Jaké použít svíčky

často kladené otázky a návody: "Jak seřídit předstih", "Jak se dělá...", "Kde seženu..."
Odpovědět
Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

koukam do prevodni tabulky a z te vyplyva ze

Brisk N15 = Bosh W7AC
Brisk N17 = Bosh W8AC
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 149
Registrován: 30 kvě 2007
Bydliště: Jirkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daniel »

Herbie píše:koukam do prevodni tabulky a z te vyplyva ze

Brisk N15 = Bosh W7AC
Brisk N17 = Bosh W8AC

Takze N17 by melo být v poho...
Brouk Brouk Brouk, dumy dumy dum, brm brm. Capoeira Olelee

Brouk Syřan není auto, ale životní partner.

Manuál mám.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

za letních provozních podmínek bude v poho i ta N15
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
elvis
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1226
Registrován: 28 bře 2006
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od elvis »

Kdepak, jedině tyhle.
http://www.flat4.org/galerie/albums/use ... o-0026.jpg

Ale jsou teda pěkně vostrý.

Sháním je už nějakej pátek, ale furt to tam nemaj.


Obrázek

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

tak ted sem te elvisi nepobral
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Bonvi
Příspěvky: 70
Registrován: 30 dub 2007
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek od Bonvi »

Měl bych dotaz. Potřebuji poradit. Nechal jsem si objednat v jednom servisu svíčky na 1303 mám motor o obsahu 1584. Přišly dnes. Nejsou to, ale BOSCH W8AC, ale WR8AC. Je v tom nějaký velký rozdíl? Můžu je tam dát? Dočetl jsem se, že to R znamená odpor. :shock:

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milosak_1 »

Pětišroub píše:ona je to spíš otázka osobního vkusu ale já poslední dobou radši japonský NGK než Bosche vyrobený v Polsku, Hungary...
Jak to, ze jsi po cca 4-5 letech zmenil nazor ? Co te k tomu vedlo viz tvuj prispevek z 3/11/2003

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.php?t=92
Pětišroub píše:Bosch W8AC Bosch W8AC Bosch W8AC Bosch W8AC Bosch W8AC Bosch W8AC, ve 12ce a teď v 16ce bez problému, zkrátka jedině Bosch. Proč objevovat vynalezené.
Osobne pouzivam jiz dekady NGK, a uplna spokojenost. Pokud se neco deje s motorem, urcite prvne co udelam, vylucuji chybu NGK svicek.
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

abych Tě vyvedl - s NGK mám jednu významně negativní zkušenost - svíčky jiskřily slabě a mimo elektrodu - Bosch to následně jistil......
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Milosak_1 píše:
Pětišroub píše:ona je to spíš otázka osobního vkusu ale já poslední dobou radši japonský NGK než Bosche vyrobený v Polsku, Hungary...
Jak to, ze jsi po cca 4-5 letech zmenil nazor ? Co te k tomu vedlo viz tvuj prispevek z 3/11/2003
Já to tipuju na klasické znechucení současné doby, kdy se díky azijským plagiátům tlačí cena neúměrně dolů na úkor kvality. Ve finále tak pomalu ani není možné sehnat kvalitní výrobek. Nejde jen o díly na staré VW či nářadí, tohle znechucení a zaplavení laciným šmejdem je globální. Když to vemu ze svého oboru, tak např. v IT krom několika enterprise řešení neexistuje komponenta, která by nebyla šunt. :evil:
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milosak_1 »

Žanek píše:abych Tě vyvedl - s NGK mám jednu významně negativní zkušenost - svíčky jiskřily slabě a mimo elektrodu - Bosch to následně jistil......
Nikam me prosim Te nevyvadej, jsem dost dospelej abych se vyvedl sam, mam na to svuj nazor :lol:
Zavada, kterou popisujes se muze stat i u jakehokoliv jineho vyrobce. Muze byt vada materialu, spatna vystupni kontrola, atd.... Mel jsem na mysli Japonske originaly NGK, ne Korejske ci Indicke. Sam to vystihl presne, neni co dodat.
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...přidávam se k NGK...a podporuju sabotáž lacinýho shitu z Polska...Maďarska a světe div se...i z ČR...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Milosak_1 píše: Zavada, kterou popisujes se muze stat i u jakehokoliv jineho vyrobce. Muze byt vada materialu, spatna vystupni kontrola, atd.... Mel jsem na mysli Japonske originaly NGK, ne Korejske ci Indicke. Sam to vystihl presne, neni co dodat.
Současnný výrobní proces výstupní kontrolu delegoval na zákazníka. Prodá se naprosto vše, co se jen vejde do krabičky. V případě, že je výrobek vadný, zákazník si toho jistě všimne a v reklamačním řízení dostane nový. Je to dobrý obchodní tah. Počet reklamací bude vždy o mnoho nižší než počet zmetků.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

Milosak_1 píše:
Žanek píše:abych Tě vyvedl - s NGK mám jednu významně negativní zkušenost - svíčky jiskřily slabě a mimo elektrodu - Bosch to následně jistil......
Nikam me prosim Te nevyvadej, jsem dost dospelej abych se vyvedl sam, mam na to svuj nazor :lol:
Zavada, kterou popisujes se muze stat i u jakehokoliv jineho vyrobce. Muze byt vada materialu, spatna vystupni kontrola, atd.... Mel jsem na mysli Japonske originaly NGK, ne Korejske ci Indicke. Sam to vystihl presne, neni co dodat.
byly japonské, ale to je jedno, stane se i ženatému, se říká u nás :wink: - jinak s Brisky mám docela dobré zkušenosti také a Champion mě taky nikdy nezklamal
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
krizmen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1679
Registrován: 15 led 2004
Bydliště: Schakalovw

Příspěvek od krizmen »

...a já mám dobrý zkušenosti s těmito...
Obrázek

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...no jéje...ty sou vůbec nejlepší... :lol:
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milosak_1 »

krizmen píše:...a já mám dobrý zkušenosti s těmito...
.... pry se rychle opotrebuji :lol: .....
Sam píše:Současnný výrobní proces výstupní kontrolu delegoval na zákazníka. Prodá se naprosto vše, co se jen vejde do krabičky. V případě, že je výrobek vadný, zákazník si toho jistě všimne a v reklamačním řízení dostane nový. Je to dobrý obchodní tah. Počet reklamací bude vždy o mnoho nižší než počet zmetků.
Takze kvantita zvitezila nad kvalitou :twisted: Kam to speje ?
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

Sam píše:Já to tipuju na klasické znechucení současné doby, kdy se díky azijským plagiátům tlačí cena neúměrně dolů na úkor kvality. Ve finále tak pomalu ani není možné sehnat kvalitní výrobek. Nejde jen o díly na staré VW či nářadí, tohle znechucení a zaplavení laciným šmejdem je globální. Když to vemu ze svého oboru, tak např. v IT krom několika enterprise řešení neexistuje komponenta, která by nebyla šunt. :evil:
Jedna nemenovana Top noziarska firma sa nasrala a pripravuje odpoved Cinskej falzifikacii ... zacne vyrabad noze v /user/ kvalite a v cene ktora bude rovnaka ako China smejd ... Samozrejme top kvalita ostava ale oslovia aj ludi ktory hladaju nieco lacne a o kvalite bud netusia , nerozumeju sa tomu alebo to jednoducho nevedia zaplatit.
Ako to vypali uvidime...

Sorry za offtopic.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

V IT tento trend nasledovalo mraky vyrobcu a v soucasne chvili neni disk, na ktere je mozne se spolehnout, neni zdroje, ktery za 2-3 roky nevyhori, atp.
Situace je takova, ze naopak zacinaji vznikat vyrobky, ktere jsou treba 2x drazsi nez ostatni, ale kde vyrobce dba na kvalitu. Pekny priklad je jeden cesky vyrobce anten pro Wifi Pasmo. Zacal nabizet anteny, kde je kazdy kus testovany a kazdy kus ma svuj vlastni vyzarovaci diagram.

Taktez pardon za OT.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
hugo
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 796
Registrován: 30 zář 2006
Bydliště: Babiččino údolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké použít svíčky

Příspěvek od hugo »

chci se zeptat - jak dlouhy zavit mají svíčky Bosch W8AC? Díky za odpověď

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Jaké použít svíčky

Příspěvek od Pětišroub »

klasický krátký, 1/2", cca 12.5 mm.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Odpovědět