2012 - VW Karmann Ghia setkání * 21. a 22. července - Čáslav

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ferdinand
Příspěvky: 227
Registrován: 13 led 2006

2012 - VW Karmann Ghia setkání * 21. a 22. července - Čáslav

Příspěvek od Ferdinand »

Vážení majitelé vzduchem chlazených automobilů VW Karmann Ghia. Dovoluji si Vás pozvat na setkání vozů VW Karmann Ghia, které se uskuteční ve dnech 21. a 22. července 2012 v Čáslav.

Obrázek

Můj původní záměr uspořádat tuto akci v Liberci a Vratislavicích nad Nisou, jakožto v rodišti Ferdinanda Porsche, byl zhacen velkým množstvím rozpracovaných výkopových prací, díky nimž se toto město stalo přes prázdniny téměř neprůjezdné. Dokonce i ulice vedoucí okolo rodného domu F. Porsche je nyní na delší čas uzavřena.
Jako nové místo setkání jsem zvolil město Čáslav, které je téměř v geometrickém srazu naší republiky a navíc zde bude probíhat sraz automobilů Porsche, jehož budeme se souhlasem pořadatele hosté.
Více informací o srazu najdete na http://www.automuzeum.cz , AKCE, Akce 2012
a celý program tohoto setkání, včetně online přihlášky najdete na http://porsche.108.cz, NAŠE SRAZY 2012 - Letní sraz Čáslav.
Současně s majiteli vozů VW Karmann Ghia jsou na akci zváni i majitelé sportovních automobilů VW-Porsche 914, Porsche 356 a Porsche 912. Všichni se čtyřválcovými vzduchem chlazenými motory konstrukce F. Porsche.
Budu se těšit na Vaši velkou účast.

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - VW Karmann Ghia setkání * 21. a 22. července - Čá

Příspěvek od threeseven »

Tak jo.
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 - VW Karmann Ghia setkání * 21. a 22. července - Čá

Příspěvek od Laco »

Zdravím,

doufám, že se brzy stanu plnohodnotným majitelem VW Karmann ghia :-). Bohužel letos na 100 % žádný sraz ani setkání majitelů těchto vozů nestihnu :cry:
Každopádně jsem rád, že se i takováto setkání organizují a určitě se rád dostavím, až tu svou hromadu plechu přetvořím v krásné auto :-)

Láďa

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: 2012 - VW Karmann Ghia setkání * 21. a 22. července - Čá

Příspěvek od Pětišroub »

No zrovna ty bys tam měl stepovat kolem aut a nasávat informace:-)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Zamčeno