2012 - Jaro, sraz Podmitrov

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

2012 - Jaro, sraz Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Ahoj všichni,
jubilejní 17. sraz VW BUS přátel se koná tradičně na Podmitrově (http://www.podmitrov.cz" onclick="window.open(this.href);return false;) v termínu od 4. do 6. května s možností zůstat až do 8. května.
Již brzy bude na http://www.vw-bus.cz" onclick="window.open(this.href);return false; možnost vyplnit přihlášku. Na srazu jsou vítány busy všech generací, určitě brouci, Varianty a jiná VW havěť starého typu. Civilní auta mohou dojet, ale zůstanou zaparkována u hlavní budovy.
Cena za osádku je 250 Kč (pokud zůstanete do 8. , bude příplatek 100 Kč), dospělý účastník zaplatí 50 Kč za pobyt, 30 Kč vybíráme za psa, děti jsou zdarma a je pro ně opět připravena řada taškařic včetně našeho unikátního loutkového divadla a skákacího hradu a možnosti projížďky na koníčkovi.
Lze si objednat elektrickou přípojku za 80 Kč/den a případně lůžko v chatce také za 80 Kč/osoba/den. Blízký penzion nabízí možnost objednání obědů a večeří - sobotní večeře je v ceně.
Doufám, že i přes mírné zdražení (pořád jsme ale nejlevnější kemp v republice) a cenu benzínu a nafty opět dorazí všichni tradiční účastníci. Případné dotazy směřujte na jirka@stmbs.cz, případně mi můžete zavolat na 602 384 202.
Jirka Vendelín Nešpor

Uživatelský avatar
Majka
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 417
Registrován: 18 čer 2009
Bydliště: u Kladna
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 jaro - sraz Podmitrov

Příspěvek od Majka »

škoda že mám volno ten předešlý pondělek, to by bylo prima prodloužit si tam víkend.

M.
jsem zabroukovaná

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

2012 jaro - sraz Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Ahoj,
na http://www.vw-bus.cz" onclick="window.open(this.href);return false; už lze poslat přihlášku na jarní Podmitrov.
Jirka

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 jaro - sraz Podmitrov

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

Dostanu povolenku přijet naprosto drze jiným vozem? :-)
Ale vzduchem chlazeným :-)

Bus je u doktora, tak bych zkusil dojet kachnou :-)
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2012 jaro - sraz Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Já myslím, že Kachna je natolik hezký/škaredý auto, že budeš určitě jako rarita vpuštěn.
Jirka

čuřil
Příspěvky: 45
Registrován: 15 pro 2006
Bydliště: Chrudim

Re: 2012 jaro - sraz Podmitrov

Příspěvek od čuřil »

Brouk sice ještě letos asi nevyjede ale pořídily jsme si Máňu a mame ji aj s Kačabou takže se hlásíme,byli jsme se tam jednou jen tak juknout a moc se nám tam líbilo

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

2012 jaro - sraz Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Ahoj všichni, tak už máme přihlášeno přes 50 aut, což je dobré, perníčky napečeny, magnetky nachystány, Flašin spravil loutky do divadla, už aby to bylo. Jsou ještě volná místa v chatkách, takže kdo ještě neposlal přihlášku, jukněte na http://www.vw-bus.cz" onclick="window.open(this.href);return false; , tam to je.

Jirka

Uživatelský avatar
Rychnak
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 574
Registrován: 11 kvě 2010
Bydliště: Brno

Re: 2012 jaro - sraz Podmitrov

Příspěvek od Rychnak »

Zdravím, zatím nemám podanou přihlášku, přemýšlím, že by dojel jen na pátek a v sobotu ráno odjel. Pojede někdo v pátek odpoledne z Brna, že by jel s někým? Díky

Uživatelský avatar
mahoni
Příspěvky: 103
Registrován: 14 črc 2011

Re: 2012 jaro - sraz Podmitrov

Příspěvek od mahoni »

Ja som chcel ist ale nemôžem :( :( :cry:

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 jaro - sraz Podmitrov

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

Jirko letos budu brousit, abych na jaře mohl přijet...

Ať vše klapne :-)
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

čuřil
Příspěvky: 45
Registrován: 15 pro 2006
Bydliště: Chrudim

Re: 2012 - Jaro, sraz Podmitrov

Příspěvek od čuřil »

Podmitrov-bomba, ač jsem byl pouze pátek a sobota odjížděl jsem nerad pohodový prostředí,pohodoví lidé už se těším na podzim

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2012 - Jaro, sraz Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Díky všem, kteří dorazili. V pohodě byli všichni, počasí taky vyšlo, guláš chutnal, divadlo nadchlo, nějaká koruna se taky vydělala, co si více může organizátor od života přát?!
Jirka
P.S. Podzim bude od 28. (pátek - svátek, takže možno naject už ve čtvrtek večer) do 30. září.

kratatom
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 288
Registrován: 20 lis 2005

Re: 2012 - Jaro, sraz Podmitrov

Příspěvek od kratatom »

Ahoj Jirko, ahoj busaři,

i když byl Podmitrov již sedmnáctý, tak pro mě bylo vše poprvé. První sraz z busem, první spaní v busu, první lenošení v kempu, první bečka důvěry, ale hlavně první pohodový pokec s vámi. I když musím přiznat, že z té důkladné vstupní busí inspekce hned po registraci jsem byl lehce nervózní a zaskočili jste mě. Takový zájem jsem nečekal, i když mě Tom při našem náhodném busím setkání v centru Brna předem varoval.

Chtěl bych tedy všem organizátorům a účastníkům poděkovat za milé přijetí a také perfektní program pro děti, díky kterému jsem mohl Podmitrov sdílet i s moji rodinou. Pevně doufám, že na podzim už do pokecu přidáme i nějaký pěkný cestopis z našeho letního busování.

Zdraví
Tom K.

PS: Kvůli všemu tomu poprvé jsem zapomněl i fotit a tak jestli někdo máte nějaké fotky z Jarního Podmitrova 2012 na webu, pošlete mi prosím odkaz nebo ho tady zveřejněte. Předem díky.

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2012 - Jaro, sraz Podmitrov

Příspěvek od Vendelin »

Díky za uznání, to ješitného člověka vždycky potěší...
Fotky od nás dělal Flašin, budeme si muset chvilku počkat, rád ale také nějaké uvítám a stáhnu.
Jirka

Zamčeno