš :roll: A tenhle můj zloděj když to pochopil, z naštvání rozbil okno (taky to mohl udělat hned, zbyl by mi zámek) doufám že ho to alespoň bolelo :)
Baculatý porsche

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

Jedna naša príhoda
asi cca pred 10rokmi som požičal kamošom zváračku s CO2.
Naložili si ju pekne do busíka a tradadá domov na pol ceste v
našom regione ich haltli policajti.
Samozrejme klasická kontrola až kým neuvideli zváračku.
Jeden sa pýta ;čo to je ?
kamarát : zváračka s CO2
policajt : pane keď dobre viem tak toto sa má prenášať v ochrannej atmosfére bude to za 500
kamarát : :roll: horko ťažko ho ukecali že to má pomýlené ale aj tak zaplatil 500- ani nevie začo asi pre urazenú pýchu pána policajta.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Odpovědět