2017 - Plán srazů, akcí a výletů

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Vendelin
mořský stařec flat4.org

Re: 2017 - Plán srazů, akcí a výletů

Příspěvekod Vendelin » 23 led 2017

Je to o tom, že když má někdo za sebou "Importéra", taxe nemusí starat o peníze, pozve si tam televize, noviny atd.
Tak rozlište sami v sobě, jestli se tam pojedete podívat (proč ne, je tam dost známých), nebo se na to vysrat. Obojí se správně. Až mi nějaké plastové mrdky budou chtít ukrást Poditrovw, tak se budu bránit asi hodně intenzivně. A když na to nebudu mít peníze, tak se na to asi taky vykašlu (čti: vyseru). Jak jsem psal vloni: V Česku se dá ukrást i sraz.
Vendelín

Suky
mořský stařec flat4.org

Příspěvekod Suky » 23 led 2017

[quote="Milan NM"]Je to o poriadateloch ,alebo o chlapoch ktori neco spaja a chcu sa stetnut ,vymenit skusenosti a popriade porovnat svoje auta,.....motory
a já si myslím,že je to o těch pořadatelích.U jednoho jsem se taky kousnul a nedostane mě tam nikdo.A přitom tam jsou super lidi.Navíc mám dojem,že ten dotyčný má prsty i v tomto srazu,ale jelikož si nejsem stoprocentně jistý tak nejmenuji.
jak říká Hydraulik,já jsem jen Béčko

Garfield

Příspěvekod Garfield » 26 led 2017

Samba píše:zlatý časy, kdy Pavel Bejda domlouval Jindřichův Hradec.. tam bych se rád vrátil, tam by byl nával..tož už jenom domluvit kdy??

Pro informaci : Jindřichův Hradec pořádal celkem 5x VW Brouk klub Praha. Pavel Bejda byl jako člen klubu jedním z poradatelu a všichni, kdo na tom doslova makali a opakovaně jezdili Praha - J. Hradec jsou mi svědky. Pavlovi i po letech za klub děkuji!
S Alešem Šorfou jsem byl v posledním roce osobně v kontaktu a tuto lokalitu jsme klukům doporučili a velmi rádí bychom jim pomohli i při organizaci. To, co se jim přihodilo, je bez jakékoliv politické, ubohé korektnosti třeba nazvat krádeží srazu. Dělám broukařinu 30 let a je mi z těch schválností občas na......hlavně, když si umíme najít ty správné nepřátele a vybrat si silné přátele. Na to jsme pod horou Říp velcí profíci!

Garfield

Příspěvekod Garfield » 26 led 2017

Sam píše:Buggy99, Janku. Já si myslím, že o problému nemluvit je chyba která povede jen k tomu, že budou všichni fabulovat a navzájem se za zády osočovat. Československá VW scéna se nakonec rozloží tak, že už nás nebude bavit vůbec někam na srazy jezdit protože tohle jsou Losnovci a tohle Mažňákovci.

Same, ale to už tady máme více jak 10 let. Někteří to začali a je to jako rozjetý vlak. Bude muset přijít nová generace, která z paměti vymaže historické kluby. A pokud se zlepší morálka a lidé dokáží uznávat chyby, které se nebudou nazývat nedorozuměními, pak to bude paráda jako před dvaceti lety, kdy na sraz přijelo i více jak 300 aut a bylo úplně jedno, kdo ho dělá (protože ho dělali všichni, co přijeli).

Sam
vintage patolog
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sam » 27 led 2017

Garfield píše:
Sam píše:Buggy99, Janku. Já si myslím, že o problému nemluvit je chyba která povede jen k tomu, že budou všichni fabulovat a navzájem se za zády osočovat. Československá VW scéna se nakonec rozloží tak, že už nás nebude bavit vůbec někam na srazy jezdit protože tohle jsou Losnovci a tohle Mažňákovci.

Same, ale to už tady máme více jak 10 let. Někteří to začali a je to jako rozjetý vlak. Bude muset přijít nová generace, která z paměti vymaže historické kluby. A pokud se zlepší morálka a lidé dokáží uznávat chyby, které se nebudou nazývat nedorozuměními, pak to bude paráda jako před dvaceti lety, kdy na sraz přijelo i více jak 300 aut a bylo úplně jedno, kdo ho dělá (protože ho dělali všichni, co přijeli).

No prave. Ja to pozoruji na sobe a zacina mne to znepokojovat.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)

VWčko

Příspěvekod VWčko » 30 led 2017

Zdravím,

nechal jsem si pár dní všechno projít hlavou a rád bych se vyjádřil ke komentářům, které se tu objevily na adresu vypsaného termínu Hosínského srazu. V podstatě mi jde o to nabídnout pohled druhé strany, protože ten tu trochu chybí. Nedělám to ale z důvodu, abych tu začínal nějaké písmenkové války. Je to jen nabídka názoru druhé strany, ať je to trochu vyvážené. Víte, nám jde především o to, udělat u nás další hezkej sraz a napínáme naše síly k tomu, aby se to v budoucnu vyvinulo v akci s mezinárodním přesahem, kam budou rádi jezdit nejen VW od nás, ale snad také ze zahraničí. Je to takový sen…

Objevuje se tu obvinění, že jsme ukradli nějaký sraz, že jsme s nikým o ničem nejednali, že jsme přišli a kam šlápneme, sto let tráva neroste…

Nikdy jsem nechtěl, aby se tady kolem toho srazu řešili nějaké osobní a mezilidské vztahy, především proto, že to dle mého názoru na toto místo nepatří. Ale také už se mi nelíbí, jak se to tu opakuje…

Jak jsme se dostali k organizaci srazu na Hosínu v loňském roce?
V zimě 2015/2016 jsme si řešili svoje problémy, startoval náš web, procházeli jsme určitými porodními bolestmi. Od samého počátku jsme věděli, že určitě chceme uspořádat sraz, určitě hned první rok, protože proto Volkswagen club s podporou importéra vznikal. V tu dobu jsme ale neřešili nic konkrétního. Nebylo kdy a jak.

Posléze jsme si všimli, že na těchto stránkách je informace, že na Hosíně se tradiční sraz pořádaný českoubudějovickým brouk klubem pořádat nebude. Přišlo nám to zvláštní, a proto jsme kontaktovali Pavla Glasera, o němž jsme věděli, že je ve vedení onoho klubu a na srazu měl vždy organizačně velký podíl. Ani on, ani my nebyl nadšený z toho, že sraz by neměl být, a proto přistoupil na naši nabídku, aby nám pomohl sraz přesto uspořádat. Nicméně dělal to striktně jako soukromá osoba, protože nám sdělil, že je v demisi na svůj post v klubu. V klubu tedy evidentně byly nějaké problémy, ale do jejich řešení jsme my nechtěli ani nemohli jakkoliv zasahovat a soustředili jsme se pouze na sraz. To už bylo jaro 2016.

Základním kamenem bylo vůbec to, že se nám podařilo vyjednat s vedením letiště na Hosíně, že sraz tam můžeme uspořádat. Tento bod je moc a moc důležitý, protože ono to zrovna zde není snadné. Nebylo to o tom, že bychom tam přišli, oni nás s otevřenou náručí přivítali a splnili nám první poslední. Vůbec bych to nezmiňoval, ale ono to v celé věci hraje velkou roli. Nikdo se tam nedívá na nějakou minulost, řeší každou akci zvlášť. Nejde o to, že mají volný termín, tak Vás automaticky napíšou do kalendáře. Ale stáli jsme o to místo, protože se pro naši koncepci srazu hodilo.

Jsme tu obviněni, že jsme sraz ukradli a že jsme neřešili s brouk klubem ČB, že bychom chtěli sraz na stejném místě pořádat znovu. Víte, my jsme se domluvili na spolupráci s Pavlem, první ročník jsme spolu zvládli (snad) k oboustranné spokojenosti, a protože se situace vyvinula tak, že Pavel z klubu úplně vystoupil, už jsme s odpuštěním neměli s klubem co řešit. Vám by přišlo správné hodit jednoho přes palubu a najednou začít něco řešit s někým jiným? Snad k tomu nebyl důvod! Věci, které zapříčinily tyto změny v rámci Brouk klubu ale já nijak řešit ani komentovat nechci a nemůžu. Jednak mi to nepřísluší, jednak - jak jsem psal na začátku - podle mě to sem vůbec nepatří. Pokud se "rozvádíte", taky to předpokládám nechcete pitvat veřejně na internetu s lidmi, kteří s tím nemají co dočinění.

Tolik tedy k tomu, zda jsme jednali s někým místním.

A ukradený sraz? Nabyl jsem tu skoro dojmu, že jsme se vloupali někam v ČB do sejfu, ukradli tam kouzelnou krabičku, tu jsme položili v pátek na letiště, ono tu udělalo sraz a v neděli ji zase sbalili a schovali do našeho sejfu. Promiňte, ale letiště na Hosíně je pořád na stejném místě a má své vedení. Neukradli jsme ho. Nikdy jsme loňský sraz neprezentovali jako 10. v pořadí. Pro nás byl první a byl tak prezentován. Sraz měl dokonce hodně odlišný koncept a program. Neukradli jsme nikomu ani naše peníze, které jsme do srazu vložili. Neukradli jsme nikomu ani náš čas, který přípravy braly našim zaměstnáním a rodinám. Nepřišli jsme ani v jednom ohledu k ničemu hotovému. A kdo tam byl, tak ví, že na některých částech programu (viz sprinty) to bylo vidět - nezvládli jsme je tak, jak bychom chtěli - prostě jsme to dělali poprvé. Nikoho jsme nenutili jezdit tam násilím a věřím, že všechny věci byly od nás dopředu jasně popsané a každý věděl, o čem sraz bude. Chtěli jsme jen navázat na tradici toho, že volkswageny se na tom místě setkávaly spoustu let a teď reálně hrozilo, že to skončí. Je snadné říct, letos to nebude, oni nás tam příští rok vezmou zase. Velmi snadné a velmi riskantní. Nikomu jsme nezakázali tam přijet a nikoho, kdo za námi přišel, aby se s námi seznámil, či se zeptal na svoje otázky, jsme na srazu neodmítli. A takoví tam byli… Ani nás nijak nekontaktoval nikdo s Brouk klubu. Chápu, že neměli potřebu se s námi nějak spojovat, ale pak by bylo na místě případné stížnosti řešit jinak než veřejně zde.

Věřím, že jsem dané téma více než podrobně popsal. Některé věci jsme chtěli uvést na pravou míru, protože nebyly uváděny úplně podle pravdy. Do budoucna bych se chtěl věnovat snad už jen informacím přímo o srazu, protože na tom, co jsem tu napsal, se nic nezmění.

Pokud jste dočetli až sem, děkuji. Budu se těšit, že se potkáme na srazu.

Herbie
zlej moderátor

Příspěvekod Herbie » 30 led 2017

To je zas snuska kecu

Situace kolem Hosina je vsem jasna, netreba nam veset dalsi buliky na nos, tam uz me nikdo neuvidi a verim ze mnoho mych kamaradu to bude mit stejne

Situace na Slovensku je uplne jina a s ukradenym hosinskym know how ji netreba porovnavat. Tady jen velka skoda ze nedoslo k dohode :(
... a vůbec !

Janek

Příspěvekod Janek » 30 led 2017

VWčko píše:Zdravím,

nechal jsem si pár dní všechno projít hlavou a rád bych se vyjádřil ke komentářům, které se tu objevily na adresu vypsaného termínu Hosínského srazu. V podstatě mi jde o to nabídnout pohled druhé strany, protože ten tu trochu chybí. Nedělám to ale z důvodu, abych tu začínal nějaké písmenkové války. Je to jen nabídka názoru druhé strany, ať je to trochu vyvážené. Víte, nám jde především o to, udělat u nás další hezkej sraz a napínáme naše síly k tomu, aby se to v budoucnu vyvinulo v akci s mezinárodním přesahem, kam budou rádi jezdit nejen VW od nás, ale snad také ze zahraničí. Je to takový sen…

Objevuje se tu obvinění, že jsme ukradli nějaký sraz, že jsme s nikým o ničem nejednali, že jsme přišli a kam šlápneme, sto let tráva neroste…
Nikdo Vás tu neobvinil, jen byla konstatována fakta !!!

Nikdy jsem nechtěl, aby se tady kolem toho srazu řešili nějaké osobní a mezilidské vztahy, především proto, že to dle mého názoru na toto místo nepatří. Ale také už se mi nelíbí, jak se to tu opakuje…

Jak jsme se dostali k organizaci srazu na Hosínu v loňském roce?
V zimě 2015/2016 jsme si řešili svoje problémy, startoval náš web, procházeli jsme určitými porodními bolestmi. Od samého počátku jsme věděli, že určitě chceme uspořádat sraz, určitě hned první rok, protože proto Volkswagen club s podporou importéra vznikal. V tu dobu jsme ale neřešili nic konkrétního. Nebylo kdy a jak.

Posléze jsme si všimli, že na těchto stránkách je informace, že na Hosíně se tradiční sraz pořádaný českoubudějovickým brouk klubem pořádat nebude. Přišlo nám to zvláštní, a proto jsme kontaktovali Pavla Glasera, o němž jsme věděli, že je ve vedení onoho klubu a na srazu měl vždy organizačně velký podíl. Ani on, ani my nebyl nadšený z toho, že sraz by neměl být, a proto přistoupil na naši nabídku, aby nám pomohl sraz přesto uspořádat. Nicméně dělal to striktně jako soukromá osoba, protože nám sdělil, že je v demisi na svůj post v klubu. V klubu tedy evidentně byly nějaké problémy, ale do jejich řešení jsme my nechtěli ani nemohli jakkoliv zasahovat a soustředili jsme se pouze na sraz. To už bylo jaro 2016.

Tady by asi bylo třeba jasně napsat pravdu, ale úplnou. V prosinci 2015 byl Pavel Glaser znovuzvolen předsedou klubu. Na této schůzi právě Pavel přesvědčil ostatní členy klubu, že není dobré dělat sraz každý rok a že rok 2016 vynecháme. Druhý den poté telefonicky bez jakéhokoli důvodu oznámil rezignaci na post předsedy klubu. Časem se ukázalo, že v tu dobu již byl v jednání s novým "pořadatelem" srazu na Hosíně pro rok 2016. Taková zvláštní náhoda že??? Pak přišlo až tady popisované Jaro 2016.

Základním kamenem bylo vůbec to, že se nám podařilo vyjednat s vedením letiště na Hosíně, že sraz tam můžeme uspořádat. Tento bod je moc a moc důležitý, protože ono to zrovna zde není snadné. Nebylo to o tom, že bychom tam přišli, oni nás s otevřenou náručí přivítali a splnili nám první poslední. Vůbec bych to nezmiňoval, ale ono to v celé věci hraje velkou roli. Nikdo se tam nedívá na nějakou minulost, řeší každou akci zvlášť. Nejde o to, že mají volný termín, tak Vás automaticky napíšou do kalendáře. Ale stáli jsme o to místo, protože se pro naši koncepci srazu hodilo.

Jsme tu obviněni, že jsme sraz ukradli a že jsme neřešili s brouk klubem ČB, že bychom chtěli sraz na stejném místě pořádat znovu. Víte, my jsme se domluvili na spolupráci s Pavlem, první ročník jsme spolu zvládli (snad) k oboustranné spokojenosti, a protože se situace vyvinula tak, že Pavel z klubu úplně vystoupil, už jsme s odpuštěním neměli s klubem co řešit. Vám by přišlo správné hodit jednoho přes palubu a najednou začít něco řešit s někým jiným? Snad k tomu nebyl důvod! Věci, které zapříčinily tyto změny v rámci Brouk klubu ale já nijak řešit ani komentovat nechci a nemůžu. Jednak mi to nepřísluší, jednak - jak jsem psal na začátku - podle mě to sem vůbec nepatří. Pokud se "rozvádíte", taky to předpokládám nechcete pitvat veřejně na internetu s lidmi, kteří s tím nemají co dočinění.

Tohle považuji za tak pěkně ohnutou pravdu, že se musela i klávesnice kroutit při tom psaní. Sraz byl ukraden. Je jedno kým a jak plánovaně. Ale ukradený byl. V době, kdy jste jednali s Pavlem Glaserem, už dávno nebyl členem klubu (ať si dělá srazy jak chce, proti tomu nic). Přesto jednal jménem klubu, a proto na letácích a všude v reklamách figurovalo logo právě Brouk klubu České Budějovice. Nebo se tam dostalo logo jinak?? Proč byli oslovováni jednotliví členové Budějického klubu aby pomohli podpořit Váš sraz svou účastí a přistavením svých vozidel? Taky asi nešťastná náhoda že??

Tolik tedy k tomu, zda jsme jednali s někým místním.

A ukradený sraz? Nabyl jsem tu skoro dojmu, že jsme se vloupali někam v ČB do sejfu, ukradli tam kouzelnou krabičku, tu jsme položili v pátek na letiště, ono tu udělalo sraz a v neděli ji zase sbalili a schovali do našeho sejfu. Promiňte, ale letiště na Hosíně je pořád na stejném místě a má své vedení. Neukradli jsme ho. Nikdy jsme loňský sraz neprezentovali jako 10. v pořadí. Pro nás byl první a byl tak prezentován. Sraz měl dokonce hodně odlišný koncept a program. Neukradli jsme nikomu ani naše peníze, které jsme do srazu vložili. Neukradli jsme nikomu ani náš čas, který přípravy braly našim zaměstnáním a rodinám. Nepřišli jsme ani v jednom ohledu k ničemu hotovému. A kdo tam byl, tak ví, že na některých částech programu (viz sprinty) to bylo vidět - nezvládli jsme je tak, jak bychom chtěli - prostě jsme to dělali poprvé. Nikoho jsme nenutili jezdit tam násilím a věřím, že všechny věci byly od nás dopředu jasně popsané a každý věděl, o čem sraz bude. Chtěli jsme jen navázat na tradici toho, že volkswageny se na tom místě setkávaly spoustu let a teď reálně hrozilo, že to skončí. Je snadné říct, letos to nebude, oni nás tam příští rok vezmou zase. Velmi snadné a velmi riskantní. Nikomu jsme nezakázali tam přijet a nikoho, kdo za námi přišel, aby se s námi seznámil, či se zeptal na svoje otázky, jsme na srazu neodmítli. A takoví tam byli… Ani nás nijak nekontaktoval nikdo s Brouk klubu. Chápu, že neměli potřebu se s námi nějak spojovat, ale pak by bylo na místě případné stížnosti řešit jinak než veřejně zde.

Tady to je největší pecka. Píšete tu, že jste se nikdy neprezentovali, že sraz na cokoli navazuje. Zároveň se o pár řádků níž dočtu, že jste chtěli navázat na tradici toho, že se na Hosíně VW setkávaly spoustu let. To si nevidíte do pusy - na prsty co píší?? Těší mě, že Vám šlo o skutečnost zachránit původní srazy, aby neskončily (jak píšete). Myslíte, že se Vám to povedlo?? Myslím, že jste docílili pravého opaku. A k tomu, že se Vám nepovedlo i něco jiného, jak vypichujete např. sprinty - no to asi protože se Vám nepodařilo využívat například klubovou časomíru, kterou jste museli sic neradi klubu vrátit.. to jen pro ukázku, jak samostatně jednal jak Pavel Glaser, tak i Vy. Myslel jsem si dlouho, že opravdu došlo v loňském roce fakt k nedorozumění, ale po tomhle Vašem příspěvku věřím, že se jednalo o podlou a plánovanou akci a je mi jedno, kdo z Vás to vymyslel. Mrzí mě, že se k tomu pak přidali i jiní lidé, do kterých bych to nikdy neřekl.

Věřím, že jsem dané téma více než podrobně popsal. Některé věci jsme chtěli uvést na pravou míru, protože nebyly uváděny úplně podle pravdy. Do budoucna bych se chtěl věnovat snad už jen informacím přímo o srazu, protože na tom, co jsem tu napsal, se nic nezmění.

Pokud jste dočetli až sem, děkuji. Budu se těšit, že se potkáme na srazu.

Já doufám, že se ukázala pravda a je jedno jak se bude ohýbat a prezentovat. Jak jsem psal, už se k tomu nebudu vážně vyjadřovat, tak drzost tohoto příspěvku mne nenechala klidným a omlouvám se, že jsem se neudržel. Ale v souladu s pravidlem, že čím víc se s hovnem mažeš, tím víc smrdí tohle skutečně nechám jako konečný příspěvek ke srazu na Hosíně a doufám, tak jak píše kolega ze Slovenska, že přítomnost vzducháčů v letošním roce na Hosíně ukáže charakter a soudržnost VW vzduchové scény - jak by řekl Sam.

Mrzí mě, že neumím být stručný a přesný jako Herbie :-)
brouk - brouk - brouk a busík :lol: :lol:

Suky
mořský stařec flat4.org

Příspěvekod Suky » 31 led 2017

Herbie píše:To je zas snuska kecu

Situace kolem Hosina je vsem jasna, netreba nam veset dalsi buliky na nos, tam uz me nikdo neuvidi a verim ze mnoho mych kamaradu to bude mit stejne

Situace na Slovensku je uplne jina a s ukradenym hosinskym know how ji netreba porovnavat. Tady jen velka skoda ze nedoslo k dohode :(

Jasná zpráva =D> Držet při sobě....
jak říká Hydraulik,já jsem jen Béčko

Terentete

Příspěvekod Terentete » 02 úno 2017

Je smutne, ze i kdyz lide (VWcko) maji dost slusnosti, aby se o srazu bavili, komentovani prispevku od VWcko uz tak slusne nebylo... Ano, clovek v rozcileni je schopny napsat ledacos, ale nemyslim si, ze takove sproste jednani ze strany Vas pane Janek bylo zapotrebi. Samozrejme je jasne, ze snazit se Vas presvedcit o tom, ze neni vse tak cernobile, jak si Vy myslite je naprosto zbytecne. Proto se o to ani nepokusim.

Nejvic me ale prekvapuje, ze ackoliv jste sam zadny sraz nikdy neorganizoval ani se na nem nepodilel, mate chut bojkotovat praci tech, kteri jsou schopni sraz usporadat a naopak by byli radi, kdyby na nej dorazil uplne kazdy, kdo ma tyto auta rad. Jak uz tu bylo napsane, Brouk klub Ceske Budejovice sam o sobe asi neni schopen usporadat letos pro Vas sraz, tak proc Vam vadi predstava, ze by s timto problemem dokazal nekdo pomoci, splnit prani vw fandu. Vzdyt jedine, co k tomu je zapotrebi, je komunikace, spoluprace a ne neustale psani o tom, jak nekdo nekoho podrazil a nevidi si do pusy...

A ze organizatori spolupracuji s importerem, neznamena, ze si muzou delat co chteji a importer vse plati, jde videt, ze pan Vendelin nevi o cem mluvi a uz vubec nema predstavu o tom, jake neimporterove penize na takovyto sraz (nesrovnatelny s Podmitrovem) jsou potreba. Dle pana Garfielda "pak to bude paráda jako před dvaceti lety, kdy na sraz přijelo i více jak 300 aut a bylo úplně jedno, kdo ho dělá (protože ho dělali všichni, co přijeli)." je presne tohle myslenka lonskeho srazu na Hosine, kde k hranici 300 aut opravdu nebylo daleko. Sraz se dela jen a jen kvuli a pro lidi, organizator nema zapotrebi se tvarit jako konkurence jinych klubu nebo nejake kluby nicit. To je zabednenost a zahorklost tech, co nedokazi prijmout sebemensi zmenu k lepsim zitrkum, maji porad pocit, ze oni vse delali nejlip a ted si nekdo dovolil neco podobneho udelat lepe (Jejich slovy "ukrast").

Prijedu na jaky koliv sraz vw vozu, protoze jsou mym konickem a bude mi jedno, jestli ten sraz organizuje Losna nebo Maznak, protoze jedu za ucastniky a jejich vozidly, za zabavou, programem a ne resit neci pokazene vztahy, ktere rozvraci beztak akorat ty divne barevne papirky, co hybou svetem...

Milan NM
zasloužilý harcovník fóra flat4.org

Příspěvekod Milan NM » 02 úno 2017

Terentete,preco si sa vyhol faktom a nevyjadril sa k vetam co su pisane cervenym?
VW mexico
VW chrobak hybrid

Terentete

Příspěvekod Terentete » 02 úno 2017

Ze zkusenosti vim, ze je to zbytecne. Taky nebudu znova psat to same v bledemodrym, co uz tu bylo cerne na bilem napsane, jen aby to bylo lepe pochopeno.
Na jednu stranu si myslim, ze to vetsina se zde pritomnych nemysli uplne zle, ale nemam chut tu pak cist nejake zbytecne, skarede vylevy na svoji osobu. I kdyz v hlouby duse je mi jasne, ze po mem komentari zakonite nejaky prijit musi, aby bylo ego uspokojeno :)
Pisu sem jen svuj nazor a nesedim tu kvuli dohadovani se o tom, co by kdyby...

Milan NM

Příspěvekod Milan NM » 02 úno 2017

Odpoved som si musel najst sam : Takze co je cervenym je vsetko pravda,preto si sa tomu vyhol.
Přílohy
Hosin2016Plakat.jpg
VW mexico
VW chrobak hybrid

Herbie
zlej moderátor

Příspěvekod Herbie » 02 úno 2017

Vážení "organizátori" udělali byste líp, kdybyste drželi hubu a krok.
Každé vaše rádoby obhajování jen přilévá olej do ohně.

Získal jsem dojem, že tu nejste moc vítáni.
Nechte Flat vzducháčům a svoje aktivity směřujte na jiná, více vhodná fóra.
Tady už to totiž nemá smysl :) všichni tu už vědí jak to bylo, mnozí viděli na vlastní oči jak to bylo.

Fertig

P.S. Dobře Milan ... Ukázaná platí :)
.... kromě toho, že tam tedy figuruje logo klubu který s akcí neměl nic společného
mě trochu mrzí že tam figuruje i logo Flatu, ale to se už nedá nic delat.
... a vůbec !

pulenejksicht
ex beetleboy

Příspěvekod pulenejksicht » 02 úno 2017

Herbie .. nejsem si jistý že tyhle žabomyší války a přebíjená prospěje už tak nicotný český "vw aircooled " scéně
ba naopak ..

asi je s přístupem egoistů 21 století odsouzená k zániku a dobře jí tak může si za to sama :wink:
jdeme frflat na flat ...

lális
mořský stařec flat4.org

Příspěvekod lális » 02 úno 2017

Terentete - co jsi zač?
Máš snad něco společného s Hosinem??
Jaký je duvod tvoji obrany moderního Hosína??
Mě se taky nelíbí co se stalo klukům z Čb brouk klubu,myslim,že na Hodině to bude pomalu ale jistě jen a jen o vodě a frajírkách v babiččině pólu či golfu...bohuzel :?
Ideální majitel brouka,buggy,buse...a co dál??

máchal

Příspěvekod máchal » 02 úno 2017

Ty vole, buďte rádi, že vůbec někdo něco organizuje. Všichni moc dobře víme, že udělat sraz stojí čas, úsilí,nervy, peníze... Když nechci někam jet,tak tam nejedu. A když chci někam jet, tak tam jedu. Doba starých velkých srazů je pryč. 300 aut na Attacku,200 v Blansku nebo v Jeseníku, Oravu pamatuje už jen málokdo. Jsou tu nové srazy, třeba Trenčín je parádní,ve Staré Lubovni jsem byl jednou a bylo to moc pěkné, a je mi jedno,kdo to organizuje. Hosín fungoval 10let,teď bude holt na tomto místě jinej sraz,od jiných organizátorů. Mám se kvůli tomu zbláznit? Když budu vědět, že tam budou kamarádi, rád tam přijedu. Jestli se klukům z ČB klubu podaří zorganizovat sraz kdekoliv, rád přijedu i na tento sraz. Děláte z toho kovbojku a jde vo hovno.

venca101
mořský stařec flat4.org

Příspěvekod venca101 » 02 úno 2017

Jo, přesně tak... A ještě ke všemu jsou všude samý brazilský ponorky a imigranti... Fuj...

( sice nevím o čem je řeč, ale po vzoru mám neutuchající chuť zapojit se do diskuze :D )

Herbie
zlej moderátor

Příspěvekod Herbie » 02 úno 2017

pulenejksicht píše:Herbie .. nejsem si jistý že tyhle žabomyší války a přebíjená prospěje už tak nicotný český "vw aircooled " scéně

čas ukáže ... já naopak doufám, že by to pomoct mohlo
tedy ne tahle přetahovana, ale následky toho co všechno se událo v roce 2016
... a vůbec !

Laco
mořský stařec flat4.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Laco » 02 úno 2017

Ja teda jeste nikde nebyl, ale letos se nekam chystam. Uprimne bych se chtel srazit na vzduchem chlazenem srazu a ne na koncernovem srazu VW.
Nevim kdo s kym a proti komu, ale co jsem pochopil tak Vitkov a Attack je obecne vzato vzduchovej a otevrene pro vsechny typy. Bo se pletu ?
Vlastním výlučně vzduchem chlazené přibliživadla
VW Karmann Ghia kabrio 1972
BMW R 1100 RS 1995
Babeta 207
Buggy 80 ccm

Zpět na “VW akce, srazy, výlety, cestopisy..”