2015 - Garbojama 15.ročník

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Uživatelský avatar
Luke-Jeep
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1322
Registrován: 06 čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015 - Garbojama 15.ročník

Příspěvek od Luke-Jeep »

Polština je opravdu boží - dodává to tomuto srazíku tu pomyslnou třešničku ;-)
Debilní nick ale teréňáka u mě už nehledejte... teď už jen Porscheho vozítka... Brouček Speedster, T2 přechoďák Westy a winterwagen Porsche 944 II
dragbug.com team

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3152
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: 2015 - Garbojama 15.ročník

Příspěvek od OB »

No vidím, že jsem zaspal se svojí rekapitulací.
Jak píší všichni výše, sraz narvaný auty. 451 aut mne nepřekvapuje, protože Polsko je 4x větší než ČR. Byl jsem překvapený, že na srazu bylo 15 národností. Vidět auta z Ukrajiny, Litvy, Lotyšska, Estonska, Finska je pomalu exotické.
Já jsem si moc sraz neužil, protože jsme spali v hotelu, sice vzdáleném jen 5km ale není nad to být ve středu dění. Dále jsem stále stál u auta, aby jsem si ho ohlídal.
Poslední rána přišla v sobotu, abych byl v hodnotící komisy. Vůbec se mi do toho nechtělo, protože v tom vedru obejít 450 aut byl pomalu nadlidský výkon. Hodnotilo se 13 kategorií. Poctivě jsem vypsal všechny kategorie a když jsme s organizátory seděli nad vyhodnocením, tak jsme zjistili, že se nemůžeme dohodnout a kolečko obcházení nastalo znovu.
Co se týče "najładniejszego silnika", tak s oceněním pro Lukyho přišli sami poláci. Ocenění "najładniejszego Bulika" (čti nejhezčí ponorka) pro Ovalisimuse, tak to jsem musel komisy odtáhnout k Ovalisimusově ponorce, protože ji všichni přehlédli.
No a na závěr? Doporučuji navštívit Krakow, protože to je velmi pěkné historické město na řece Visle.
Jestli mi to vyjde, tak příští rok pojedu opět, ale vezmu si s sebou stan abych nemusel odjíždět do hotelu!!!!
Co přijde dál???

Ata Krebs
Příspěvky: 145
Registrován: 12 čer 2010

Re: 2015 - Garbojama 15.ročník

Příspěvek od Ata Krebs »

We also want to thanks to the organizator's team, it was great !! We were in that meeting second time and we have really enjoyed. Special thanks to Krzysiek and Aleksandra from Lublin, Milosak and OB ( hope, I don't make mistake ) and of course thanks to all other people, who visit and drink a couple of Borovnička with us on the our Slovenian place on the meeting. I know that is not page of the organizators, but they will read this. DZIEKUJEME WSZYSTKIM !!!
Slovenian team from VW Hrošč Klub Slovenia !!!
Ata, Bogdana, Toni, Marko and Tihi !!!
Naposledy upravil(a) Ata Krebs dne 15 črc 2015, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Stokrotka
Příspěvky: 11
Registrován: 19 čer 2015
Bydliště: Kraków
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015 - Garbojama 15.ročník

Příspěvek od Stokrotka »

Děkuji všem účastníkům letošního setkání !! Jsme rádi, že jste spokojeni, a slibuji, že příští rok budeme vyvinou veškeré úsilí, by vám u nás ještě lepší !!

Zdravím!
organizátoři :-)
Artek (Stokrotka)
http://www.garbatastokrotka.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.garbojama.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Garbatastokrotka?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ovalisimus panornik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1841
Registrován: 12 led 2007
Bydliště: Nebušice

Re: 2015 - Garbojama 15.ročník

Příspěvek od ovalisimus panornik »

...jojo, povedená akce, jako každý rok, Poláci se rádi baví a je to znát.... Poprvé jsem také někoho tlačil přes mýto na dálnici a je to sranda, dva tlačí, jeden řídí a další platí mýto, paní v okénku se mohla počůrat smíchy a to ještě po průjezdu vozu a dvou tlačičů zjistila, že jede ještě přívěs :-)

Uživatelský avatar
Luděk
Příspěvky: 159
Registrován: 30 srp 2004
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015 - Garbojama 15.ročník

Příspěvek od Luděk »

Děkuji tímto za pořadatele všem zůčastněným posádkám z československy mluvících regiónů. Za libozvučná slova chvály i za kolegialitu při odtahu ,, kanárka"
Na příští ročník zve již teď Luděk
"Es komt der Tag KDFvwagen!"

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3152
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: 2015 - Garbojama 15.ročník

Příspěvek od OB »

Část české výpravy na fotografii v polských novinách......
foto Garbojama.jpg
foto Garbojama.jpg (30.46 KiB) Zobrazeno 6621 x
Co přijde dál???

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015 - Garbojama 15.ročník

Příspěvek od Sam »

Slavní kucí.... :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3152
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: 2015 - Garbojama 15.ročník

Příspěvek od OB »

No vidíš to, kdyby jsi jel s námi, mohl jsi být v Polsku slavnej!!! :lol:
Co přijde dál???

Zamčeno