s Broukem? Jedine v zime...

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Příspěvek od Šíša »

Hihi... exhumace stareho temata :oops:

Nevim jak u vas, ale tady v Teplicich je slusnej snih a co lepe... nejak to i pod nim namrzlo :lol:

Takze cesta z prace - 4.5km - ktera za normalnich podminek trva cca 7min mi ted na letnich pneu trvala cca 30min :twisted: Asi se dam na drift :D

Jezisek mel/ma sice za ukol dovalit zimni pneu,... ale nejak mu asi stavkuje dodavatel :evil: Ale takhle naposled jsem se vyblbnul se S100. Kdyz to porovnam s tim, ze jsem dnes najel cca 300km s firemakem, ketrej ma ABS, protikluz, hlidani trakce a co ja vim(nuda a nuda na snehu, na parkoviste jsem ani nezajizdel :( ) tak cesta dom byla slusna 8) :twisted:

PS: akorat by mne zajimalo, proc po pul hodinove jizde na "dvojku" a v klidu, zadne pretaceni, na poslednich par krizovatkach vzdy pri pohodovem vyrazeni a sundani nohy z plynu chcipne... asi ho neco boli chudinku :? ... podivame se na nej(temata jsem prolezl, tak nejake info je, ale ne moc k veci)

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Příspěvek od Lugen »

možná tato rovnice: ohřátej sitič + studenej motor = zdech
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Příspěvek od john »

Lugen :
proc po pul hodinove jizde na "dvojku" a v klidu, zadne pretaceni, na poslednich par krizovatkach vzdy pri pohodovem vyrazeni a sundani nohy z plynu chcipne... asi ho neco boli chudinku :?
Po polhodinovej jazde na dvojku motor nemoze byt studeny...

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Příspěvek od Šíša »

tak tak. :? Ale jinak v poho, naskoci na cvrnknuti 8)

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

john píše:Lugen :
proc po pul hodinove jizde na "dvojku" a v klidu, zadne pretaceni, na poslednich par krizovatkach vzdy pri pohodovem vyrazeni a sundani nohy z plynu chcipne... asi ho neco boli chudinku :?
Po polhodinovej jazde na dvojku motor nemoze byt studeny...
hele, me to delavalo take (a mozna zase bude delat). Ono kdyz se to mele i na hodne dole, tak i po pul hodce to nemusi byt uplne prohraty. Na volnobeh se taky neohreje.
Coz me onehda docela zaujalo. Od ty doby co mam kontrolni spinac otevreni klapek (vypina cca 1/3 otevreni), tak jsem zazil par zajimavych momentu. Kuprikladu ze brouci motor vyrazne lepe chladi pri 110 na dalnici nez pri 50 po meste apod.
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

sSATYRr píše: Ono kdyz se to mele i na hodne dole, tak i po pul hodce to nemusi byt uplne prohraty. Na volnobeh se taky neohreje.

Kuprikladu ze brouci motor vyrazne lepe chladi pri 110 na dalnici nez pri 50 po meste apod.
Trošku si protirečíte pane.

Moja skúsenosť je z motora na stojane taká že pri 1700-1900ot/min sa motor bez dog house zohreje na pravej strane ľahúčko a na ľavej si spáliš ruku cca po 20min.Samozrejme termostat už je otvorený.

Z dog house sa za zen istý čas ohrejú obe strany skoro rovnako. Na hlavu sa dá položiť ruka ale termostat je tiež otvorený a vetrák chladí.

Pri "popojíždení" ten motor najskôr uvaríš. Hlavne v lete.
Preto sa už nikdy nezapojím do "vláčika" na zrazoch , policajt v predu ide 30km/h a motor ide zošalieť.

Všetko záleží na otáčkach motora od ktorého je hnaná vrtuľa ventilátora.
Samozrejme treba k tomu pripočítať vonkajšiu teplotu,odizolovanie motora v karosérii,dobre urobenú plecharinu motora atď ...
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

plnej souhlas.
zapomnel jsem dodat - v zime, samozrejme. :wink:
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Odpovědět