Reklama na Flat4.org

témata týkající se provozu fóra: "jak vložit obrázek", "kniha přání a stížností" atd.
Uživatelský avatar
SkejT
Příspěvky: 187
Registrován: 23 črc 2007
Bydliště: pod Pradědem

Reklama na Flat4.org

Příspěvek od SkejT »

chtel bych smerovat muj dotaz na lidi kteri urcite budou vedet odpoved
Obrázek
Muze me to nekdo vysvetlit,dekuju
Doufam ze ta komerce nebude mit dlouhe a silne koreny :cry:
asi prvni vlastovka ........
Obrázek
Naposledy upravil(a) SkejT dne 16 úno 2009, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Odpovím, i když bych nemusel. Naopak SkejTe, vlaštovek bude přibývat, sponzoring fóra je naprostý standard, kdybys byl pamětníkem, tak bys věděl, že cosi podobného už tady v minulosti fungovalo a světe div se, nikoho nenapadlo to tenkrát komentovat. Nezaváděj tady vůli lidu a spíš si sám řekni "čím jsem připěl , aby fórum flat 4 bylo o něco lepší?"
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
SkejT
Příspěvky: 187
Registrován: 23 črc 2007
Bydliště: pod Pradědem

Příspěvek od SkejT »

to me jako odpoved stacilo,
asi zde nekteri neradi vidi i jine nazory,nez ktere chteji dotycni videt.
Muzete muj ucet smazat,vcetne vsech prispevku kdyz to nekterym lezi v zaludku.

Nashledanou

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

toto forum je ako vsetko na svete / NIEZADARMO / sice sa to zda ale je to asi inak...
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Mirek
Příspěvky: 226
Registrován: 20 čer 2008
Bydliště: stř. Čechy, Kokořín

Příspěvek od Mirek »

Pětišroube a všichni ostatní, co se podílíte na provozu flat4.org : Todle neskutečně komerční fórum okamžitě zrušte, to jak tu chcete jenom rejžovat peníze je hnus !

Hm, to je dost špatný, že někdo takhle může uvažovat. Vzhledem k tomu, jak je toto fórum obsáhlé, vyžaduje od Vás všech poměrně dost práce. To že byste měli ještě chod fóra plně platit ze svých kapes je silně na hlavu, proto klidně reklam přidejte. A kdyby Vám náhodou měla nějaká koruna zůstat, jedině dobře. Velká spousta lidí našla co hledala právě díky tomuto fóru a právě Vaší práci.

A ještě jedna věc - fórum flat4.org patří rozhodně k těm lepším fórům o (starejch) autech.

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

adblock:
flat4.org#TABLE(class=forumline)(width=100%)(height=130)
flat4.org#TABLE(class=forumline)(width=100)(height=35)

jeste by to mohlo vic blikat a rvat..
spise me mrzi, ze tohle nahradilo moznost rychle vyhledavat googlem na foru...

navrhuji ze by 300 procent plochy kazdyho prispevku mohla byt adsense reklama.
Naposledy upravil(a) sSATYRr dne 15 úno 2009, celkem upraveno 1 x.
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

je to dobry, Satyr se hlasi jako sponzor :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

fakta v kostce:

- financovnání z reklamy je běžné na všech free projektech a médiích
- není možné požadovat od jednotlivých uživatelů poplatky na provoz a údržbu fóra.
- o reklamu na f4 je dlouhodobá potávka
- reklamní systém je na rozdíl od jiných médií typu TV, radio, atp. naprosto jednoduše odfiltrovatelný. Koho reklama nezajímá nebo ho dokonce i uráží, může si ji vypnout.
- každý, kdo něco napíše na f4, tak koná s vědomím, že své dílo poskytne ostatním. Není tedy možné požadovat vymazání všech příspěvků, témat, atp.
-dobré fórum se nepozná podle absence reklamy, ale podle příspěvků uživatelů a množství relevantních informací.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

reklama ano ci ne - to, ze je o ni zajem, neni argument. Soucasny zajem je narvat reklamu uplne vsude, i do nejintimnejsiho soukromi 24/7.
Jsem ochoten klidne na provoz fora prispet, jen abych se nemusel divat na ty chaby graficky ramecky v hlavicce, jez delaji sumarsky protipol dustojnemu flat4 logu. Kdysi se diskutovalo o vzhledu flat4, nyni k onomu "teplakovemu" looku jeste pribyly noblesni samodomo "nasivky", protoze mi za to zaplatej par kacek, aby ty teplaky jeste par let vydrzely.
Kdyby Ferda P. razil obdobu hesla "forum je hlavne o informacich" - "auto je jenom o tom, dostat se z mista A do mista B", tak dneska po tech jeho vytvorech nestekne ani pes.
Opravdu mi neni jedno, jestli urcity obsazny zdroj exkluzivnich informaci dostavam na umastenym cyklostylu nebo v upravene publikaci / svou oblibenou hudbu posloucham z prepalovanyho CD euroshopper pocmaranyho fixou oproti originalu s vypravnym bookletem.
V kulturnim prostredi vyrusta kulturni clovek.
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
hugo
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 795
Registrován: 30 zář 2006
Bydliště: Babiččino údolí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

sSATYRr píše: Jsem ochoten klidne na provoz fora prispet, jen abych se nemusel divat na ty chaby graficky ramecky v hlavicce, jez delaji sumarsky protipol dustojnemu flat4 logu.
Jsem zastánce tohoto názoru :idea:

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Jako autor reklamniho engine do phpbb musim namitat, ze reklamni bannery jsou implentovany schvalne tak, aby na ne zabral v defaultni konfiguraci jakykoliv pozirac reklamnich stripu.

Kód: Vybrat vše

http://*/ad/*
To vam opravdu vadi reklama zde, ale nevadi vam na jinych strankach ?
Mne osobne vadi reklama vsude a proto ji mam vsude blokovanu. Ano i zde na F4 a nemam s tim problem.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

No já myslím,že komu ta reklama vadí,ať na ni nekliká! Jinak,obrázek to pohoršující rozhodně není! A když se to bere kolem a kolem,všechny příspěvky ve kterejch ukážeme co umíme,nebo co dokážeme zařídit (vyrobit,spravit........) jsou vlastně reklamou............... :shock:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
ovalisimus panornik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1841
Registrován: 12 led 2007
Bydliště: Nebušice

Příspěvek od ovalisimus panornik »

S reklamou na foru nemám žádný problém, je to především věc provozovatele a jen ho šlechtí, že připouští tohle rozumbradský kvákání..
Jediné co mne občas popudí je předhazování nezištné a náročné práce lidí, kteří se o forum starají.... věřím, ale především věřím, že to dělají dobrovolně, rádi s jistou mírou naplnění... pokud ne, je to jen jejich volba....
Mou přidanou hodnotou jsou informace a kontakt, pokud cenou je reklama, je to jen dobře, jestli dokonce zůstane něco navíc, tak gratuluji a vlastně mi do toho nic není.

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

Sam píše:To vam opravdu vadi reklama zde, ale nevadi vam na jinych strankach ? Mne osobne vadi reklama vsude a proto ji mam vsude blokovanu. Ano i zde na F4 a nemam s tim problem.
Na jinych strankach se tezko mohu pokusit neco ovlivnit, navic flat4 neni vetsinove anonymni masa s nekolika notorickymi diskutery.

A to, ze implementuji reklamu do enginu a nasledne zverejnim postup, jak ji uplne blokovat, mi prijde pomerne schizofreni, investor se nazere a uzivatel zustane cely. Neni to fer ani k jednomu z nich. :wink: To racte prosim rovnou udelat checkbox do profilu, kde bude potreba zatrhnout: Ano, chci zobrazovat reklamu. Nehlede na to, ze ne vsechny pozirace reklamy jsou plne univerzalni, v pripade pristupu z mobilu ci nekterych prohlizecu (nehodlam pouzivat ani lokalni proxy) jsem nucenej proti sve vuli stripy sledovat.

Pokud je provoz fora natolik ekonomicky narocna zalezitost, klidne bych opravdu treba na BVP zavedl ucastnicky poplatek 100, 200 Kc, jez by sel na vyhradne na provoz fora.

A pokud je reklama opravdu takova posese, nemohla by se treba prestehovat do samostatnyho stripu v zapati?
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Příspěvek od Lugen »

to je to vážně takovej problém, nebo jsem sám, kdo má jiný strosti, že mu je nějaká reklama volná?
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

Lugene,trefils hřebíček na hlavičku! =D> =D> =D>
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

reklama je mi uplne u pr... ... je vsude a proste ji ignoruju

kazdopadne predpokladam ze diky stedrym prispevkum dobrovolníků a vytezkum z reklamy se konecne vydelaj poradny prachy a ja budu, za to ze se tu obcas snazim nekomu poradit, dostavat tučné tantiémy :)
Same kam se mam zapsat ... uz je zalozena nejaka OSAF4 ?

Coz me privadi na myslenku (diky za inspiraci Satyre) ze bychom toto kvalitnich informaci plne forum mohli zpoplatnit, stejnym zpusobem jako treba Rapidshare (vybirat penize od par nestastniku do prijedou na Broukani mi prijde neekonomické, lepsi inkasovat kazdy mesic nejake to Euro) ..... pak bychom reklamu nepotrebovali :)
... a vůbec !

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Příspěvek od Šíša »

Ach jo, to jsou problemy... :roll:

Klidne na provoz budu prispivat :wink: kdyz ta reklama tak vadi.

Ono se vazne staci podivat na spoustu jinych, vetsich s delsi dobou trvani, for a ta reklama je tam taky. Akdyz senekdo zacne rozcilovat na reklamou, na svem vlastnim foru ma registracni podminky vcelku "jak do urcite politicke strany" a je clenem fora, kde reklama zabira polovinu stranky(od shora, tj nez se dostanu na topici, odroluju min 50proc stranky) tak je neco zle...

Mejme reklamu, udrzte to ve slusne verzi ... nebo klidne muzem udelat placene clenstvi/prispevky/dary/sponzory...

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

sSATYRr píše: A to, ze implementuji reklamu do enginu a nasledne zverejnim postup, jak ji uplne blokovat, mi prijde pomerne schizofreni, investor se nazere a uzivatel zustane cely. Neni to fer ani k jednomu z nich. :wink: To racte prosim rovnou udelat checkbox do profilu, kde bude potreba zatrhnout: Ano, chci zobrazovat reklamu. Nehlede na to, ze ne vsechny pozirace reklamy jsou plne univerzalni, v pripade pristupu z mobilu ci nekterych prohlizecu (nehodlam pouzivat ani lokalni proxy) jsem nucenej proti sve vuli stripy sledovat.

Pokud je provoz fora natolik ekonomicky narocna zalezitost, klidne bych opravdu treba na BVP zavedl ucastnicky poplatek 100, 200 Kc, jez by sel na vyhradne na provoz fora.

A pokud je reklama opravdu takova posese, nemohla by se treba prestehovat do samostatnyho stripu v zapati?
Každý, kdo chce něco inzerovat krz reklamní kampaň musí počítat s tím, že cíloý objekt nebude mít o sdělení zájem. Stejně jako při reklamě po telefonu říkám děkuji, nashledanou, rádio přepínám na MP3, spam končí v koši, tak i reklama na www stránkách může být filtrována AdBlockem. Opravdu na tom nevidím nic špatného a pokud se s tímto inzerent nesmíří, tak nemůže mít reklamu nikde.

ad charitní kasička: když se podívám na náklady F4, tak to jsou poplatky spojené s technickým provozem serveru jako je doména, hosting, trafic (jsou nyní zdarma za reklamu, která tu v patičce každé stránky už víc jak rok je) a pak to jsou práce za ohýbání phpbb a implementace nestandardních funkcí. Tyto práce jsou tak nákladné, že jednoduše nemohou být účtovány a dělají se jen proto, / jak řekl Ovalisimus / že to zkrátka baví. Nesmí se zapomenout také na odměnu majiteli za morální dohled a dohled, jakým směrem se F4 ubírá.
Problém kasičky je v tom, že zainteresovaní jsou natolik hrdí, že by takovýto příjem darů stejně nepřijali.

Stejně jako tu mají své místo v inzerci překupníci a šmelináři, měl by tu mít i majitel svůj prostor pro komerční aktivity.

O vlastní formě, umístění a plochy, je tu myslím prostor k diskusi.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

Same, noblesa a taktnost, s jakou prave ty, jez mas defacto cele forum na svedomi, upozornujes na sve zasluhy nenapadnym odkazem v zapati, me skutecne uvadi dlouhodobe v nadseni a je mi prikladem. Malokdo je takoveho velkoryseho uvazovani schopen.

Desi me jenom to, s jakou samozrejmosti jsme prejali uvazovani: neziskove=nutnost reklamy. A i to, ze cela rada z nas reklamu bere jako samozrejmost svyho zivotniho prostoru a reaguje na jeji agresi maximalne pokrcenim ramen. A skvele hlasky typu: me nevadi, ja ji ingoruji / nevnimam: kdyby tomu skutecne tak bylo, nesypaly by se do ni takovy nehorazny sumy penez. O vlivu reklamy (vedome, podvedome) byly popsany stohy papiru, vypracovany tisice studii a vyzkumu. Tady fakt zdaleka nejde jen o nejakej usmevnej pidictverecek v zahlavi. Problemy s koncentraci, klipovitost sdeleni, neschopnost vicevrstevnatech analytickeho mysleni ci symbolicky vyznam slova, myslenky vyjadrovane hesly a dalsi ze socialnich ci psychickych poruch nasi nejmaldsi generace jsou bohuzel dusledky podivneho zivotniho prostoru, v nemz reklama ma vysadni postaveni. Jeji agresivita roste umerne obrannemu "otupeni".

Jsem klidne pro nekomercni sdeleni, upozorneni na aktivity pratel atp. vsude mozne, ale bytostne se odmitam prijmout komercni reklamu a jeji pokrivene videni reality jako partnera do diskuze.
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Odpovědět