2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

Příspěvek od Vendelin »

Tak prasadko je uz sezrane, bylo mnamozni. V noci lehce prselo, vcera lihove prehanky po cely den. Je tu fajn.

Uživatelský avatar
tarmara
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 880
Registrován: 14 zář 2013
Bydliště: Lissa an der Elbe

Re: 2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

Příspěvek od tarmara »

Díky organizačnímu teamu za velmi příjemný sraz. Po loňském "na otočku" jsme letos dorazili od Mloka už na noc. A stálo to za to. Výborné pivo, příjemní lidé a prostředí. Dokonce se mi po dlouhé době povedlo jít spát dýl než Evička a to je co říct.
VW T2b "Zoran" (1977)
Kdyby mi to stálo, jako mi to visí, koupil bych si velkostatek u nás v Lysý!

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

Příspěvek od Sam »

Rozbor výhod T2b vs brouk od Miloše a Vendelínovy palačiny, to jsou stálice a jistoty na každé VW akci :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

Příspěvek od Vendelin »

Vendelín děkuje vděčnému publiku. Akcička byla povedená, skoro všechny druhy počasí jsme zažili. Zpáteční cestu jsem zvládnul za necelé 4 hodiny a to mě navigace prohnala opravdu zajímavými končinami. Ale i cesta může být cíl!
Byl jsem tam poprvé a byla tam pohoda. Což je o lidech. Jako příklad může sloužit zámecký pán :)

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

Příspěvek od Vendelin »

Tak jsem našel i pár fotek. Bohužel fotím vždycky na začátku a ke konci... A zase to mám obráceně...
Přílohy
Lobeč 002 (2).jpg
Lobeč 003 (2).jpg
Lobeč 004 (2).jpg
Lobeč 005 (2).jpg
Lobeč 006 (2).jpg
Lobeč 007 (2).jpg
Lobeč 008 (2).jpg

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

Příspěvek od pulenejksicht »

Sam píše:Rozbor výhod T2b vs brouk od Miloše a Vendelínovy palačiny, to jsou stálice a jistoty na každé VW akci :D
sorry jako ..když přijdeš na busíkovej sraz opět s mateřskou školkou napěchovanou v mikro paštice tak se nediv ..
nic tak novýho jako T2b bych si v tvým případě nedovolil ani zmínit ..
doporučoval jsem ti norku s malým oknem vzadu aby to nevypadalo zezadu jako knírač ..
SO23ku ..spolu se sambama a BDčka ..nejdražsí norky vůbec ..super investice i za raketku .

jinak s palačinkami jsem měl tu čest poprvý ..a super.. až na tu absenci špenátových :wink:
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: 2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

Příspěvek od eLzyx »

také se musím připojit k pochvalným komentářům, káry parádní, každá se zajímavými detaily, lidi super - ačkoliv jsem většinu viděl poprvé v životě (možná právě proto :lol: ), kapučíno dobrý, divočák jak dortík, na palačinkách bych si snadno vypěstoval závislost ... kazil to jediný detail, za který jsem si mohl sám. Moje T2 je "rozjebaná po dvorku", a tak jsem chrápal ve Volvu. Ačkoliv jsem se pokaždé vyspal "stylově", tedy "do kulata", tak příště to bude doufám už v busu. Rozlámaná záda rozcházím ještě teď.
Přílohy
WP_20170506_003.jpg
WP_20170506_007.jpg
WP_20170506_011.jpg
WP_20170506_016.jpg
WP_20170506_017.jpg
WP_20170506_023.jpg
WP_20170506_027.jpg
WP_20170506_028.jpg
WP_20170507_005.jpg
WP_20170507_011_stitch.jpg
WP_20170507_037_stitch.jpg
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

Příspěvek od Sam »

pulenejksicht píše:
Sam píše:Rozbor výhod T2b vs brouk od Miloše a Vendelínovy palačiny, to jsou stálice a jistoty na každé VW akci :D
sorry jako ..když přijdeš na busíkovej sraz opět s mateřskou školkou napěchovanou v mikro paštice tak se nediv ..
nic tak novýho jako T2b bych si v tvým případě nedovolil ani zmínit ..
doporučoval jsem ti norku s malým oknem vzadu aby to nevypadalo zezadu jako knírač ..
SO23ku ..spolu se sambama a BDčka ..nejdražsí norky vůbec ..super investice i za raketku .

jinak s palačinkami jsem měl tu čest poprvý ..a super.. až na tu absenci špenátových :wink:
Mne chyběla mrkvová.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

Příspěvek od Vendelin »

Příště vám, čumáci, udělám petrželovou a celerovou marmeládu :)

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

Příspěvek od pulenejksicht »

sledkej život máme dost ..ba ne marmošky byly peckový ..ale něco slanýho nebo čili pro chlapy by to chtělo ..

jinak sraz byl super a to nejlepší prase co jsem kdy ochutnal byla jen taková třešnička .. asi budu muset koupit kulaťáka
jdeme frflat na flat ...

Miroslav Machacek
Příspěvky: 198
Registrován: 20 čer 2016

Re: 2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

Příspěvek od Miroslav Machacek »

Akce byla opravdu podařená. Už se těšíme na další ročník...:) Je to nádhernej komorní srazík.....Poznali jsme tam spoustu bezva lidí, prověřili historii našich vozů:):):), naučil jsem se zavírat dveře, několikrát jsem se ožral a vystřízlivěl, zjistil jsem že na zámku žijou opravdu fajn lidi, že tam v kuchyni vaří opravdovej mág, viděl jsem louku plnou půlmetrovejch pampelišek, a to zdaleka není vše.....:):) a ikdyby bylo, tak na jeden víkend je to sakra slušný..:):):) Moc Moc díky všem a doufám, že se zase někde potkáme.....

Uživatelský avatar
Vlastiiik
Příspěvky: 78
Registrován: 01 říj 2012
Bydliště: Záboří, Dvůr Králové nad Labem

Re: 2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

Příspěvek od Vlastiiik »

Miroslav Machacek píše:Akce byla opravdu podařená. Už se těšíme na další ročník...:) Je to nádhernej komorní srazík.....Poznali jsme tam spoustu bezva lidí, prověřili historii našich vozů:):):), naučil jsem se zavírat dveře, několikrát jsem se ožral a vystřízlivěl, zjistil jsem že na zámku žijou opravdu fajn lidi, že tam v kuchyni vaří opravdovej mág, viděl jsem louku plnou půlmetrovejch pampelišek, a to zdaleka není vše.....:):) a ikdyby bylo, tak na jeden víkend je to sakra slušný..:):):) Moc Moc díky všem a doufám, že se zase někde potkáme.....
Bylo to super! Klika byla fakt rozluštění záhady a noční vyprávění vtipů nemělo chybu :-)

Miroslav Machacek
Příspěvky: 198
Registrován: 20 čer 2016

Re: 2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

Příspěvek od Miroslav Machacek »

Vlastiiik píše:
Miroslav Machacek píše:Akce byla opravdu podařená. Už se těšíme na další ročník...:) Je to nádhernej komorní srazík.....Poznali jsme tam spoustu bezva lidí, prověřili historii našich vozů:):):), naučil jsem se zavírat dveře, několikrát jsem se ožral a vystřízlivěl, zjistil jsem že na zámku žijou opravdu fajn lidi, že tam v kuchyni vaří opravdovej mág, viděl jsem louku plnou půlmetrovejch pampelišek, a to zdaleka není vše.....:):) a ikdyby bylo, tak na jeden víkend je to sakra slušný..:):):) Moc Moc díky všem a doufám, že se zase někde potkáme.....
Bylo to super! Klika byla fakt rozluštění záhady a noční vyprávění vtipů nemělo chybu :-)
Tímto ti Vlastiiiku děkuji za prozření v oblasti šoupaček..a doufam že :D se za náma stavíš do zoo až tam vyrazíme nocovat....dáme slivku a pár pivek.... :evil: :twisted:

Uživatelský avatar
tarmara
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 880
Registrován: 14 zář 2013
Bydliště: Lissa an der Elbe

Re: 2017 - Kulatý víkend - 5.5.-8.5.

Příspěvek od tarmara »

Miroslav Machacek píše:Tímto ti Vlastiiiku děkuji za prozření v oblasti šoupaček..
Předpokládám, že hutny fotonávod (nebo alespoň popis), jak to s těmi šoupačkami vlastně je, asi pro ostatní, co nebyli této poučné přednášce přítomi, dostupný asi není, což? :D :D :lol:
VW T2b "Zoran" (1977)
Kdyby mi to stálo, jako mi to visí, koupil bych si velkostatek u nás v Lysý!

Zamčeno